Přejít na obsah


Fotka

TB a GC - jejich nejkratší existence, nejdelší prodleva v pohybu, dosažený cíl


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2008 - 21:25

Rakušáci sice zakládají ale moc neloví, jeden z travelbugů co mi prošel rukama je někde poblíž Semmeringu a od podzimu nikdo u keše nebyl. Vypustil jsem dva geogroše, jeden měl putovat do Santiaga de Compostela ale hned v jižních Čechách ho ukradli z cache, druhý má putovat po hradech a středověkých památkách a zatím putuje, i když jednu dobu putoval spíše po vrcholech hor a teď leží u Schönbrunnu (ale byl i u jednoho pěkného hradu ve Slovinsku).
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#22 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2008 - 23:24

Osudy něktrerých zmizelých GC/TB můžete sledovat zde GC1D016. Je to taková malá reklama, ale může nakonec posloužit i vám, místa pro pietu je tam dost... Vše se dočtete v listingu. Naše trackables neputují dlouho, ale udělal nám radost TB Škoda, který dojel do keše v Mladé Boleslavi - Simply Clever. Jeden byl ukraden, Travel Lizard Biology Teacher v keši Hloučela - odpočívá ve výše uvedeném hřbitůvku. A jeden bychom rádi do USA - Ondra basketbal bug - ale po té co vězel několik dlouhých týdnů v nešťastně řešeném TB hotelu Ruzyně, se opět vydal na pouť po vlastech českých.
  • 0

#23 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 7:25

Ja jsem poslal TB Gandalf [tb]TB157QR[/tb] do nektere z kesi na Novem Zelandu, blizko kterych se natacel Pan prstenu. Nejdriv se poflakoval kolem Brna, potom hrozne dlouho v Nemecku, a pak ho nekdo prevezl do Kanady a za par dni ho nekdo vyzvedl a ze v srpnu jede do australie a veme ho tam...takze treba doputuje do cile;)
  • 0

#24 dannyx

dannyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 7:44

To já jsem vyslal jeden z mých mnoha coinů do Řecka. A když jsem přijel zpátky domů, tak jsem viděl na internetu že tu kešuli kam jsem toho coina dal je vymudlená. Ale asi po měsíci se najednou objevil v USA.:o
  • 0
dannyx ;)

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 7:59

Náš GC TB1TPE1 stačil ujít 62 km a ztratil se na své 3. zastávce :( Byl fakt pěkný a zbyla nám z něj jen fotka. Druhý GC TB1WYC1 se ztratil záhadně v lesní schovce (možná je prý zapadlý v potoce a s hledačkou kovů by se možná dal najít) po 243 km Nejvíc zatím urazil náš TB TB11FMR, který ale putuje už jako kopie. Původní se ztratil v TB hotelu v Německu :@ tak jsme vypustili jeho náhradníka a ten zatím tak nějak pobíhá, ale je fakt, že v Německu se vždycky zadrhne na hodně dlouho.
  • 0

#26 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 8:22

Náš TBQPYV Bohemian tolar došel až na ostrov Guam a po 23156 km cesty se tam vypařil :(.
  • 0

#27 dannyx

dannyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 8:46

sobikovi napsal/a:
ale je fakt, že v Německu se vždycky zadrhne na hodně dlouho.


To jo náš coin eric71 měl dvě zastávky a pak do Drážďan a v Německu je asi půl roku furt tam cestuje. Možná že jsou Němci zažraní do geocachingu více než my češi, a tak asi choděj na lov více než my.

A ještě mám jednu zajímavou věc:
Máme geocoin Canada micro puck a dali jsme mu úkol cestovat po městech kde se hraje hokej, jenže nějaký český začátečník ho dovezl až do Egypta, od kdy se tam se hraje hokej???:o:o
  • 0
dannyx ;)

#28 Ondraseeek

Ondraseeek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 9:03

Nas TB1TZY0 byl od 25.6. nezvestny v cache, kdyz tu nahle byl zalogovan 10.7. takze jeste zije, skoro uz jsme jej pohrbili Jinak TB21DRH cestuje, sice na chvili opustil Prahu, coz bylo proti jeho vuli, ale je zase zpet na sve ceste. A TB21DPY toho taky moc nenacestoval, nevim proc, ale porad si jej lidi drzeji strasne dlouho u sebe. :(
  • 0

#29 Pitel

Pitel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 9:06

Muj prvni TB22WTX zatim stale zije, ale zrovna nedavno se mi na 2 mesice zasek na nejakym kopci v Madarsku. Uz je ale dal v pohybu.
  • 0

#30 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 12:05

Můj TB Dino Tapka TB11HF0 cestoval po Holandsku, podival se do Austrálie a pak ho jeden mudla prevlecenej za kacera vzal do Vatikanu - radovala jsem se z toho kam se muj TB dostal, ovsem logovani se porad ne a ne dostavit a pak jsem od toho cloveka zjistila, ze Dina nechal na schodech basiliky Sv. Petra ve Vatikane.....jen tak polozeneho, nevedel ze se musi TB strkat do kese, proste ho nechal na ulici.....takze skoncil s nejvetsi pravdepodobnosti na smetisti :-( Jinak jsem svého Dina "pohrbila" v této keši: http://www.geocachin...98-067a16d64a13
  • 0

#31 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 16:01

Náš první geocoin jsme pustili během dovolené v Mikulově, zde jsme ho uložili do jedné cache a odjeli domů. Když jsme poté sjížděli vltavu, tak jsme šli na blízkou cache v Krumlově. Mno a z Mikulova byl vyzvednut a uložen do cache v Krumlově, kterou jsme nalezli o půlhodiny dříve. A z této cache se ztratil během dalších dvou hodin, přičemž ho vyzvedl někdo neexistující. Prostě smůla. A můj TB s dárkem pro mou přítelkyni měl za úkol docestovat za ní do Anglie. A kupodivu docestoval a to během 14-ti dnů. Takže tady jsme si zas vybrali drobet toho štěstí. :)
  • 0

#32 Medulove

Medulove

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 21:00

Můj první GC jsem předal osobně FTF nálezci Dobříšského náměstí Fénixovi, ten ho vložil do mníšecké multi asi 14 km daleko a odtam zmizel . Teď virtuálně spočívá v Protivíně... První TB, který jsem našel (asi 6. keš) jsem odvezl na vysočinu, tam přes měsíc ležel v keši, pak ho měl někdo 2 měsíce doma a te%d se konečně pohnul..
  • 0
Méďulové

#33 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 23:35

Svuj prvni TB, 'Betty goes home' [tb]TB26WVP[/tb]jsem zrovna vyslala z Anglie domu s tim, ze to nemusi brat uplne rovnou. Vcera ho nekdo vyzvedl, tak jsem zvedava, kam se dostane. Jinak nejdelsi prodleva, kterou jsem u GC videla byla asi u [tb]TBV4T1[/tb], od cervence 2007 do unora 2008, mel byt v kesi, kterou jsem nasla jako jednu z prvnich a majitel se uz s nim rozloucil a za pul roku se nekdo ozval, ze ho s hruzou nasel doma na policce...
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#34 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 12:21

Můj jediný coin zmizel hned po opuštění ČR ve své sedmé cachi. Zmizel poměrně záhadně, protože jsem kontaktoval všechny, co byli u kešky, kam byl vložen, a všichni tvrdili, že tam už nebyl a že mezi vložením a ztrátou není nikdo zalogován.
  • 0

#35 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 12:31

Můj coin Perfect TB1RVHQweather měl jasnou startovací cache ještě než přišel. Na Slovensku u jednoho nádhernýho dřevěnýho kostela...úkol...dostat se zpět do ČR do nějaké mé cache...bohužel pohřbil ho právě ten vysněný kostel. Neposunula se ani o metr:-(

Oproti tomu můj TB Enika [tb]TB1CJ0G[/tb] dosáhla svého cíle za nechutně krátko dobu. Víc o jejím úkole který splnilahttp://jenik.sinus.c.../1stmission.htm a o úkole který by měla nyní plnit http://jenik.sinus.c.../2ndmission.htm
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#36 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2008 - 14:05

No vsechny me tri coiny se zatim flakaji po Ceske Republice, pravda jeden nema povoleni opustet CR. Prekvapil mne muj prvni, ktery chce spocinout na hore Fuji... Na dlouhou dobu usnul v jedne dlouhe petihvezdickove kesi, kde je par nalezu za rok, ale zrovna dneska jsem dostal zpravu, ze se z ni konecne dostal a miri na Sumavu:)
Jinak jsem si dneska podival na mince, co mi prosly rukama a nevericne jsem ziral na jeden coin, co chtel do Nothing but stones a dostal se tam na 7 skoků: - proste parada
http://www.geocachin...spx?id=1525927]
  • 0

#37 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 19:24

Zatim mi trak. predmety docela stastne putuji. Jeden Lizard mel za ukol dostat se do Spanelska a je tam - u Madridu (asi po 2 mesicich pres Nem.).

Pozor v Nemecku na Opengeocaching.de - pres cedulku u GC - mi ho nekdo sebral a dalo mi MOC velkou praci ho vypatrat (YELLOW TUIT)

Jeden novy GC mi odvezli (2.krok) do "Prishtine Urban I", tak jsem zvedava, jak dlouho tam pobude :(

Mimo:
- chce obcas sledovat jejich pohyb a prip.urgovat, pokud nekdo drzi tyto predmety dele v rukou (pokud se zasekne v kesi, tak je to problem...), kontaktovat kacery, ktere kes odlovili a kupodivu TB/GC si nevzali atd.
;)
  • 0

#38 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 15:48

Muj TB TUX [tb]TB1CHZG[/tb] uspesne putoval po Cechach, nez ho kaceri zacatecnici ulozili do sve prvni kese, ktera je na Korzice a reviewer ji nepovolil. Detaily v tomto vlakne:

http://www.geocachin...&thread_id=8159

Nejedete nekdo na Korziku? ;-)

Stonehenge Geocoin TB1KZ8X zase lezel nekolik mesicu u jednoho italskeho tymu, ktery nereagoval na maily, prestoze kesoval. Nastesti meli hodne zalozenych kesi, tak jsem u asi 10 tam pridal logy s poznamkou, at je jejich znami upozorni, aby ten GC vratili do obehu a skutecne ho vzapeti umistili do jedne kese. Ted uz ale zase je v nejake kesi kde mesic nikdo nebyl :(

No a konecne Saman TB18JNJ cestoval po Asii a Australii, nez ho nejaky Amik vzal do statu, grrrr :( .
  • 0

#39 mustafik2

mustafik2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 8:55

Pro mě bohužel dost aktuální téma. Můj první geocoin TB230MP jsem uložil do své keše, odkud ho další nálezce přemístil do GC13QBR. Hned další nálezce hlásil, že GC v keši není a od té doby je nezvěstný :( Na mysterce uprostřed šumavské přírody navštěvované 1x do měsíce jsem to tedy vážně nečekal...
  • 0

#40 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 9:11

mustafik2 napsal/a:
Pro mě bohužel dost aktuální téma. Můj první geocoin TB230MP jsem uložil do své keše, odkud ho další nálezce přemístil do GC13QBR. Hned další nálezce hlásil, že GC v keši není a od té doby je nezvěstný :( Na mysterce uprostřed šumavské přírody navštěvované 1x do měsíce jsem to tedy vážně nečekal...


Něco podobného se stalo nám - bohužel z opačné strany - vyzvedli jsme nový GC, vložili jej do naprosto bezproblémové kešky (dlouhý logbook, nikdy se neztratila, nebyla vykradena, byla mimo civilizaci) a po našem odchodu se ztratila keška i s GC. Dodnes z toho máme výčitky a i když jsme to nemohli ovlivnit, pokaždé když nějaký GC přemisťujeme sledujeme, jestli byl v pořádku vyzvednut a teprve pak si oddychneme, že to proběhlo v pořádku - je to možná větší adrenalin, než když čekáme, který z našich vlastních GC a TB se konečně ztratí (z 5-ti co šly do světa zatím jen 1 a to tak paradoxně, že zmizla jinak bezcenná známka Travel Lizard a to co bylo navěšeno zůstalo v kešce).
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama