Přejít na obsah


Fotka

TB a GC - jejich nejkratší existence, nejdelší prodleva v pohybu, dosažený cíl


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 12:28

Ahoj, po tématu "nejhnusnější obsah kešky", napadla mě zajímavá anketa, byť problematika TB a GC se tu již probírala nesčetněkrát,

a) Nejkratší existence TB či GC - za jak dlouho vám zmizel zrovna ten Váš, či jak mooc dlouhu už putuje ? (soutěž o nejstaršího trackovatelného dědečka a kondolence za nejdříve zhynuvší)

 B) Stalo se Vám, že se TB či GC někde zasekl na delší dobu ? Na jak dlouho ? (ať již u jiného kachera, v keši, nebo jen tak a pak se objevil...)

 c) Dosáhnul TB či GC vámi zvolený cíl ?  (zda vůbec, za jak dlouho, no a jestli jste svůj TB či GC ještě někdy viděli)

 

 


  • 0

#2 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 12:37

Musím přiznat, že v záčátcích se mně povedlo jeden TB u sebe uvěznit na pár měsíců, protože jsem tak dlouho nebyl kešovat. Ale aspoň jsem podával majiteli průběžě informace, že TB není ztracený.
  • 0

#3 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 13:11

Tady je naše statistika "putujících" TB a GC

Název Cestuje od : Počet KM Pozn.
BV trabi 23.6.2006 1299 6 měsíců spal u momentálního majitele
Czech Cacher Team 13.5.2007 479
Europe Mailer 26.7.2006 1882 Zatím se točí stále v kruhu, ale snad se teď rozjede trošku dále
Greeting from Czech Republic 30.11.2006 8529 Dostal se až do daleké Kanady, ale bohužel svou pouť ukončil a vypadá to, že už ji asi ani neobnoví
Spud502 Geocoin 27.12.2006 491

  • 0

#4 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 14:05

Autacek:

a) Nejkratší existence TB či GC

Muj GC Ravenclaw TB17BQK mel velmi pohnuty a rychly osud - vlozen do kesky, dve discovernuti a keska fuc i s coinem :|


  • 0

#5 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 14:38

Náš první vypuštěný coin TBQFF9 . Skončil na keši Teure Suerei a když jsem se po něm začal pídit, zjistil jsem že ta keška je i na opencaching.de .[:(] Tím nechci nic naznačit jen to konstatuji.

 


  • 0

#6 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 14:42

Muj český silver geocoin No.2 se ztratil i s keškou "UFO plácek" (viz log) v červnu 2006. Jake bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že se coin po půlroce znovu anonymně objevil (viz log) na Auerspergske vyhlidce o nějakých cca 100km jinde! Tak z toho jsem měl radost. Další tři CZ coiny z této série nyní celkem úspěšně cestují převážně po západní Evropě.

Zlatý german coin (po velkých peripetiích v Česku, kdy si do té doby nezaregistovaná cacherka neuvědomila, že nejde o směnitelný předmět), mi znovu zmizel (2x, naposled teď v dubnu) v černé díře zvané "Maďarsko", asi v některé z kešek, které nejsou na GC.COM [:@] Za tenhle nápad bych ty Maďary .....

Můj oblíbený Travelbook zůstal teď tři měsíce viset u jednoho cachera, už jsem ho kontaktoval a čekám na odpověď. Byl bych rád, kdyby jako loni Travelbook zase docestoval na podzimní GeoJeseníky...

A mé brzdové destičky [:D] co už naputovaly 12300km, se zasekly začátkem února v jedné téměř nenavštěvované drive-in (!) keši v Texasu... což nepochopím. Tam se snad vůbec nekešuje...[:O]


  • 0

#7 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 15:15

Ti Texasani vážně moc nekešujou... Můj zatím jediný coin se rychle dostal do Maďarska, tam ho místní cacher vyzvedl při nálezu své první cache a měl ho skoro měsíc u sebe (už jsem ho chtěl upomínat) ale nakonec ho vzal s sebou do USA a dal do jedné cache na předměstí Houstonu. To bylo 4.5., další hledač přišel 23.6. a měl DNF a další po něm také ... Takže to vypadá že Aviatik's Saman team geocoin pofrčí leda tak do své poslední cache

  • 0

#8 hobler

hobler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 15:26

Nejkratsi zivot mel muj stribrny geocoin, ktery jsem poslal po kolegovi do Italie. Kolega ho vlozil do kese, kterou druhy den nekdo ukradl i s coinem. Takze coin nacestoval presne 0km.
Dalsi, tentokrat zlaty coin je na ceste do Indonesie, ale vzal to hloupe prez USA, kde je uz pul roku zaseklej u nejakeho zoufalce.

Nejvetsi radost mi dela Hobler Music Bug, ktery se utesene plni hudbou po cele CR. Snad ho nikdo neslohne nez si ho poslechnu.


  • 0

#9 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 20:11

Nas prvni a zatim jediny TB cestuje od 20.ledna 2007, momentalne ma udelano 1258 km a je ve Svycarsku, kde se obcas premisti do nejake kesky, tam je tak mesic i vic a pak zas 2-4 tydny u nejakeho Svycara. Asi pro ne neni TB atraktivni, kdyz nema peknou ikonku[:)]

  • 0

#10 Háča

Háča

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 21:02

Moje coiny zatím žijí. Spíše jsem měl problém, že coin, ktrý měl cestovat po ČR krátce po startu frčel na Slovensko a už lítá po Evropě.
  • 0

#11 walley

walley

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 22:35

nechci ti kazit radost ale v nemecku je 35908 gc kesi a 12677 oc kesi, coz zhruba znamena ze kazda treti je tam i tam, takze pravdepodobnost ze gc nebo tb se do nejake takove dostane je hodne vysoka, skoro az rovna 1:) z toho plyne ze z toho nic neplyne a mozna je to cele spatne:). Zajimave je ze v te kesi uz neni ackoli v logu gc neni ze by jej nekdo vyzvedl, to ste ho nejak storovali nebo to je nejaky bug, Recently Spotted: Unknown Location - uzasne:))?
  • 0

#12 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2007 - 22:45

Můj brouk má za úkol oběhnout všechny české a slovenské kraje. [:)] Co kraj, to lísteček s jeho obrysem na broučím řetízku a když TB jeden kraj opouští, příslušný lísteček se sundá a on se už do něj nemůže nikdy vrátit.

Zatím vše vychází v pohodě, ale určitě nastanou komplikace, až bude nenavštívených krajů zbývat málo, brouk asi bude muset cestovat i přes kraje, které už navštívil [:(]. Už teď se často u někoho zdrží, protože každý si chce nechat lísteček kraje, a tak čeká, až se dostane k odlovení kešky v kraji sousedním, což teď mělo za následek, že se jeho cesta zastavila na 2 měsíce u jedné rodinky... [:^)]


  • 0

#13 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2007 - 8:48

walley: nechci ti kazit radost ale v nemecku je 35908 gc kesi a 12677 oc kesi, coz zhruba znamena ze kazda treti je tam i tam, takze pravdepodobnost ze gc nebo tb se do nejake takove dostane je hodne vysoka, skoro az rovna 1:) z toho plyne ze z toho nic neplyne a mozna je to cele spatne:).
Zajimave je ze v te kesi uz neni ackoli v logu gc neni ze by jej nekdo vyzvedl, to ste ho nejak storovali nebo to je nejaky bug, Recently Spotted: Unknown Location - uzasne:))?

Jestli reaguješ na můj příspěvek, tak s tou Inknown location je to tak, že u trackovacích předmětů byl (teď už není [:o], už si to moc nepamatuju) log "Missing" nebo něco takovýho. A pak se tam objevilo to neznámé místo.

Samozřejmě, že to s tím opencachingem nic neznamená. [;)] 


  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2007 - 10:44

PLAJ family:

....tak s tou Inknown location je to tak, že u trackovacích předmětů byl (teď už není [:o], už si to moc nepamatuju) log "Missing" nebo něco takovýho....


nene, je to tam [:)]: mark item missing.


  • 0

#15 Anneke

Anneke

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2007 - 11:06

Myslim, ze moje Kordulka CZ aspiruje na ceskeho travelbuga nejdele v obehu. Na cesty vyrazila 7.listopadu 2003, zatim navstivila CR, Nemecko, Holandsko a USA (Ohio, Pennsylvania, Montana, Oregon, Washington, Arizona, California). Tak snad jeste neco vydrzi.

Dost extremni zkusenosti prosel medvidek 100% Canadian, ktery se u jedne cacherky v Seattlu zasekl vic jak na 18 mesicu. Ale dobre to dopadlo a od letosniho kvetna je zase na spravne ceste do Ontaria (v soucasnosti v nekde u jezera v British Columbii - fotky jsou luxusni).

A Yellow Mountaineer je uz vic nez rok v cachi na Hardangervidde, ovsem musim se priznat, ze me to ani nemrzi - TB, ktery ma cestovat po horach, asi tezko najde hezci a horstejsi misto na zaseknuti.


  • 0

#16 Dadnson

Dadnson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 13:01

Svému coinu http://www.geocachin....aspx?id=364383 jsem dal hodně vzdálený cíl - měsíční povrch - a kupodivu už byl jednou skutečně poměrně blízko - v kešce u výcvikového centra německých kosmíků. Někomu se tak dostat do kapsy skafandru :-))

Naopak, že to z Prahy do Jeruzaléma může být taková dálka mě nenapadlo ani ve snu, když jsem pouštěl Fulfilled wishes coin. http://www.geocachin....aspx?id=380233 . Doteď nacestoval skoro 19000 km přes Rusko a USA.

Co se týče dosažení cíle, nejblíž je zatím Hhor Heyerdahl Coin mířící na Fatu Hiva - momentálně se potuluje mezi keškami na Hawaiiském souostroví. http://www.geocachin....aspx?id=373245

Jinak jsem si třeba sám uvěznil Seven wonders coin http://www.geocachin....aspx?id=361916 - už leží rok v Řecku a navíc se mezitím divy světa změnily, takže kdoví, kde skončí. Kupodivu místo něj se na současný div světa - Čínskou zeď už podíval jiný coin, který má za sebou už 15700 km - United colors http://www.geocachin....aspx?id=373145


  • 0

#17 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2007 - 15:22

Náš první TB Solivagant bude mít za pár dnů první výročí od uložení do řecké kešky The Fisherman's Place (GCX2PH). Keška je umístěná na skále v moři a je dostupná jen lodí. Kešku za rok jejího trvání navštívil jen kamarád ownera a bohužal tam nechal i náš TB. Kdybyste tam někdo měl cestu, můžete mít STF a ještě byste mohli udělat dobrý skutek [:)]
  • 0

#18 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2007 - 9:03

Já jsem si vyrobil TB jménem ,,Jů, Travelbug!". Měl za úkol putovat do Kavčích hor, do Brna a do Ostravy a zpět.

Jarda315 ho poslal na Hrad Adršpach. Čekal jsem, že ho někdo vyzvedne[*-)]. Po týdnu mi však jeden cacher napsal, že ho chtěl poslat do Prahy, ale že tam nebyl, že ho vzala nějaká Johana a do logu napsala, že to je přívěšek[:@]. Není zaregistrovaná na geocaching.com ani někde jinde. Myslím, že si ho nechala[:(]. Ale, kdyby něco napsala, nebo dala vědět či co, nebo prostě se zapsala na net, tak by to šlo se s ní domluvit nějak, ale ono nic. Tuším, že asi jů skončil[:'(].

Hrad Adršpach - GCY9B2

Jů, Travelbug! -  C4NKFF 


  • 0

#19 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2007 - 20:36

Co se týče mých hitchhikerů, nemám se zatím moc čím chlubit, neb jsou všechny staré sotva pár měsíců. Můj první coin se mi v dubnu zasek v nějaké nepříliš frekventované keši v Alpách, ale teď přes víkend byl vyzvednut tak snad bude brzo úspěšně pokračovat.

Mise jsem jim dal spíše náročné, tak jsem zvědav, jak budou plnit - coinu s misí objet všechny světadíly byla před pár dny  slíbena cesta kamsi do Laosu, tak snad to vyjde :-)

Jinak se jim spíš snažim pomáhat - asi před měsícem jsem vysbíral pár stopařů které chtěly do USA/Kanady a po JasoňDrsoňovi jsem je tam poslal, bohužel jeden z nich se hned z první cache v US ztratil :-(

Nedávno jsem měl v ruce coin, který měl za úkol dojet do Austrálie - je na cestě asi 3 roky, objel celý svět, bohužel po severní polokouli...  tak snad na druhý pokus se dokáže na jih zatočit :-)


  • 0

#20 mistr cache 1

mistr cache 1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2008 - 20:25

ten coin zaseklej v alpách byla asi moje práce :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama