Přejít na obsah


Fotka

Hodnota logu, aneb co si o tom myslíte?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
128 odpovědí na toto téma

#121 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2008 - 14:45

Kryspin napsal/a:

Zrovna tento týden nějaký borec prošel Hradec, odlovil tu spoustu cachí a všechny logoval takto:

.

(napsal jen tečku.)

Jeho logy na svých cachích jsem mu smazal a napsal mu proč.
Tohle už je fakt vrchol lenosti a přezíravosti.

(On sám ještě žádnou cache nezaložil.)


...tak jsem si prohlédl logy uvedeného borce (lze je snadno identifikovat) a co k tomu říci. Logy podobného typu jsou u něho pravidlem, u mých keší v centru Prahy (UIP, Turbine etc., což jsou magnetická mikro) je obsažný log typu "Easy frag !". Už to, že předem (ve svém profilu) hodnotí cache podle toho, zda se dá či nedá vložit/vzít TB a ne podle místa či důvodu umístění je podivné, ale budiž... Pokud má dalších 100 návštěvníků logy veskrze kladné, nebolí mne to...

Sám ovšem nic nezaložil a navštěvuje paradoxně právě hlavně "easy-money" tradicionálky ve městech, poměr nalezených traditional vs.(mystery+multi) je u nej cirka 8:1, takže se dívím, že si stěžuje na jednoduché a bezobsažné cache... Ale proč ne... ;);)
  • 0

#122 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2008 - 19:26

Tak ten je dobrej. Schválně jsem proklikal některé opravdu pěkné keše z jeho Found profilu, a všude tečka. Napsal vůbec někdy něco jiného? Těším se, až zavítá do Brna :)
  • 0

#123 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2008 - 19:39

Dorki: A opravdu ty keše našel, nebo jen logoval ;)?
  • 0

#124 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1317 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2008 - 20:54

Uznávám, že by bylo přínosnější, kdyby dotyčný raději napsal log, který by vysvětloval jeho postoj (něco typu "nechápu, proč musí mít tato ruina cache" nebo "místo si zaslouží hezčí krabičku"), ale aspoň vyjadřuje, že se mu daná cache moc nelíbila (když koukám na jeho nálezy, tak spíš že mu přišla průměrná - skutečné haluze na městských skládkách se podle něho vytřídit nedají) Horší mi přijdou logy typu "#42 TFTC" nebo prosté "thanx" (za víc slov jednomu kačerovi nestála ani rybářská multina na železničním mostě)
  • 0

#125 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 06 July 2008 - 21:31

Pekne se nam to tu rozplizava :):P Vratme se ale k hodnote logu. Nejradeji lovim opravdu sama (i se svou geokacenkou), nicmene je nekdy opravdu moc prima setkat se kolegy geokacery. Tohle se samozrejme tyka hlavne FTF logu. Je to opravdu orisek - hleda nekolik kaceru, jeden najde - maji vsichni zalogovat jako FTF??? Je to asi pocitova zalezitost... Jak zde jiz bylo psano - je to HRA a tak je geocaching treba brat (byt vetsina z nas rada pocita body). Kazdopadne je jejich ziskavani vecí "osobni cti" (byt to zni jako fraze). Nikdy bych si nezalogovala multinu, kterou bych celou neprosla. Ani bych neprozradila WP moji zakladane kese kamaradovi kacerovi... Myslim, ze se ZAVERU NEDOBEREME, protoze lide jsou "ruzne" a kazdy si to musi srovnat sam u sebe... :|
  • 0

#126 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 8:24

Jeho logy na svých cachích jsem mu smazal a napsal mu proč.
Tohle už je fakt vrchol lenosti a přezíravosti.

Mazat logy někomu kdo keš skutešně našel je vrchol neslušnosti.
  • 0

#127 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 9:03

Ha! O tomhle pánovi už tu řeč byla :) http://www.geocachin...&thread_id=5873 Živě si na něj pamatuju...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#128 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 10:47

Kryspin napsal/a:
No, moc se nerozproudila. Jen to lognul znovu a nakopíroval tam text ze svého profilu, kde říká v podstatě něco takového, že blbé a obyčejné cache jsou pod jeho úroveň a že je jinak logovat nemíní. Dovolenou to nebylo.


Chudáček malá, někdo ho asi krutě šikanuje a násilím nutí logovat i "blbé" cache :( Já bych ty jeho logy nemazal, protože by mu pak zase ubližovali.
  • 0

#129 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2008 - 10:52

Tak proč se vůbec zahazuje s jejich hledáním? U jednoho DNF jsem na rovinu napsal že mne hledání cache v takovém místě po cca 5 minutách přestalo bavit...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama