Přejít na obsah


Fotka

Svitani na Ralsku ukradeno


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 zdesi

zdesi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2007 - 20:34

Keska opet zmizela, to uz je podruhe za jeji nedlouhou existenci, a tak ji budu obnovovat az na jare a bude patrne premistena nekam mimo zriceninu (coz jsem chtela udelat hned, ale prislo mi to vsude kolem vzhledem k prikremu terenu nebezpecne). Takze se omlouvam vsem, kteri tam ted chteli bezet.

  • 0

#2 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2007 - 22:01

To je mi fakt líto, Zdeni. [:'(] Snad se tam dá najít vhodné místo, kde poklad vydrží. Na jaře jsme se na ni chystali, tak chvíli počkáme.

Oli 


  • 0

#3 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 9:39

[:'(] ... a me to prislo, ze tady se v tom nebude nikdo stourat, proc taky??? Ale deti maji zrejme tu spravnou vysku a ten spravny postreh ... nechapu, proc ji nekdo odnese ... co z toho ma?

  • 0

#4 zdesi

zdesi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 15:12

Co z toho ma? Prece spoustu krasnych rucne vyrabenych veci [:)]
  • 0

#5 Judith86

Judith86

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 17:30

To je škoda, je nám to též líto. Máme ji také v plánu a už nyní se na ni s Pápulínem "zodpovědně" připravujeme [:)] Objevily jsme po letech zase kouzlo provázků a uzlíků - takže určitě do kešky něčím přispějeme.


  • 0

#6 stechowitz

stechowitz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2007 - 22:29

Kešku jsme našli náhodou na podzim 2006 ,nebyla příliš dobře ukrytá.Nic jsme u sebe neměli,tak jsme se alespoň zapsali.Byla v ní celkem pestrá plejáda výrobků,která nějakému nenechavci připadala vhodná k tomu,že si ji vzal jako suvenýr.Na Silvestra se pořádá hromadný výstup na Ralsko,tak ji někdo patrně objevil při exodu,co tam byl.Nevzdávej to na hradě je dost dobrých míst na ukrytí.Zkus předhradí nebo první bránu,na hradě bude šrumec,bude se zaměřovat.A ty rána tam jsou dost dobrý.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama