Přejít na obsah


Fotka

PODPORTE VZNIK NOVE GEOMYSKY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 czexican

czexican

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 17:25

Ahoj vsichni postizeni GEOCACHINGEM, puvodne jsem byl rozhodnut do for neprispivat, ale po zjisteni, ze ten zatracenej Kyrill zpusobil ztratu jedne z nejhezcich kesi v Cechach, bych byl rad kdyby jste podporili v tomto foru vznik nove. Podporme chut Tugof&Habibi, vytvorit novou a jeste lepsi ALEJOVOU GEOMYSKU, stoji za to meli jsme ji radi a ne vsichni ji videli. Tak co stojite o MYSKU kaceri nebo ne [:'(].

Diky CZEXICAN


  • 0

#2 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 17:45

Sice jsem tuhle cache jeste nenavstivil ale po precteni listingu si myslim ze musela byt super a ze stoji za to ji obnovit. Tedy se take primlouvam za jeji onbnoveni aby tento velice vzacny druh nevymrel....

  • 0

#3 D@ewo

D@ewo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 18:16

Tak k tomu se musim propojit. Tuto cache jsem navstivil a vymyka se z normalu, je (nebo byla :-() SUPER. Dodnes mi je lito, ze jsem ten den byl na vyprave bez rodinky, kterym jsem pak ukazoval pouze fotky a slibil, ze se i snimi na misto brzo zastavime, treba na nejakem cyklovyletu. Z meho pohledu urcite tato cache patri do "zlateho fondu ceskeho geocachingu". Orkan nadelal urcite skody na hodne mistech, ale prave proto je dulezite, aby se k nemu clovek postavil a nenechal ho zvitezit :-) Jestli moje primluva, prosba nebo zadost pomuze tak rozhodne OBNOVIT. Otazkou je zdali pujde takovy skvost nahradit ....
  • 0

#4 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 18:41

Rozhodně není důvod propadat skepsi, každý vlastník kešky musí počítat s tím, že jednou keška prostě zmizí, akorát si pořád v duchu říká, že zrovna jemu se to nemůže stát. Zvířátka od Tugof&Habibi (myška i motýlci) patří do zlatého fondu českého geocachingu a bylo by škoda na ně zanevřít, protože můžou udělat ještě hodně radosti spoustě lidí. Takže se určitě za myšku přimlouvám.
  • 0

#5 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1101 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 18:55

Rozhodně obnovit!!! Na silvestra jsme jeli kolem, ale kvůli spěchu jsme se zde nezastavili [:(], s tím že někdy příště. Takže jsme pro všema čtyřiceti.
 


  • 0

#6 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 20:11


Nasiel som obidve chache, a boli super (zrovna Alejovu geomys pred tyzdnom), takze hlasujem vsetkymi koncatinami za to, aby tento pekny zazitok mohli mat aj ini geocacheri [:D]

  • 0

#7 vojtaso

vojtaso

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 20:18

Tahle nádherná keška byla moje první keš v roce 2007 a myslím, že každý cacher, který tuto keš navštívil by souhlasil s tím, že se takovéto keše každý den nevidí. Kdyby tahle keš zmizela, hodně cacherů by opravovalo svůj profil v kolonce "Mé nejoblíbenější kešky" . Doufám že se v té aleji zase nějaká myška brzy usadí.
  • 0

#8 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 20:53

ANO, ANO, ANO!

Po zprávě o likvidaci Geomyši Alejové nám bylo skutečně do pláče. Kdykoliv jedeme okolo do Prahy - a to je minimálně 2x  týdně- pozdravíme Geomyšku rukou, světly, klaksonem.

Je to k vzteku, že právě domeček geomyšičky vzal za své.

Přimlouváme se u autorů o obnovení téhle nádherné kešky a pokud bude potřeba jakékoli pomoci, JSME TADY!!! 


  • 0

#9 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 21:33

Ano, obnovit, prosím, prosííím!!! Tak dlouho jsem se na ni chystala a těšila, až je pryč [:'(]...! Pokud bych mohla i já nějak pomoci...
  • 0

#10 Tugof&Habibi

Tugof&Habibi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 January 2007 - 22:30

Děkujeme za povzbuzení do nové myšky. Prvotní rozhodnutí nedělat novou trvalo pouze chvilku. Nebyli jsme rozhořčeni z toho, že padl strom s úkrytem, ale z toho, že ji hned někdo ukradl. Právě jsme urgovali náš TB, Hedgehog in cage, který je již přes 4 měsíce v držení amerického geocachera s 575 nalezenými kešemi a na maily nereaguje, takže i to nám ubralo chuť něco pro geocaching tvořit.

Ale Geomyš alejová obnovena bude!! Jen to bude asi nějaký čas trvat. Rozhodně nebudeme do aleje dávat nějakou provizorní plechovku. V poslední době přibývá velké množství keší, ale většina je jen obyčejná plechovka se špatným označením, často na nezajímavých místech. (samozřejmě ne všechny.) To se ale pravděpodobně netýká vás co mám vyjadřujete podporu. A i když ji majitel na začátku vybaví pěknými předměty, po návštěvě pár lidí to bývá spíš skládka odpadků.. Z naší “normální keše“ čas od času musím odnést do popelnice i přes půlku obsahu. Proto jsme udělali keše, kde se nemění obvyklé předměty. A jsme rádi, že se vám líbí.


  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 9:35

Tugof&Habibi:

......

Ale Geomyš alejová obnovena bude!! Jen to bude asi nějaký čas trvat.

....... 

Tak pro ty, co Geomyš ani neviděli alespoň obrázek:

Geomyš


  • 0

#12 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 9:37

To je moooc dobře! [Y]

  • 0

#13 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 10:42

Dobrá zpráva! Myšku jsme navštívili dvakrát. Vždycky nás potěšila. O té doby taky máváme, když jeden kolem. [ap]

  • 0

#14 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 11:16

Nádhera, viděl jsem i její bříško, precizní práce, tomuhle říkám cool cache container. Nádhera, rozhodně moc prosím obnovit, moc rád si jí zajdu odlovit. Takovéto zajímavě provedené kešky mě moc lákají. Chtělo by to na ně nějaké typy, aby se o nich člověk nedozvídal až tehdy,když se jim něco stane.

  • 0

#15 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 14:05

Take pridavam moralni podporu na obnovu kesky! Spolecne s Vyskerskou motyli dve z nejhezcich kesi, minimalne co se obalu tyce, co jsem videl. Diky predem za jeji obnovu. Ja jsem ji stihl, ale musim ji jeste nekdy ukazat Marketce :o)

  • 0

#16 veverka396

veverka396

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 22 January 2007 - 17:49

Geomyš Alejová byla jedna z nejdokonalejších kešek, které se mi postavily do cesty. Bylo by mi líto ostatních kačerů, kteří by o tu nádheru měli přijít. My - družstvo Sázava-Liberecká žula - jsem při pohledu na ni dokázali jen vzdychat.

  • 0

#17 Judith86

Judith86

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 January 2007 - 0:49

Též se přimlouvám za novou myšku, obě Vaše kešky jsou pro mne skutečné # 1. Ta motýlí je má opravdu prvá a myška byla zase prvou v tomto Novém roce. Díky :-)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama