Přejít na obsah


Fotka

Splnily Vaše TB své mise???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 1:22

swenney: Měl bych takový dotaz, dorazily Vaše TravelBugy tam, kam jste jim určili? Ja jsem si totiž před Vánocemi pořídil prvního (TB Gandalf the White TB157QR),a vymyslel jsem mu celkem náročný úkol....cestu na Nový Zéland a zpět. ...Takže (pokud ovšem nálezce není na cestě na Nový Zéland) si myslím, že šance, aby setam dostal jsou skoro nulové

.

Já myslím, že nulové nejsou. Minulý rok jsem měj jednoho Gandalfa (TBKMHH) v ruce  - a podívej, kde je teď [ip] !


  • 0

#22 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 9:41

Jůůů dostal se kam chtel:) Tak třeba to ten muj taky zvladne [;)]


  • 0

#23 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 16:34

O coinech převládá názor, že jsou snadnou kořistí pro zloděje nebo pro zapomnětlivce, tento názor na základě vlastní zkušenosti sdílím a již nikdy žádný nebudu pouštět do světa. Můj jediný TB se po asi půlroční nečinnosti na západním pobřeží Kanady nedávno pohnul asi o 150 km směrem k cíli - ZOO v San Diegu (je to ještě nějaký ten tisíc km). Netroufám si odhadnout budoucnost, ale teď je tam asi dost tvrdá zima, tak čekám na jaro.
  • 0

#24 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 17:04

z mojej skusenosti viac miznu mince, ale nie je to zelezne pravidlo - u mna je to tak 70 percent este cestuje a 30 percent zmizlo, u TB je to tak 50 na 50 (odhadom). Najviac veci mi zmizlo tak, ze novacik navstivil cache a nezalogoval sa na .com, pripadne to boli ludia, ktori neloguju na .com, len minimum zmizlo spolu s celou cache.

  • 0

#25 Lachtan_

Lachtan_

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 17:05

Jo to je sice pravda, že GC jsou lákavé a častěji se asi ztrácejí, ale zase mám radost, když je v keši najdu. Jsou mi prostě sympatické, rád jim pomáhám v jejich misi a určitě si zase časem pořídím další, i když jsem už o 2 přišel. Vlastní TB nemám prozatím žáden, takže nemohu porovnávat.
  • 0

#26 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2007 - 23:25

Tak po mesici se Gandalf objevil:)


  • 0

#27 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2007 - 0:40

Ani náhodou[:(]. Můj první TB "Krtek", který měl navštívit vodopády u nás i na celém světě a hlavním cílem byly Niagarské vodopády, ještě nespatřil ani jeden i přesto, že již urazil cestu skoro 50000 km, což málokterý TB a teď visí asi už 4 měsíce někde 200 km od Niagáry a nikdo ho nechce vzít dál. Ani další ze čtyř mých TB vůbec neplní své mise a jeden se už dokonce ztratil, což mě velice mrzí, ale co se dá už dělat. Pokud jde o TB, které naleznu v keších já, tak se snažím pokud to jde, jim alespoň trochu v jejich misích pomoci a poslat ho směrem, kterým má namířeno.
  • 0

#28 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 11:29

Tak už se mi ztratil třetí ze čtyř vypuštěných geocoinů. Chtěl bych se jen zeptat - je v ČR nějaký hřbitov TBs a GCs?

  • 0

#29 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 16:18

swenney: Měl bych takový dotaz, dorazily Vaše TravelBugy tam, kam jste jim určili? Ja jsem si totiž před Vánocemi pořídil prvního (TB Gandalf the White TB157QR),a vymyslel jsem mu celkem náročný úkol....cestu na Nový Zéland a zpět. Vím že je to celkem daleko, ale už je to skoro měsíc, a pořád je u prvního nálezce. Takže (pokud ovšem nálezce není na cestě na Nový Zéland) si myslím, že šance, aby setam dostal jsou skoro nulové[:'(] Co myslíte, jaké jsou Vaše zkušenosti?

 

Můj první TB má cíl z ČR ven, bohužel je pořád v ČR....nosí se z keše do keše...ale cíl je každýmu fuk :-/ 

 

http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=6c7dcc47-502d-420a-9755-e37f3c1d79ba 


  • 0

#30 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 18:52

Sice je to mírně mimo téma, ale TB "Hranice, Czech Republic - Unite for Diabetes Travel Bug" dnes splnil svůj cíl. Tímto děkuji phat.bak-ovi za spolupráci

 


  • 0

#31 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 23:04

GCS Team: Sice je to mírně mimo téma, ale TB "Hranice, Czech Republic - Unite for Diabetes Travel Bug" dnes splnil svůj cíl. Tímto děkuji phat.bak-ovi za spolupráci

Úkol je splněn, a co teď? To mi není jasné, co mají tyto TB dělat poté, co dorazí do cíle?

Jinak byl to fofr. [Y] 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama