Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1623 odpovědí na toto téma

#1581 Tomsely

Tomsely

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 16:40

Můžu poprosit o radu? Poprvé zkouším tuto aplikaci, instalace i připojení v pořádku. Najde mi to i nejbližší keše, ale když chci navigovat, tak mi kompas a šipka lítá pořád dokola. Nevíte co s tím? S šipkou jsem nikdy nepracoval, doteď jsem používal Ovi mapy.
  • 0

#1582 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 16:58

Tomsely napsal/a:
Můžu poprosit o radu?
Poprvé zkouším tuto aplikaci, instalace i připojení v pořádku. Najde mi to i nejbližší keše, ale když chci navigovat, tak mi kompas a šipka lítá pořád dokola.
Nevíte co s tím?
S šipkou jsem nikdy nepracoval, doteď jsem používal Ovi mapy.


HG neumí pracovat s kompasem, pokud ho tvůj telefon vůbec má. Tím pádem nemá GPS jak určit tvojí orientaci, proto se prostě chvíli rozejdi nějakým směrem a ona se ustálí a z orientuje vůči tvojí trase a ukáže i směr a vzdálenost k zadaným souřadnicím.
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#1583 Tomsely

Tomsely

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 17:05

Werki napsal/a:

Tomsely napsal/a:
Můžu poprosit o radu?
Poprvé zkouším tuto aplikaci, instalace i připojení v pořádku. Najde mi to i nejbližší keše, ale když chci navigovat, tak mi kompas a šipka lítá pořád dokola.
Nevíte co s tím?
S šipkou jsem nikdy nepracoval, doteď jsem používal Ovi mapy.


HG neumí pracovat s kompasem, pokud ho tvůj telefon vůbec má. Tím pádem nemá GPS jak určit tvojí orientaci, proto se prostě chvíli rozejdi nějakým směrem a ona se ustálí a z orientuje vůči tvojí trase a ukáže i směr a vzdálenost k zadaným souřadnicím.


Aha, no telefon kompas má, ale stejně tu nejde použít.
Zatím jsem to zkoušel jen na balkóně, takže se s tím tedy zkusím rozejít venku a uvidím jestli se to ustálí.
Každopádně moc díky za radu! :)
  • 0

#1584 Tomsely

Tomsely

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 9:26

Tomsely napsal/a:

Werki napsal/a:

Tomsely napsal/a:
Můžu poprosit o radu?
Poprvé zkouším tuto aplikaci, instalace i připojení v pořádku. Najde mi to i nejbližší keše, ale když chci navigovat, tak mi kompas a šipka lítá pořád dokola.
Nevíte co s tím?
S šipkou jsem nikdy nepracoval, doteď jsem používal Ovi mapy.


HG neumí pracovat s kompasem, pokud ho tvůj telefon vůbec má. Tím pádem nemá GPS jak určit tvojí orientaci, proto se prostě chvíli rozejdi nějakým směrem a ona se ustálí a z orientuje vůči tvojí trase a ukáže i směr a vzdálenost k zadaným souřadnicím.


Aha, no telefon kompas má, ale stejně tu nejde použít.
Zatím jsem to zkoušel jen na balkóně, takže se s tím tedy zkusím rozejít venku a uvidím jestli se to ustálí.
Každopádně moc díky za radu! :)


Tak když s tím jdu, tak se to opravdu celkem ustálí a naviguje to víceméně dobře, ale když se zastavím opět to lítá, to je normální?
  • 0

#1585 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 9:32

Tomsely - jsme na tom stejně, ale toto není HG, ale telefonem. Zkrátka když nemáme magnetický kompas jako je v gps, tak to není nic moc, ale hledat se s tím dá;) Horší to je třeba i wiga, kde to je celkem o nervy, občas:D:D:D Ale co nadělám, když nemám gps, kde by wigo šlo, že?:D
  • 0

#1586 Tomsely

Tomsely

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 10:07

Sedmitecka napsal/a:
Tomsely - jsme na tom stejně, ale toto není HG, ale telefonem. Zkrátka když nemáme magnetický kompas jako je v gps, tak to není nic moc, ale hledat se s tím dá;)
Horší to je třeba i wiga, kde to je celkem o nervy, občas:D:D:D Ale co nadělám, když nemám gps, kde by wigo šlo, že?:D


Aha :/, no tak asi zůstanu u Ovi maps nebo ještě přemýšlím o Cache Me...
  • 0

#1587 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 15:04

Jenom upozorňuji, že CacheMe je bez Premium membership celkem na nic (zobrazuje pouze tradicionálky a jen detaily 3 keší za den).
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#1588 sarik00

sarik00

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 10:14

Taky se přidám s prosbou o radu. Když si vyluštím nějakou mysterku, změním si na GC.com přes correct coordinates i přes ggcomment souřadnice finálky. Když si pak dám vyhledat tu kešku v HG podle názvu nebo GC kódu a dám navigovat, naviguje mi to na ty správný, upravený souřadnice. Ale když dám vyhledat nejbližší dle GPS nebo vyhledávání dle souřadnic, vyhledají se kešky podle těch původních. Dělám něco špatně nebo to vyhledávat podle nových souřadnic neumí? To by byla docela škoda, když to na ně umí pak navigovat..... Jestli už se to tu probíralo tak se omlouvám za spam. Zkoušela jsem hledat, ale bez úspěchu.... Díky za případné odpovědi.:)
  • 0

#1589 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 12:51

Poridil jsem tento telefon, ale HG mi nechce komunikovat s interni GPS. Jak ho donutit aby to povolilo pristup k interni GPS?
  • 0

#1590 Cihelňáci

Cihelňáci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 23:12

Ahoj, chtěla bych se zeptat, dřív jsem normálně importovala soubory loc do oblíbených v HG, ale poslední dobou, když chci importovat soubory, tak to nelze telefon C305 je nevidí, když se podívám mimo aplikaci HG, tak ale v telefonu nahrané jsou. Dříve mi také fungovalo nalezení vyhledávání podle GC kódu, ted mi to píše chyba špatně nastavené nebo nedostupné GPRS spojení:err:java.io.IOException: - 33, nevíte někdo prosím co s tím?
  • 0

#1591 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 22:15

Tomus napsal/a:
Posledni dobou pozoruju ze v Handy Gecoaching je nejaky problem se zobrazovanim listingu,
ten se sice zobrazi ale na jeho konci je nejaky balast, ktery by tam urcite nemel byt.
Takze prosim autory teto aplikace aby na to zkusili mrknout.
Diky.

PS: a zkuste uvazovat nad tim exportem kesi do GPX, co chvile me tahle funkce chybi.


Od meho podmetu ubehlo jiz 5 mesicu, ale stale se nic nezmenilo, koukam ze autori HG to s dalsim vyvojem aplikace jiz zrejme defintivne zabalili, skoda :(
  • 0

#1592 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 23:03

Škoda, že tento projekt neporkačuje - naštěstí to zatím běhá. Existuje něco jiného na tento způsob? Mám Symbian a tak asi něco javovského - Android se mě zatím netýká. Díky za info
  • 0

#1593 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 18:06

Trochu jsem to opravil, aby tam nebyl ten bordel. Příště prosím upozornit do PM nebo na e-mail arcao@arcao.com.
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#1594 Stavnatka

Stavnatka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2013 - 8:41

Ahoj. Poradí mi někdo, jak se tato aplikace používá? Stáhla jsem ji do Nkokia 5230 a vypadá to, že asi funguje, ale nezobrazue se mapa. Najde mi nejbližší keše, naviguje mě na ně, ale když kliknu na mapu, tak je tam bílo.... A ta aplikace Cacha me asi do téhle Nokie nejde, že? Jsem PM.
  • 0

#1595 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2013 - 8:56

Stavnatka napsal/a:
Ahoj. Poradí mi někdo, jak se tato aplikace používá? Stáhla jsem ji do Nkokia 5230 a vypadá to, že asi funguje, ale nezobrazue se mapa. Najde mi nejbližší keše, naviguje mě na ně, ale když kliknu na mapu, tak je tam bílo....
A ta aplikace Cacha me asi do téhle Nokie nejde, že? Jsem PM.

Ahoj, v HG mapa opravdu není. Jen bílo a bod:-) Takže ti to funguje správně:-)) X-krát se to tuřešilo.
  • 0

#1596 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2013 - 8:57

Stavnatka napsal/a:
Ahoj. Poradí mi někdo, jak se tato aplikace používá? Stáhla jsem ji do Nkokia 5230 a vypadá to, že asi funguje, ale nezobrazue se mapa. Najde mi nejbližší keše, naviguje mě na ně, ale když kliknu na mapu, tak je tam bílo....
A ta aplikace Cacha me asi do téhle Nokie nejde, že? Jsem PM.


Tenhle program mapu nema -- to co je popsdano jako mapa ti pak jen zobrazuje kudy si sla,ale mapu jako obrazek terenu to nema.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#1597 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 16:09

Od té doby co hledám kešky používám jen tuto aplikaci a jsem s ní velice spokojený. Ale dnes mi aplikace ukazuje tuto chybu: Server geocaching.com pravděpodobně změnil HTML kód, kontaktujte prosím autora. Nemůžu zobrazit listing, logy ani navigovat :( Stalo se někomu něco podobného?
  • 0

#1598 sargantana-team

sargantana-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 17:43

Spagetka napsal/a:
Od té doby co hledám kešky používám jen tuto aplikaci a jsem s ní velice spokojený. Ale dnes mi aplikace ukazuje tuto chybu: Server geocaching.com pravděpodobně změnil HTML kód, kontaktujte prosím autora.

Nemůžu zobrazit listing, logy ani navigovat :( Stalo se někomu něco podobného?


Teď jsme zkoušeli a bohužel potvrzujeme :( Přitom naposledy jsme s aplikací bez problémů lovili ve čtvrtek.
  • 0

#1599 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 17:55

sargantana-team napsal/a:

Spagetka napsal/a:
Od té doby co hledám kešky používám jen tuto aplikaci a jsem s ní velice spokojený. Ale dnes mi aplikace ukazuje tuto chybu: Server geocaching.com pravděpodobně změnil HTML kód, kontaktujte prosím autora.

Nemůžu zobrazit listing, logy ani navigovat :( Stalo se někomu něco podobného?


Teď jsme zkoušeli a bohužel potvrzujeme :( Přitom naposledy jsme s aplikací bez problémů lovili ve čtvrtek.


Na tuto aplikaci nedám dopustit, tak snad se to brzy napraví :|
  • 0

#1600 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 19:54

Dnes se mi objevila stejná chyba. A přitom jsem HG využila 2x a to v rozmezí cca 15 minut, přičemž první připojení v pohodě a po té cca čtvrthodině už mi to psalo tu změnu html. Doufám, že se to brzy napraví, jinak nevím co bych s mým stupid smart founem dělala:( Prosím, prosím, smutně koukám...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama