Přejít na obsah


Fotka

founding Nanutando..:-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#41 ArranelNicolas

ArranelNicolas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 18:00

Že vás to všechny baví.... Vždyť je to jedno kdo to je... hlavní je, že jeho keše žijí už takovou dobu... To že založil kešku na památném stromě se řešilo již dřív a v jiném fóru, a zjistilo se, že ta cedula tam byla až po něm... V CHKO je taky spousta keší a teď tam žádnou pořádnou stromovku taky nikdo nezlaoží. Důležité je, že je opět zpět. Už teď se těším, jestli udělá nějakou novou kešku. On je prostě LEGENDA
  • 0

#42 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 18:05

Istvan napsal/a:

A drobná poznámka: vzhledem k tomu kdo tu problémovou keš odlovil se obávám že tam cedule upozorňující na památný strom nebyla.


Co si pamatuji naposled z té návštěvy, tak je hnedka u stromu cedule "památný strom" a nebo myslím, že kousek od toho je "Památné stromořadí", protože těch stromů je tam více, ale tenhle je nejvyšší..
  • 0

#43 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 2:15

Mám snad VLČÍ MHU ? :D
  • 0
Vložený obrázek

#44 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 4:51

dachmh napsal/a:
Mám snad VLČÍ MHU ? :D

On fakt žije :D:D:D
  • 0

#45 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 9:03

To jsem netusil, ze se tady budu po tolika letech probirat ;) Opravdu ziji, jen nebyl cas ani na vlastni kese. Letos uz trochu casu bylo, tak nejake moje kese jsou uz opravene a byla na nich provedena kompletni udrzba. Na zbytek se chystam taky. Nejvic to bude asi potrebovat Znojemska okurka. Myslel jsem, ze za ty roky uz bude po ni. Ano, urcitou dobu jsem se na GC vysral, kvuli par neshodam a nazorum. Jenze doba se meni, meni se i GC a kdyz vidim, ze moje kese se pomalu pocitaji mezi legendy, nemuzu je prece nechat archivovat. Kese hledam stale, po celem svete, behem meho cestovani, hlavne na horach. Ale mam svoji zasadu. Neloguji se do logbooku, ani na webu. Jen si kes odlovim a vyfotim. Pokud se u kese nekdo nachazi, odchazim pryc. Jen jednou jsem se potkal s jednim kolegou. Jsem zpet a pokud cas dovoli, budu mit pro Vas mozna nekolik prekvapeni. Nanutando
  • 0

#46 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 9:08

Jeste dodatek: Vsiml jsem si, ze se hodne rozmohly CWG. Nachystal jsem pro Vas limitovanou edici 50 ks vlastnich CWG. Do kazde me kese, kde jiz probehla udrzba bylo jedno vlozeno. Jeste chci zamezit dohadum, ze mam dva nicky. Ne, neni to pravda. Mam jeden nick, pod ktery i hledam a zakladal jsem. Jen, jak jsem uz psal zasadne neloguji.
  • 0

#47 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 12:48

Nanutando napsal/a:
To jsem netusil, ze se tady budu po tolika letech probirat ;)
Opravdu ziji, jen nebyl cas ani na vlastni kese. Letos uz trochu casu bylo, tak nejake moje kese jsou uz opravene a byla na nich provedena kompletni udrzba. Na zbytek se chystam taky. Nejvic to bude asi potrebovat Znojemska okurka. Myslel jsem, ze za ty roky uz bude po ni.

Ano, urcitou dobu jsem se na GC vysral, kvuli par neshodam a nazorum. Jenze doba se meni, meni se i GC a kdyz vidim, ze moje kese se pomalu pocitaji mezi legendy, nemuzu je prece nechat archivovat.

Kese hledam stale, po celem svete, behem meho cestovani, hlavne na horach. Ale mam svoji zasadu. Neloguji se do logbooku, ani na webu. Jen si kes odlovim a vyfotim. Pokud se u kese nekdo nachazi, odchazim pryc. Jen jednou jsem se potkal s jednim kolegou.

Jsem zpet a pokud cas dovoli, budu mit pro Vas mozna nekolik prekvapeni.
Nanutando


Palec hore, Nanutando...;)
  • 0
Vložený obrázek

#48 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 12:55

Znojemská okurka? Tak to je nejdelší listing, který jsem si kdy vytiskl :-)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#49 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 15:17

Vitej nazpet
  • 0

#50 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 17:53

Živoucí legenda. Už jen ten nick zní jako zaklínadlo. Tak doufám, že se nějaké překvapení bude realizovat v blízkosti Zlína.;) Jednu tvou chřibskou už mám
  • 0

*


#51 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:11

v&f family napsal/a:
Vitej nazpet


Vidim, ze jste nezapomeli ;) a dik za privitani.
  • 0

#52 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:12

Skywalker napsal/a:
Živoucí legenda. Už jen ten nick zní jako zaklínadlo.
Tak doufám, že se nějaké překvapení bude realizovat v blízkosti Zlína.;)
Jednu tvou chřibskou už mám


V Chribech musim taky zajet na udrzbu kesi, tak pri te prilezitosti .... ze by?
  • 0

#53 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:14

Adrian_S napsal/a:

Istvan napsal/a:

A drobná poznámka: vzhledem k tomu kdo tu problémovou keš odlovil se obávám že tam cedule upozorňující na památný strom nebyla.


Co si pamatuji naposled z té návštěvy, tak je hnedka u stromu cedule "památný strom" a nebo myslím, že kousek od toho je "Památné stromořadí", protože těch stromů je tam více, ale tenhle je nejvyšší..


V dobe zakladani, tam zadna cedule nebyla !
  • 0

#54 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:15

Ano, ano, ano! Prosim, zaloz zas neco noveho! :) Na tvych stromovkach se vzdycky velice rad protahnu :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#55 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:15

zlicinaci napsal/a:
Znojemská okurka? Tak to je nejdelší listing, který jsem si kdy vytiskl :-)


Listing u okurky neni moc dlouhy. Neboj dalsi bude jeste delsi ....
  • 0

#56 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:19

niximor napsal/a:
Ano, ano, ano! Prosim, zaloz zas neco noveho! :) Na tvych stromovkach se vzdycky velice rad protahnu :)


Kdyz jsem kdysi zakladal prvni stromovku, priznam se byla to na tu dobu novinka. Nikde takove kese nebyly. Dnes uz jich je moc, ale pokud na tom trvate, potesim Vas, mam neco v planu ;)
  • 0

#57 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:44

Nanutando napsal/a:

Adrian_S napsal/a:

Co si pamatuji naposled z té návštěvy, tak je hnedka u stromu cedule "památný strom" a nebo myslím, že kousek od toho je "Památné stromořadí", protože těch stromů je tam více, ale tenhle je nejvyšší..


V dobe zakladani, tam zadna cedule nebyla !


Je dost dobře možné že tam zrovna nebyla (mohl jí někdo ukrást, zlikvidovat, nebo se na ní jaksi zapomělo... nedá se prostě uhlídat všechno), každopádně strom byl vyhlášen v roce 1995, keš publikována až v roce 2006. Nechci prudit, jen konstatuju.
Stromů je všude spousta, jestli je touha po stromovkách, aspoň památné stromy by se mohly vynechat, zaslouží si klid a úctu. Netvrdím že jeden opatrný lezec strom fatálně poškodí, ale v současné době lezou kvanta lidí a někteří jsou pro bod schopni udělat cokoli. :(
  • 0

#58 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 10:28

Je dost dobře možné že tam zrovna nebyla (mohl jí někdo ukrást, zlikvidovat, nebo se na ní jaksi zapomělo... nedá se prostě uhlídat všechno), každopádně strom byl vyhlášen v roce 1995, keš publikována až v roce 2006. Nechci prudit, jen konstatuju. Stromů je všude spousta, jestli je touha po stromovkách, aspoň památné stromy by se mohly vynechat, zaslouží si klid a úctu. Netvrdím že jeden opatrný lezec strom fatálně poškodí, ale v současné době lezou kvanta lidí a někteří jsou pro bod schopni udělat cokoli. :([/quote] Ano, driv tolik lidi po stromech nelezlo. Byla to moje chyba s tim stromem, asi ceduli nekdo ukradl. Ale uz to nechci rozebirat, je to uz dlouho a pokud bude neco noveho, tak to urcite nebude na nejakym vyznamnym, pamatny, ci chranenym strome.
  • 0

#59 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 10:31

Nanutando napsal/a:

v&f family napsal/a:
Vitej nazpet


Vidim, ze jste nezapomeli ;) a dik za privitani.


Ono na tebe se těžko zapomíná. Není to tak dlouho, co jsme si říkali, že kdysi jasný hint:"Nanutando" už nemusí být pro novodobé kačírky zrovna výstižný:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#60 Nanutando

Nanutando

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 10:35

Qnik napsal/a:

Nanutando napsal/a:

v&f family napsal/a:
Vitej nazpet


Vidim, ze jste nezapomeli ;) a dik za privitani.


Ono na tebe se těžko zapomíná. Není to tak dlouho, co jsme si říkali, že kdysi jasný hint:"Nanutando" už nemusí být pro novodobé kačírky zrovna výstižný:-)


By me zajimalo co si pod tim hintem mam predstavit :)
Urcite zas nejaka Nanutandova prasarna :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama