Přejít na obsah


Fotka

jsem naštvaný,naštvaný,naštvaný


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 21:18

edemsi:

Jak jsem na začátku napsal angličtina mi nic neříká tak mě nekamenujte za to co tam mám napsáno.
Nemůžu zato ,že někdo nedovede pochopit ,že byla doba kdy se na škole učil jiný jazyk. 

No vis, mozna kdyz si zpetne prectes svuj prvni prispevek (nevynech nadpis) a trochu se zamyslis, tak ti dojde, ze o anglictine, jak tvuj problem, tak i reakce v tomhle vlakne opravdu nejsou. Koneckoncu informaci v cestine je opravdu dostatek ;-)


  • 0

#22 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 21:25

 


  • 0

#23 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 21:36

edemsi:

Nejsem z těch ,abych se chlubil s
každou keškou co jsem našel a oslňoval s čísly které stejnak jsou nekontrolovatelné a většinou nikoho nezajímají.
Já radši   hledám keše v přírodě ( jako většina geokačerů) ,  než sedět u počítače.

Tak udělej vyjímku a aspoň se nám pochlub. Nevíš totiž o čem píšeš!  Každý log na webu je i zkontrolovatelný v logbooku v kešce, zda ji dotyčný opravdu našel a zapsal se tam (velmi malé vyjímky v důsledku ztrát opomíjím). Ale to bys musel napřed nějakou odlovit, nebo si něco přečíst, abys to věděl, ne? Tedy... jestli pod pojmem „..hledám keše...“ rozumíme stejnou činnost [:^)]

Pokud máš vážný zájem a jsi někde poblíž, můžeme leccos zkusit vysvětlit, ale opisovat zde návody z wiki se mi fakt nechce. A jakou GPS vlastně používáš?


  • 0

#24 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 22:05

Možná jsi zvyklý, že dostaneš všechno předžvýkané a když náhodou ne, tak si to prostě vyřveš.
Pánové pro vaší informaci mám vlastní živnost, loni jsem dostavěl nový domek a v současnosti kupuji chalupu v Bělé pod Pradědem a to vše hotově bez dluhů.
Nechci tím nikoho oslnit ale dávám najevo že jsem si na to vydělal od nuly  a vlastníma rukama. Hodně pracuji a GC je pro mě perfektní
odpočinek,tak si ho od vás nenechám pokazit.Jo a používám Legenda.
 
Děkuji marekl který mi poradil a pochopil o co mi jde
                                                                                         Díky

  • 0

#25 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 23:00

edemsi:

Jak jsem na začátku napsal angličtina mi nic neříká tak mě nekamenujte za to co tam mám napsáno.
Nemůžu zato ,že někdo nedovede pochopit ,že byla doba kdy se na škole učil jiný jazyk.
 
Nejsem z těch ,abych se chlubil s
každou keškou co jsem našel a oslňoval s čísly které stejnak jsou nekontrolovatelné a většinou nikoho nezajímají.
Já radši   hledám keše v přírodě ( jako většina geokačerů) ,  než sedět u počítače.
 
Těch vykřičníku bylo  deset ? jsem fakt dobrej ! Tentokrát jsem napsal jen jeden kdyby  to chtěl náhodou  někdo přepočítávat tak jsem mu chtěl usnadnit práci.
 
Dál nechci vést žabo myší války jak bývá českým zvykem rád bych se vrátil ke kořenům a to kdy bude zase funkční mapa ?


 Kdy bude funkcni mapa sice nevim, ale zato vim, ze logovani nalezenych kesek nema slouzit k chlubeni se ani k oslnovani, ale je to cesta, jak autorovi kese podekovat za praci, kterou si s kesi dal. Je to i zpusob, jak mu sdelit, ze kes je na miste a ze je v poradku.
 Tuhle chvilku tveho  posezeni u pocitace si kazdy autor zaslouzi, zvlast s prihlednutim k tomu, ze na vcelku jalove stiznosti si ji udelat umis, co myslis?

Rekl bych, ze nekontrolovatelna jsou spise cisla o poctech nemovitosti v majetku jednotlivych keseru a ze navic to jsou spis tahle cisla, ktera tu opravdu nikoho nezajimaji.
 

  • 0

#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2007 - 23:06

edemsi:

 

Děkuji marekl který mi poradil a pochopil o co mi jde
                                                                                     

vis, oni pochopili vsichni o co ti jde. ale ten tvuj nastvany nesmyslny vykrik zaroven vsechny jaksi utvrdil v tom, ze pokud si neumis slusne pozadat o informaci (kterou mimochodem naleznes v cestine na netu) a motas dve nesouvisejici veci dohromady, nema moc smysl neco radit.

mapa zatim neni. jeste to proste nikdo nestacil dat dohromady ve svem volnem case. asi nebudes jediny, kdo pracuje. a ty se tady automaticky domahas neceho, co ti zprijemni jen tak zivot, protoze to proste chces - je to totiz pohodlne. asi pred pul rokem tady nekdo na foru psal, ze neni daleko doba, kdy se nekdo zacne dozadovat veci, ktere povazuje automaticky za pozadavek, protoze ho k tomu opravnuje koupe gpsky. no zda se mi, ze je to tu.

hledani si pokazit nenech, byla by to skoda. a taky ho nekaz ostatnim, staci slusne pozadat. 


  • 0

#27 Rikitan

Rikitan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2007 - 2:15

Ahoj,

tebe a vsetkym, co nevedia anglicky odporucam Trenkiho skvely preklad jednotlivych 'obrazoviek':[Y]

 http://www.trenkler.cnet.sk/gc/

 A dufam, ze nedostanem na drzku, ze je to len po slovensky, ked si uz taky nastvany pre taku prkotinu. Da sa spytat aj normalne.


  • 0

#28 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2007 - 13:01

jarry:

Tuhle chvilku tveho  posezeni u pocitace si kazdy autor zaslouzi, zvlast s prihlednutim k tomu, ze na vcelku jalove stiznosti si ji udelat umis, co myslis?

Rekl bych, ze nekontrolovatelna jsou spise cisla o poctech nemovitosti v majetku jednotlivych keseru a ze navic to jsou spis tahle cisla, ktera tu opravdu nikoho nezajimaji. 
 

[:)][Y]


  • 0

#29 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2007 - 13:10

Rikitan:

 A dufam, ze nedostanem na drzku, ze je to len po slovensky, ked si uz taky nastvany pre taku prkotinu. Da sa spytat aj normalne.


No počkej, zkus se ukázat v Brně ! [;)][:D][:D] Mimochodem posledně jsme v Blavě vůbec nepřekročili Dunaj, takže na toho Daniela jsme se nedostali, navíc byla Šamanova Zodiac Signs zrovna disblovaná, takže nám to zbývá na příště.


  • 0

#30 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2007 - 23:14

edemsi:

Možná jsi zvyklý, že dostaneš všechno předžvýkané a když náhodou ne, tak si to prostě vyřveš.
Pánové pro vaší informaci mám vlastní živnost, loni jsem dostavěl nový domek a v současnosti kupuji chalupu v Bělé pod Pradědem a to vše hotově bez dluhů.
Nechci tím nikoho oslnit ale dávám najevo že jsem si na to vydělal od nuly  a vlastníma rukama. Hodně pracuji a GC je pro mě perfektní
odpočinek,tak si ho od vás nenechám pokazit.Jo a používám Legenda.

No jo, udělal jsi toho dost, ale jako živnostník by jsi měl taky vědět, že co si nezařídíš - NEMÁŠ.

Tak co ještě základní kurs angličtiny, aby se ti živnost slibně rozvíjela v EU i nadále?  [H]

No a pak i ten problém se založením cache bude nicotný.... 


  • 0

#31 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2007 - 12:33

edemsi:

Nemůžu zato ,že někdo nedovede pochopit ,že byla doba kdy se na škole učil jiný jazyk.

Myslím že to není zas tak podstatný, protože ty školní znalosti stejně většinou za moc nestojej, ať už se jedná o ten či onen jazyk. Docela by mě zajímalo, kolik pamětníků výuky toho jiného jazyka ví, jak se řekne v originále "komáří mýtina" nebo "ježibabí rosol". [:)]

edemsi:

Nejsem z těch ,abych se chlubil s
každou keškou co jsem našel a oslňoval s čísly které stejnak jsou nekontrolovatelné a většinou nikoho nezajímají.
Já radši   hledám keše v přírodě ( jako většina geokačerů) ,  než sedět u počítače.

Teda mně osobně bys byl sympatičtější, kdybys přiznal, že neumíš ani zalogovat nález,
než když se snažíš předstírat, že neloguješ protože ti autoři keší nestojí ani za to, abys jim dal vědět, že jsi jejich poklad navštívil a že tudíž v té době byl v pořádku. 
 
Pobavení nevzbudila ani neznalost angličtiny, ani neznalost toho, že mapy nijak nesouvisí se zakládáním keší, ale to že místo jako dotaz to bylo formulováno jako důraznej požadavek co má někdo udělat. I přesto se našlo několik trpělivejch lidí, kteří se ti pokusili poradit; určitě by jich bylo víc na konkrétnější dotaz, třeba něco jako "Myslel jsem že se zveřejňování dělá kliknutím semhle, ale nic se neděje" nebo "Netroufám si si s tím experimentovat abych něco nezvoral, může mi někdo podrobně popsat krok za krokem jak to mám udělat?"
 
A až se naučíš jak se to dělá, tak to můžeš připsat do wiki. Návody totiž nemůžou psát ti, co už to dávno uměj, protože těm už je všechno jasný a nechápou v čem může mít někdo problém. Ideální doba pro psaní návodu je těsně po tom, cos to pochopil, ale ještě si pamatuješ proč se ti to předtím nedařilo.

  • 0

#32 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 8:58

Edemsi se teď válí u compu po podlaze smíchy. Perfektní flame.. Dobře zahraný..
  • 0

#33 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2007 - 13:10

Bisaci: Edemsi se teď válí u compu po podlaze smíchy. Perfektní flame.. Dobře zahraný..

Také máte ten pocit že Edemsi je troll?


  • 0

#34 macici

macici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 14:57

Být nastvany to umí kazdy, tak delej sam neco abys byt nemusel.Já anglicky neumim taky, ale vlastni snahou mam publikovany kesky.Kdyz se chce tak to jde a tech co radi poradi je tady dost.Tak se na nic nevymlouvej.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Keškoměrka

Keškoměrka CZ: čekající | v řešení