Přejít na obsah


Fotka

Mokra parta opat v akcii - 24.2. 2007 - GCYH7K


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#1 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 11:00

Este boli geopivo v hlave,

ale my v plaveckom have

norime sa do vln tam,

kde Kilianov klastor stal.

 

Cache GCYH7K - uz druha cache na Ostrove Sv. Kiliana a vyzva pre kazdeho dobrodruha [:D]

Takze v sobotu 24.2. o 11.07 zraz oproti klastoru pri zastavke autobusu (prichod zo Smichova o 11.07) - treba si trosku pospat po geopive.

Najdrsnejsi vysadkari to skusia plavmo, pre mastnakov bude pripraveny zachranny cln (keby sa topili :). Akcia nie je uzavreta, je otvorena pre siroku geokomunitu, ktora sa do toho neboji ist [:P]

(btw nedaleko je este jedna cache - Nad Kilianem).

 

Takze priatelia a priatelky, SLNKO SVIETI, VODA LAKA, POSTAVME SI SNEHULIAKA [H] 

Tesim sa na Vas [6][:)] 

ice swimming

 


  • 0

#2 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 11:28

Mokrá parta hýří "bláznivými" nápady [:D] a to je fajn!!! Pokud zdraví dovolí, tak se rádi zúčastníme...
  • 0

#3 Minutus

Minutus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 12:24

Skoda,rad bych se zucastnil tehle ulitle akce, ale zrovna tuhle sobotu se budu morit praci z ktere se bohuzel uz nevymluvim...skoda...

  • 0

#4 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 15:39

Noo jo, skoda ze Mokra parta sidli zrovna v Praze. Na ty lakave akce to mam vzdycky daleko :[
  • 0

#5 baluu

baluu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 0:08

Už hledám plavky.
[cal]24-2-2007[/cal]

  • 0

#6 asteris

asteris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 11:09

Plavky uz mam pripraveny. Taky jsem slysela, ze v Bohnicich vyhlasili na tenhle den pohotovost [8-)]

  • 0

#7 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 12:11

Pokud na horách roztaje sníh, připojím se k plaveckému družstvu. Pokud sníh vydrží dám pro tentokrát přednost běžkám...
  • 0

#8 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 12:14

uz jsem si dlouho nezaplaval[H]
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 13:36

Pehta: Pokud na horách roztaje sníh, připojím se k plaveckému družstvu. Pokud sníh vydrží dám pro tentokrát přednost běžkám...

V Liberci leje jako z konve, takže pokud jsi nemyslel vodní lyže, tak nevím, nevím ....


  • 0

#10 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2007 - 14:23

kolombo:

Pehta: Pokud na horách roztaje sníh, připojím se k plaveckému družstvu. Pokud sníh vydrží dám pro tentokrát přednost běžkám...

V Liberci leje jako z konve, takže pokud jsi nemyslel vodní lyže, tak nevím, nevím ....



Hm, taky jsem si toho na webove kamere z Bedrichova vsiml, ale na druhou stranu do pristi soboty se toho jeste muze hodne zmenit (treba v teto zime/nezime zacne konecne snezit [^o)])

  • 0

#11 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 0:52

Podla poslednych sprav bude atmosfera priam zimna: http://zpravy.idnes.cz/vikend-bude-slunecny-snih-pripadne-pristi-tyden-fu0-/domaci.asp?c=A070215_162751_domaci_bar

[Y] 


  • 0

#12 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:21

Jestli má někdo zájem, mám vodní běžky[:)], ale už nemám vosky[:'(].Tažní tuleni na cestě (tulí se).Jinak bych byl pro...podle únavy z předešlého dne.[+o(]
  • 0

#13 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:22

Skoda, pro nás nevhodné datum. Tak si to všichni pěkně užijte, ať už na lyžích sněžných nebo vodních![;)]

  • 0

#14 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:27

Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

  • 0

#15 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:46

Fory: Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

Jestli do toho jdeš, tak se rozhodně přidám ![H] Nevíte někdo jaká je šance na přežití v té ledové vodě?[:D]

Nejsem otužilec[:P]


  • 0

#16 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 22:55

TechNick:

Fory: Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

Jestli do toho jdeš, tak se rozhodně přidám ![H] Nevíte někdo jaká je šance na přežití v té ledové vodě?[:D]

Nejsem otužilec[:P]

Akorat jeste musim sehnat plavky, par let uz jsem je nevidel...Na koupaliste nechodim, a u reky je nepotrebuju[:D] A ledove vody se neboj, horsi bude, jestli nasnezi[:)]


  • 0

#17 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 23:39

TechNick:

Fory: Hm, na Edenu jsem smocil jen nohy, ze bych se vykoupal cely? Uvidime, jak mi to vyjde..[^o)]

Jestli do toho jdeš, tak se rozhodně přidám ![H] Nevíte někdo jaká je šance na přežití v té ledové vodě?[:D]

Nejsem otužilec[:P]

sanca na prezitie sa zvysuje dobrym namazanim... [H] Takze sa odporuca ucast na geopive vecer predtym... btw aby to nevyzeralo ako uplne sialena akcia, Moharela prislubil cln pre rozumnejsich ludi, ale ja by som to celkom rad skusil vodou, nie je to tak daleko a tenhle zpusob traveni unora zda se mi ponekud supr... Prinajhorsom sa snad dostaneme tam a Moharela nas zachrani. [8-|] Kazdopadne by sa hodili nejake Moharelove kladiva a ine teple alkoholicke napoje, a po water evente by sme sa mohli ist ohriat do nejakej miestnej utulnej hospudky. Taky je plan, uvidime co na to realita... [:)] BTW som strasne zvedavy, ci sa na ostrove este nachadza krasna finalovka Gandhiho multicache, ked tak ju zachranime [:)]

Kazdopadne dolezity dislaimer: kazdy sa zucastnuje na vlastne nebezpecie... [6] 

 


  • 0

#18 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 23:56

Ten člun mě docela uklidnil a zvýšil mkojí šanci na přežití v případě špatného namazání[D], když mi do toho nic nevleze, poplavu s vámi v případě nějaké smrtelné křeče[:(] po vstupu do vody se ale nechám radši převést člunem[:D].

  • 0

#19 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 0:10

Saman: ale ja by som to celkom rad skusil vodou, nie je to tak daleko a tenhle zpusob traveni unora zda se mi ponekud supr...

V tom je stejnak zas nejakej chytak... jako ze saman zabrbla par zarikadel, rozprasi neco do vzduchu, obetuje nekolik duverivych geocacheru demonovi vody (proto ten disclaimer) a voda okolo nej bude mit krasnych dvacet stupnu [Y][:D][:D]


  • 0

#20 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 0:42

Chápu to dobře, že na téhle akci se poleze do studený vody, resp. do normální řeky nebo rybníka, který nemá zimní vyhřívání? [:|]

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama