Přejít na obsah


Fotka

Prvni geocachersky ples


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 23:03

Několik let jsem tančil - kdysi - tak co si to nezopakovat v červnu?Momentálně mi schází ta potřebná polovička k tanci...zítra jdu vyhlásit konkurz[;)]Vzdálenost pro pražáka super...
  • 0

#22 Háča

Háča

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 18:00

Jediný společenský oděv co ještě obléknu je slavnostní uniforma, tak nevím. Ale nápad je to prima! Mám o čem přemýšlet.
  • 0

#23 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2007 - 16:07

Jdu zkontrolovat, zda mi smoking nesezrali moli. Posledni dobou mame na kraji satniku bliz maskace nez o smokas a dlouhou vecerni [:D]
  • 0

#24 macici

macici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2007 - 21:06

No to by bylo super.I víkend 15-16.6 vyhovuje.My vymeteme kdejaky tanecek.

  • 0

#25 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2007 - 21:53

Určitě se zúčastním i se svou drahou geopolovičkou. :-)
  • 0

#26 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 11:58

Je nam velice lito, ale z technickych duvodu musime konani posunout. Zacala avizovana rekonstrukce topeni, vody a socialek v sale, kde se to melo konat. Do posledni chvile termin oprav nebyl znam a stale jsme doufali, ze zacnou az po plese. Nahradni termin jsme vzhledem k nadchazejicim dovolenym stanovili na 21.9. Mrzi nas to znacne, ale neda se nic delat. V nejblizsi dobe zverejnime listing.

Dekujeme za pochopeni 


  • 0

#27 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 12:12

v&f family:

Nahradni termin jsme vzhledem k nadchazejicim dovolenym stanovili na 21.9. Mrzi nas to znacne, ale neda se nic delat. V nejblizsi dobe zverejnime listing. ...

21.-23.9. se kona 2. rocnik horskeho eventu GeoJeseniky 2007. Pisu to sem jen jako upozorneni pro cachery, co planuji, jak nalozi s podzimnimi vikendy, aby nezapomneli. Geojeseniky uz byly pred casem avizovany jak zde na foru, tak jsou zaznamenany i  v geokalendari 2007.
 Ale myslim, ze kazdy z techto eventu si sve klienty najde. [;)]

 


  • 0

#28 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 12:18

hm, skoda, na ples som sa tesil, ale v priamej konfrontacii tychto dvoch eventov vyhravaju jednoznacne Jeseniky (minuly rok to bolo super)- skoda ze to vf family dali do tohto terminu. Ale ako pise Mion, kazdy event si najde ludi [:)]...

  • 0

#29 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 12:25

Stando, nedal by se ples přece jen ještě o kousek posunout? Rozhodovat se mezi Jeseníky a bálem fakt není jednoduché [:^)]
  • 0

#30 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 12:32

tiez by som sa za to prihovaral [:)]

  • 0

#31 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 13:07

Ano, tak to je zapeklita zalezitost. Koukal jsem samozrejme do kalendare a 21. bylo prazdne a s Jesenikem jsem si ten termin nedal do souvislosti. To meni situaci. Musim se domluvit s Atlaskou a termin posunem. Takze zatim to berte jako otevrene.

  • 0

#32 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 21:55

v&f family: Ano, tak to je zapeklita zalezitost. Koukal jsem samozrejme do kalendare a 21. bylo prazdne a s Jesenikem jsem si ten termin nedal do souvislosti. To meni situaci. Musim se domluvit s Atlaskou a termin posunem. Takze zatim to berte jako otevrene.

Tak to se omlouvám, já si myslel, že oficiální seznam s plánovanými eventy je na geoWiki. Kalendář vůbec nepoužívám a nekontroluji, protože odkazy v něm bývají svázány s konkrétními příspěvky ve fórech, a pak se objevují v kalendáři i takové informace, které se eventů netýkají. A navíc mi celé fórum na geocaching.cz jede moc pomalu, odepsat do fór trvá přespříliš dlouho (obvykle nejčastěji proto, že se mi děsně dlouho načítá stránka pro psaní příspěvků - nevím proč [:(]). Takže fóra používám jen opravdu když už opravdu musím na něco zareagovat.[;)]  Nebýt globálního RSS, tak se zřejmě o spoustě informací vůbec nedozvím (včetně této změny termínu).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama