Přejít na obsah


Fotka

jsem naštvaný,naštvaný,naštvaný


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 21:29

Zdravim všechny geokačeři .
Dovolte napsat vlastní názor,řešíte tady kde co (až se někdy nestačím divit) ale proč se někdo nezajímá o to, proč už půl roku nejdou mapy na těchto stránkách !!!!!! Nechcete si konečně založit někdo - kdo tomu rozumí vlastní.?
Já jsem založil vlastní kešku ale angličtina je mi vzdálená a přes GC.COM se neprokoušu k zveřejnění.Tak zatim se na ní můžu chodit dívat  jenom já.
Tak už se stim sakra něco dělejte !!!!!!

  • 0

#2 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 21:41

Řekl bych, že to zajímá dost lidí a pravidelně se toto téma na fóru řeší. Obávám se ale, že česká cachemapa by k založení nové keše nijak nepomohla, tohle lze dělat pouze na anglických stránkách gecocaching.com.

Když ale keš zveřejníš, tak se k ní potom dostane prakticky každý geocacher. Existuje totiž mnoho způsobů, jak žít i bez mapy na geocaching.cz. O to, že by se keš nedostala k hledačům, nemusíš mít strach.

Na místní Wikipedii najdeš článek o tom, jak založit keš, případně mohu doporučit svůj podrobný návod.

(A neodpustím si malé rýpnutí: co se tak „sakra“ naučit těch pár anglických slovíček? I když nejsem se situací s českou mapu příliš spokojen, nic mě neopravňuje k tomu, abych takhle na zdejší adminy vyskakoval. Sám jim nemohu pomoci, programovat neumím, takže mi nezbývá než čekat a doufat.)

 


  • 0

#3 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 21:52

No česká mapa existuje, jak jistě dobře víš. A že není ideální a že tam je toho dost málo ? Tak místo zoufalých výkřiků "Tak už se stim sakra něco dělejte" zkus udělat něco pro to, aby byla lepší ! Tyhle hlášky -někdo něco dělejte- mě dost se..., navíc stačí prohledat tyto diskuze a zjistíš jaký je zhruba stav věcí a že to není tak jednoduchý jak si zřejmě představuješ.

Jinak konkurovat tak zavedenýmu projektu jako je GC.com je asi nemožné... /pokud by to mělo mít nějakou úroveň/

A k těm keším: angl. umím hodně málo, ale při troše snahy, čtení zdejších rad a prostudování Wikipedie se mi podařilo celkem úspěšně 2 publikovat. Sorry za ostřejší tón, ale tohle mě točí !
 

 


  • 0

#4 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 22:38

edemsi:

Tak už se stim sakra něco dělejte !!!!!!

Jojo, taky už mě pěkně všichni štvete že neumím pořádně anglicky! Fakt běžte do háje........  [;)]


  • 0

#5 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 22:46

edemsi:

Já jsem založil vlastní kešku ale angličtina je mi vzdálená a přes GC.COM se neprokoušu k zveřejnění.Tak zatim se na ní můžu chodit dívat  jenom já.

Tak už se stim sakra něco dělejte !!!!!!


Buď rád, že geocaching nevymysleli Číňani - TO BYSME BYLI VŠICHNI V ŘITI !!! [:D]


  • 0

#6 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 22:53

marekl:

Řekl bych, že to zajímá dost lidí a pravidelně se toto téma na fóru řeší...



Marku, takovýma trpělivýma odpověďma kazíš srandu ostatním :-) Já jsem se třeba těšil, až bude mapa v provozu a ten mameluk, co tady píše ty desítky vykřičníků se bude vztekat, že mu na české mapě nejde cache publikovat [:D][<:o)]


  • 0

#7 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 22:56

Hezký "BLOG" kontra internetové stránky......... 

Naprosto souhlasím s Markeml, i s Lerojem - Ti kdo se starají o tyto stránky za tento bezmapový a bezstatistikový stav asi nemohou, založení cache je opravdu záležitostí gc.com a alespoň základní znalostí angličtiny. Mohu stěžovateli doporučit zakoupit překladač internetových stránek "Eurotrans" ( www.eurotrans.cz ), překlady jsou sice otrocky srandovní - např. Traditional cache je přeložena do češtiny jako tradiční vyrovnávací paměť - ale smysl textu je možné pochopit docela dobře.

S dovolením si ale malinko rýpnu. Opravdu je od října či listopadu 2006 Groundspeak tak vytížen, že nemůže dát jakýkoliv návrh na řešení??? Kupříkladu stěhování, dovolená atd. viz vlákna týkající se tohoto problému jsou jen výmluvy k zasmání!!! Vždyť kdyby malý český podnikatel reagoval tak rychle jak reaguje a chová se k nám gc.com, tak už je dávno v komuně bezdomáčů!!!

Přiznávám, že jsem patriot a hrubě se mi nelíbí třeba současné srovnání stránek gc.cz a gc.sk Vy všichni ten rozdíl taky vidíte, ne!!?? Vím, že se jedná o  množství přenášených dat a Slováci ještě nepřelezli tu hranici jako my a já jim to přeju, ale rozdíl je zásadní...........


  • 0

#8 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 23:22

jsem potěšen,potěšen,potěšen
Dovolte mi vážení geokačeři vyjádřit svoji radost nad tím, že geocaching existuje, že se rozvíjí, že to vůbec někdo vymyslel a že někoho baví dělat a zadarmo udržovat český stránky !!!!!
 


  • 0

#9 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 23:44

mitak:

Marku, takovýma trpělivýma odpověďma kazíš srandu ostatním :-)

 Tak tohle je přesný, i když takovou trpělivost i docela obdivuju.

Sám bych to nedokázal...... a radši vždycky rychle překlikávám jinam, abych nebyl za hulváta. [:D][:D]


 


  • 0

#10 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2007 - 23:56

WAV to krasne rekl. To by byla teprve legrace, kdyby vsechny tyhle debaty mely byt vedeny na (anglickych) forech Groundspeaku .... :))

Par diskutujicich by se tim asi odfiltrovalo, ono naucit se vyznam asi patnacti cudliku (typu Post a Note) neni jen tak...


  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 7:39

Jeden výkřik do tmy a jaká se kolem toho rozjela diskuse ... [8-)]

(Ale kdyby GC odstřihnul skrýšotlač tak by to bylo horší...)


  • 0

#12 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 11:40

Hele nikoho neurážej, možná si připadáš zajímavě ,ale trochu slušnosti by tě možná ctilo .!!!!!!!!!! ?
  • 0

#13 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 11:58

edemsi:

Já jsem založil vlastní kešku ale angličtina je mi vzdálená a přes GC.COM se neprokoušu k zveřejnění.Tak zatim se na ní můžu chodit dívat  jenom já.
Tak už se stim sakra něco dělejte !!!!!!


Jestli listing v češtině  nedáš s pomocí wiki a návodu od marekla dohromady, tak pak to zkus na http://www.opencaching.cz a počítej s tím, že se situace nezmění. Tedy že na cache se nejvíc budeš chodit koukat pouze Ty. A pak Ti vážně za současné situace není pomoci  [:'(]

  • 0

#14 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 13:49

Tos rekl moc hezky Wav,dyk ten geocaching nedelame pro sebe,ne?Pockame az priplujou geokaprici..[:D]

  • 0

#15 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 15:17

 


  • 0

#16 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 16:17

Tom Klíčník:

Jestli je tento profil tvůj, doporučuji ti upřednostnit hledání cizích před zakládáním vlastních. 

Dyž vono se to blbě hledá, pokud člověk neumí emericky, že jo? [:P]


  • 0

#17 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 16:41

edemsi: Hele nikoho neurážej, možná si připadáš zajímavě ,ale trochu slušnosti by tě možná ctilo .!!!!!!!!!! ?


"edemsi-cz" ? Povolání "enterpriser" ? A bydliště "holder" ? [:D] Tak to je moc i na moji angličtinu [:D] NULA nalezených ? [:D] A o čem má být ta tvoje keš, že by pozvání do tvojí firmy, ty enterprizére ? [:P]


Zato těch deset vykřičníků, jsi trefil opět na chlup přesně [Y]


  • 0

#18 TOMinessota

TOMinessota

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 16:57

[:D] Bavíme se , bavíme se , bavíme se . Divíme se divíme se divíme se [:O] Jo tady jo ......
  • 0

#19 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 18:17

To je ale sranda... koukam, ze cim tupejsi tema tim je tu vic prispevku... HIHIHI. Sranda musi bejt a cesi jsou svou skodolibosti znami.... taky by mne moc zajimalo, jak se da na mape zalozit cache... mozna to tam v malovani dokreslit a pak to v .bmp rozeslat mailem vsem kacerum....
  • 0

#20 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 21:02

Jak jsem na začátku napsal angličtina mi nic neříká tak mě nekamenujte za to co tam mám napsáno.
Nemůžu zato ,že někdo nedovede pochopit ,že byla doba kdy se na škole učil jiný jazyk.
 
Nejsem z těch ,abych se chlubil s
každou keškou co jsem našel a oslňoval s čísly které stejnak jsou nekontrolovatelné a většinou nikoho nezajímají.
Já radši   hledám keše v přírodě ( jako většina geokačerů) ,  než sedět u počítače.
 
Těch vykřičníku bylo  deset ? jsem fakt dobrej ! Tentokrát jsem napsal jen jeden kdyby  to chtěl náhodou  někdo přepočítávat tak jsem mu chtěl usnadnit práci.
 
Dál nechci vést žabo myší války jak bývá českým zvykem rád bych se vrátil ke kořenům a to kdy bude zase funkční mapa ?
 
 
 

  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka

Keškoměrka

Keškoměrka CZ: čekající | v řešení