Přejít na obsah


Fotka

Alarm v GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 19:16

Nepsal jsem sprosté slovo, ale slovo, že mi je to JEDNO!!!!
  • 0

#22 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 19:32

galdra: Nepsal jsem sprosté slovo, ale slovo, že mi je to JEDNO!!!!

Treba se ten publikacni software leknul tvych ctyr vykricniku a myslel, ze na nej kricis, tak to radsi zahvezdickoval a pro jistotu vypublikoval dvakrat ;-). No aspon, ze to nemas zase osmkrat. H.
  • 0

#23 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 19:38

Ha - neco jsem objevil. V ranem mladi jsem resil najdi x rozdilu mezi obrazky, no a jak se to ted hodi. Kdyz se podivas na "zdvojeny" prispevek, tak varianty nejsou shodne (najdi jeden rozdil). Nemuze byt pes zakopan v nejakem ukonu provedenem pred opravou? H.


  • 0

#24 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 19:40

Tohle se stává, když člověk ignoruje systémový dialog o metodě POST při refreshi stránky. Vzhledem k rozdílnému času příspěvku bych uvažoval o možnosti, že šlo opravdu o F5.

  • 0

#25 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 19:54

Ať se dívám jak se dívám, nic nevidím [:(] tedy u příspěvku, který je osmkrát. U toho co je dvakrát jsem se snažil opravit B za V a ještě si kliknul [:$]. A vůbec nevím co to je F5???? Nebijte mne prosím.... [B]
  • 0

#26 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 20:14

Jse uz sice trochu mimo tema, ale na druhou stranu se tu prispevky casto mnozi, takze to muze trapit i nekoho jineho. Bylo by dobre, prijit na to, proc se prispevky mnozi. F5 je takovej ten cuflik zhruba uprostred nahore na klavesnici ;-). Ten standardne vyvolava obnoveni nacteni stranky snad u vsech prohlizecu - kdyz ho zmacknes v nevhodnou chvili (typicky pri editaci prispevku), tak muzes rozhodit souslednost pozadavku na server a zmates ho, coz by mohl byt i duvod k mnozeni prispevku. Me spis napadlo, jestli se treba pri ENTERu prispevky na pozadi neodesilaji nebo nejaky podobny princip. H.
  • 0

#27 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 20:19

Tak F5, který používám při kopírování ve wincommanderu, jsem skutečně nepoužil. Asi byla nějaká erupce v elktronech serveru a to nemusíme řešit a o nic vlastně nejde. [:)]
  • 0

#28 gepees

gepees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2007 - 20:22

Dyk jo ;-). H.
  • 0

#29 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2007 - 0:17

Zdvojeni prispevku, ktere navic nejdou mazat, se take stava, kdyz napisete prispevek, odeslete jej a pak zjistite, ze ho chcete upravit. V tomto pripade nepouzivat klavesu prohlizece back-prispevek pak neni editovan, ale znova vytvaren a nejde to pak smazat (samotnemu se mi to uz asi 2x povedlo)... Vzdy zkratka dusledne pouzivat u napsaneho prispevku cudl Upravit a nevracet se v historii browseru... Ale problem bude asi i jinde.

  • 0

#30 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2007 - 18:24

dandra: Pokud sis je stáhnul jako POI a hlavně nahrál do GPS jako POI, pak alarm by měl přijít sám od sebe. Je totiž jednou z vlastností bodu. K nahrání do GPS jako POI slouží prográmek POI Loader z garmin.com.

Koukal jsem na poi.cz a body se dají stahovat ve formátu ov2 a dalších, já zvolil gpx

Předpokládám, že tohle nejde nahrát přímo do GPSky, ale musím s tím ještě něco udělat.

Nebo mám stahnout wpt soubor a použít cGpsMapper k překladu?


  • 0

#31 golom

golom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 29 May 2007 - 12:58

tak ted sem mirne zmaten... mam pocit ze v Garminech e-trex (nevim jak 60CX) jde zadat jen deset varovnych bodu... znamena to ze pokud tuto informaci zadam do vlastnosti bodu v mapsource, podari se mi mit vice varovnych bodu nez onech 10? Bohuzel sedim v praci u MACa a nemohu vyzkouset... takze mozna bude odpoved velice jednoducha... kazdopadne diky i za ni.

Michal G. 


  • 0

#32 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2007 - 12:14

Svoji 60CSx teď nemám u sebe. Každopádně radary jsem do ní nahrál přesně dle popisu na www. garmin.cz - rubrika ke stažení. Při jízdě jsem pak zjistil, že akustická signalizace neběží - proto jsem v přístroji zaškrtnul cosi (snad se to jmenuje alarm varovných bodů) co teď vzhledem k tomu že šedesátka leží daleko ode mne nemohu přesně pojmenovat. 60CSx se teď chová velmi inteligentně. Akusticky, ikonou a červeným obdélníčkem hlásí, pokud se blížím k radaru a jedu rychleji, než je povoleno. Jedu-li pomaleji zobrazuje pouze varování na displeji. Když při zvukovém alarmu (trvá dosti dlouho a je výrazný) zpomalím pod zakázanou hranici, alarm okamžitě zmlkne.
  • 0

#33 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2007 - 21:28

vytrvalec: Svoji 60CSx teď nemám u sebe. Každopádně radary jsem do ní nahrál přesně dle popisu na www. garmin.cz - rubrika ke stažení. Při jízdě jsem pak zjistil, že akustická signalizace neběží - proto jsem v přístroji zaškrtnul cosi (snad se to jmenuje alarm varovných bodů) co teď vzhledem k tomu že šedesátka leží daleko ode mne nemohu přesně pojmenovat. 60CSx se teď chová velmi inteligentně. Akusticky, ikonou a červeným obdélníčkem hlásí, pokud se blížím k radaru a jedu rychleji, než je povoleno. Jedu-li pomaleji zobrazuje pouze varování na displeji. Když při zvukovém alarmu (trvá dosti dlouho a je výrazný) zpomalím pod zakázanou hranici, alarm okamžitě zmlkne.


Jo, nějak takhle bych si to představoval s tradicional cachema (ještě mi není 18 a starost s radary není na mém denním pořádku [:D]), akorát jsem nějak neobjevil nastavení pro celou skupinu (poklady) jako varovnou.


Dá se to nějak udělat alespoň v MapSource nebo ještě lépe přímo v GPS?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama