Přejít na obsah


Fotka

Mokra parta opat v akcii - 24.2. 2007 - GCYH7K


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#21 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2007 - 13:42

Jsi bystrý [:D], je to přesně tak.

  • 0

#22 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 19 February 2007 - 13:54

To se pozna zacatecnik...nevi ceho jsme schopni pro jednu pitomou krabicku[:)]

  • 0

#23 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 20 February 2007 - 12:50

Samane, prosimte jen dotazek, muzes sdelit cislo BUSu a zastavku na ktere vystoupit? Pripadne jeji souradnice pokud bych se chtel priblizit vlakem do Davle? Abych pak nestal na druhe strane reky, potazmo i za Sazavou :D Az budu potrebovat zachranit tak by se mi to mohlo vymstit [:S] [:P] Ted jeste jen najit ty oteplovaci plavky :D Kazdopadne jsem pro nasledne ohrati se u [B]

  • 0

#24 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 20 February 2007 - 14:18

http://jizdnirady.at...ch=50&link=9846

tu je link na spoj, bacha, na Smichovskom nadrazi sa da nastupit na dvoch miestach, na prvom si sadnes a ti, ktori o tom nevedia, nastupia o 100 m neskor a stoja. Spravne miesto je naproti vychodu od pokladni za bufetom [H]  ak pojdes vlakom, musis vystupit v Davli a ist pesi, ale ta autobusova zastavka Davle, U Kiliana je od cache tak 50 m...


  • 0

#25 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 20 February 2007 - 16:26

Dekuji pane mnohokrat, uvidime zda se potkame na Smichove, treba tam pojedem rovnou ze? :D

 EDIT: mno tak vlacek jede ponekud mimo tyto hodiny, leda jet o neco drive a poradne se mazat na miste :D
 


  • 0

#26 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 0:20

Ahoj mokri silenci, tedy ta parta zmoklých nebo smocených nejakým mokem, ci co. Tak mi to neda a zapojuji se do této diskuze, neb mne její obsah docela pobavil. Jelikoz uz mám odloveno svých celých 7 kesí a popis této akce zní více nez sílene, tak se mozná v sobotu pridám, pokud je tedy zminovaná akce volne prístupná. Neoprenové vytápené plavky nevlastním, radeji bych zvolila variantu s clunem ... Netusím, jak bude slozité dostat se do clunu, mno uvidíme.  tak tedy doufejme, ze v sobotu nezacne mrznout ....
  • 0

#27 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 1:26

No keby nebola volne pristupna, tak tu o nej nepiseme [:)] Si vitana, do clnu sa urcite bude dat dostat, pojde sa niekolko krat na otocku. Ak bude ultra kosa, pojdu aj tak clnom vsetci [:)] Ale plusove body dostanu vsetci, ktori to aspon skusia plavecky [H] BTW ak zacne mrznut, bude to idealne, pretoze heslo Mokrej party je: na vodne cache sa chodi v zime [:)]

  • 0

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 4:35

kdyz bude mrznout, tak tam proste vsichni dojdete s rukama v kapsách - po lede [:D]
  • 0

#29 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 10:00

Ja se snad utrhnu z prace a prijedu se alespon podivat. Chtel bych totiz videt jak tam jdete s rukama v kapsach [:)] . Aby Vltava zamrzla, obzvlaste v techto mistech, to by byl snad zazrak. ... Jo holt prehrady.

  • 0

#30 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 10:57

no ked citam ten Tvoj nick, taky Jezis by to dokazal [:D]

  • 0

#31 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:09

Tak vám nevím, zde lepší mít na plavbu co nejméně na sobě, kvůli sušení, nebo se zateplit a táhnou mokrý věci domů[:S]Docela mě utěšila poznámka Šamana o 50 m.Rozhodne asi předpověd...myslím tím Šamanova na pátečním Geopivu.Třeba umí nové Woo-Doo...[:D]
  • 0

#32 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:42

mozno Ti pomoze namazat sa sadlem, podobne ako to robia plavci cez kanal La Manche, ale budes vyzerat dost odpudivo [H] Ja to skusim len v plavkach, ale ak to bude brutus, rad si sadnem do clna. Aj ked ked sa vsetci navzajom vyhecujeme :) skusim zajtra odbehnut z prace k Vltave a strcit do nej ruku, aka je teplota [:)] Keby som bol na geopive bez ruky, je to tento dovod [H]

  • 0

#33 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:51

Ty, Samane, ted mi tak nejak napad, kdyz uz jsme u toho tveho "behani" co presne za Voo-Doo kouzlo ti nevyslo s tou tvou nohou, ja jen jestli je to koupani vlastne bezpecny [:^)] Abys nas vsechny v tej Vltave neuvaril [:P]

  • 0

#34 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:55

btw ak chcete, mozete so mnou ist potom v nedelu na holandsko-komoransku cache podel Vltavy, zohnal som uz spoluhracov na holandskej strane - blizsie info na geopive alebo v sobotu na Kilianovi. Dal som si podmienku ze oni aj my budeme mat lahev sampusu a na zaver si virtualne tukneme na oslavu nalezu a odfotime sa, lahev mam pripravenu [:)]

  • 0

#35 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:56

Saman: Keby som bol na geopive bez ruky, je to tento dovod [H]

Pockej to uz adp. chysta chem5, jejiz hlavni chytak bude vezet v otazce... ve vltave tece a) H2O v pevnem stavu, B) N v tekutem stavu, c)borovicka v plynnem stavu, d) He v supratekutem stavu ? [:D] Nicmene ten test urcite udelej. Podle toho, kolik te prijde na geopivo budem aspon vedet reseni.[:P]


  • 0

#36 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 21 February 2007 - 23:58

MadDogTeam: Ty, Samane, ted mi tak nejak napad, kdyz uz jsme u toho tveho "behani" co presne za Voo-Doo kouzlo ti nevyslo s tou tvou nohou, ja jen jestli je to koupani vlastne bezpecny [:^)] Abys nas vsechny v tej Vltave neuvaril [:P]

to nebolo moje kuzlo, ale kliatba zony zo Stalkera - voci tomu je aj mocny saman bezmocny [:)]


  • 0

#37 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2007 - 0:03

Saman:

to nebolo moje kuzlo, ale kliatba zony zo Stalkera - voci tomu je aj mocny saman bezmocny [:)]

Dobra budu ti verit a "atombordel" necham doma :D

 btw. sampus muzu a doma snad taky nejakou flasku pohledam, zkusime pokecat na geopive, pokud budu jeste schopen, a neco vymyslime :D
 Mas tech kamaradu kaceru na Holandske strane vice?
 


  • 0

#38 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2007 - 0:16

Koupání? Hmm hmm, ze bych sla zakoupit neoprenuv odev? Samane prozrad, co nás ceká... nekdo tady neco blekotal o clunu, no na Titanicu bylo také pár clunu .... a jak to nedopadlo?  ....tedy pro vetsinu zucastnenych ... tak tedy v sobotu, pojistku mam, zavet je sepsana tak tedy hura do akce Smile


  • 0

#39 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2007 - 0:26

MadDogTeam:

Saman:

to nebolo moje kuzlo, ale kliatba zony zo Stalkera - voci tomu je aj mocny saman bezmocny [:)]

Dobra budu ti verit a "atombordel" necham doma :D

 btw. sampus muzu a doma snad taky nejakou flasku pohledam, zkusime pokecat na geopive, pokud budu jeste schopen, a neco vymyslime :D
 Mas tech kamaradu kaceru na Holandske strane vice?
 

zatial dvoch a este sa nabalia dalsi

  • 0

#40 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2007 - 11:03

Zdravím Mokrou partu a ostatní.

 

Tak jsem se konečně dostal alespoň ke čtení stránek a zjištuji, že pošahanost tohoto společenství je opět o kousek dál . Takže já přijdu také. Doufám ale, že od chladných vltavských vod nás ochrání nějaký nafukovací gumový prostředek.



  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama