Přejít na obsah


Fotka

Samolepka ještěrky k dipozici


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2007 - 8:55

jizersky_drak napsal/a:
Jinak pro ty, kdo to musí řešit poštou - dobírka vždy byla čili nejspíš i stále je pekelně drahá. I když půjde o malý lehký dopis za pár korun, bude to nejmíň 50Kč :o
Pokud máte k Bo.T.L.ovi aspoň trochu důvěru (anebo nedůvěru, ale těch pár desetikorun byste přinejhoršim oželeli), doporučuju poslat mu peníze na účet a nechat si to poslat obyčejně poštou - poplatek za převod + poštovné 10 až 20Kč, levněji to těžko pořídíte


Na základě zaslaných emailů i osobních zpráv (o ty jsem asi přechodem na nový systém přišel) vkládám do fóra pro zájemce o samolepky komplexní informace.
Samolepka vyříznutá z fólie černé barvy délka 15cm za 10,-/ks a překryta vrchní přepravní fólií. Po zjišťování cen poštovních služeb a po přečtení zaslaných návrhů shrnuji:
Dobírka s možností využití poukázky typu A nebo C vychází v konečném součtu jak mi bylo sděleno na poště na 59,-. Vzhledem k ceně samolepky tedy přichází v úvahu jako nejoptimálnější varianta převod na účet (platba předem) a následně zaslání poštou. Když jsem počítal přibližné náklady na bankovní poplatky za přijatou platbu a poštovné vychází na 20,- při běžném psaní a v případě doporučeného psaní na 30,-. Ideální je samozřejmě osobní odběr buď v Praze, nebo v Táboře. V Praze se vyskytuji převážně v úterý, kolem sedmé ráno jsem na autobusovém nádraží Roztyly a jedu metrem na Vysočanskou (takže někde na trase není problém). Po čtvrté hodině odpoledne odjíždím z Florence. Během dne se po Praze nepohybuji, sídlím ve Vysočanech na náměstí OSN.
Zatím jsem nechal udělat 40ks samolepek. V případě více zájemců se pokusím zajistit výrobu dalších kusů (podmínky předpokládám stejné, jenom není moc vhodné přidělávat po jednotlivých kusech, takže až se sejde alespoň zájem o další 30ks).
Pokud souhlasíte s výše uvedenými podmínkami, zašlete mi mail (nejlépe přes profil na GC.COM, nick stejný jako zde) s požadovaným počtem kusů samolepek a poštovní adresou pro zaslání i s informací zda preferujete zaslání samolepek doporučeně, nebo stačí obyčejným dopisem (stadardní váha do 20g může obsahovat přibližně 8ks samolepek). Jako potvrzení rezervace zašlu číslo účtu pro bankovní převod s údaji pro identifikaci platby a po jejím obdržení samolepky. Mám k dispozici účet u KB a CSOB (preferuji z důvodu administrativy převod na účet v KB, ale přežiju obojí :)).
Pro zájemce o osobní předání přikládám kontaktní telefon 606685456 (nemohu však vždy přijmout hovor, takže nejlépe nejdříve mailový kontak, případně SMS... prosím o identifikaci alespoň nickem abych věděl o co se jedná ;-)).
Doufám, že jsem to napsal srozumitelně.
Prosím PedkoKV aby případně uvedl v některém z fór řešících samolepku ještěrky popis nalepení jak mi ho zasílal a vaše zkušenosti s folií (přece jenom samolepka obsahuje vzhledem k obrázku tenké části, s kterými při nalepování může být problém).

Bo.T.L.
  • 0

#22 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 8:24

NÁVOD K NALEPENÍ JEŠTĚRKY: kastli umejeme houbou s mýdlem. Utřeme do sucha. Vezmeme technický benzín (pracujeme ve stínu!) a papírovým utěrákem místo odmastíme. Do střičky si dáme jarovou vodu (jar:voda = 1:1 až 1:3) a místo postříkáme. Sloupneme ještěrku od čumáku tak, že podkladový papír hned otáčíme, jako bychom odlepovali papír a ne ještěrku. Otáčíme papír v ostrém úhlu hned podém zbylého papíru, aby se ještěrka nepřilepila a aby se sama částečne odlepovala. Pozor na drápky (ještěrky), jsou dost malé. Až sundáme ještěrku, opatrně ji chytneme a položíme na jarem nastříkané místo. Pečlivě ji usadíme (díky jaru s ní můžeme pohodlně hýbat) tak, jak ji finálně chceme mít. Po usazení nejlépe buničinou či jiným savým materiálem (papírový kapesník, wc papír) osušíme ťupáním místa okolo ještěrky. Poté vezmeme kus nějakého měkkého plastu s rovnou hranou (zbytek po vylomení sim karty, kitovací stěrka) a z ještěrky vytaháme vodu pod ní. Nemusíme moc, ona vyschne. Stačí z těla a ze silnější části nožiček. Po pár hodinách zbytek jarové vody vyschne a s ještěrkou už nikdo nehne. Hodně štěstí! V RYCHLOSTI: umejt a odmastit kastli, nastříkat jarovou vodou, šikovně odlepit ještěrku, plácnout na kastli (díky jaru s ní jde hýbat) a vytahat z ní vodu, nemusí to být ale do mrtě. :-)
  • 0

#23 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 9:17

PedroKV napsal/a:
NÁVOD K NALEPENÍ JEŠTĚRKY: kastli umejeme houbou s mýdlem. Utřeme do sucha. Vezmeme technický benzín (pracujeme ve stínu!) a papírovým utěrákem místo odmastíme. Do střičky si dáme jarovou vodu (jar:voda = 1:1 až 1:3) a místo postříkáme. Sloupneme ještěrku od čumáku tak, že podkladový papír hned otáčíme, jako bychom odlepovali papír a ne ještěrku. Otáčíme papír v ostrém úhlu hned podém zbylého papíru, aby se ještěrka nepřilepila a aby se sama částečne odlepovala....


Samolepky, které jsem nechal udělat, obsahují vrchní přepravní folii (lepící), takže sejmutí samolepky může být o neco jednodušší (?). Po odstranění podkladového papíru by samoleka měla zůstat na této fólii, která usnadní manipulaci při nalepování a vyhlazení a následně se odstraní.
  • 0

#24 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2007 - 22:17

Tož jsme Ti napsal znova, ten předchozí e-mail asi nedošel. Díky S.V.
  • 0

#25 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2007 - 6:30

Slavek_CZ napsal/a:
Tož jsme Ti napsal znova, ten předchozí e-mail asi nedošel. Díky S.V.


To SLAVEK_CZ: Odpověď zaslána
Prosím všechny zájemce, kteří neobdrželi zatím odpověď, aby napsali přes profil na GC.COM.
  • 0

#26 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 6:59

Po dohode s Darquerem a jeho souhlasu jako autora vektorove predlohy /viz jeho forum Jesterka jako nalepka/ nabizim Jesterku delky 145 mm ve 30 barvach, krytou montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci a danovy doklad prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Upozornuji, ze dle slov vyrobce "to stejne neni zadny kseft a cena s bidou pokryje naklady a bude s tim akorat starost", tak mi prosim nic nezavidte. Stejnou jesterku budu davat i do svych nalezenych kesi, tak kdo nechce mit vydaj, dojde si pro ni tam. Podrobnosti na post@vvtisk.cz Vojtik.
  • 0

#27 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:37

Tak a dovolena je pryc. Po dohode s Darquerem a jeho souhlasu jako autora vektorove predlohy /viz jeho forum Jesterka jako nalepka/ nabizim Jesterku delky 145 mm ve 30 barvach, krytou montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci a danovy doklad prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Upozornuji, ze dle slov vyrobce "to stejne neni zadny kseft a cena s bidou pokryje naklady a bude s tim akorat starost", tak mi prosim nic nezavidte. Stejnou jesterku budu davat i do svych a nalezenych kesi, tak kdo nechce mit vydaj, dojde si pro ni tam. Podrobnosti na post@vvtisk.cz Vojtik.
  • 0

#28 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 8:13

Prazdniny skoncily, ale jesterky mame porad. Velice dekujeme vsem, kteri o samolepici jesterky projevili zajem a omlouvame se tem, kteri na ne pro neocekavany obrovsky zajem cekali vice nez tyden. Takze nyni expedujeme do 3 dnu. Jesterka je delky 145 mm ve 30 barvach, kryta montazni folii, za cenu Kc 25,- vcetne DPH. Tisteny navod pro aplikaci prilozen. Doprava po cele CR zajistena. KAZDY PATY KUS ZDARMA!!! Podrobnosti pouze na post@vvtisk.cz. Stejnou jesterku budu davat i do svych a mnou nalezenych kesi, tak kdo chce usetrit, dojde si pro ni tam. Vojtik.
  • 0

#29 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 8:50

Vojtik napsal/a:
Prazdniny skoncily, ale jesterky mame ...

Dodržujte prosím pravidla. Viz bod 5.
  • 0

#30 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 9:17

Ahoj, mám zájem o 4 samolepky ještěrky, černá reflexní, na černé auto. Mohu si je vyzvednout kdekoliv v Praze, denně dojíždím. díky
  • 0

#31 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 10:45

NadaK2 napsal/a:
Ahoj,
mám zájem o 4 samolepky ještěrky, černá reflexní, na černé auto.
Mohu si je vyzvednout kdekoliv v Praze, denně dojíždím.
díky


Měl bych je dnes mít. Možno kontaktovat přes profil na GC.COM. V Praze býván v úterý.
  • 0

#32 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 9:30

Ahoj lidi, tedy co s temi jesterkami vsichni delate? S bidou je stacime balit, aby je kazdy dostal vcas. Ale zatim stihame. Kdo jeste potrebuje, e-mail je vyse. Dekuju za zajem. Vojtik
  • 0

#33 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 11:06

Už je mám, ;) jen najít chvilku na nalepení. Černá ne černé, to je ono. A v noci ještěrka pěkně vyleze z maskování.:o Díky Bo.T.L. :D
  • 0

#34 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 14:31

tak jsem nejak pozapomnel podekovat bo.t.l.ovi za samolepky. diky moc. :)
  • 0

#35 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 20:03

NadaK2 napsal/a:
Ahoj,
mám zájem o 4 samolepky ještěrky, černá reflexní, na černé auto.
...


Můžeš sem přidat foto jak ta černá reflexka vypadá na černém laku?
  • 0

#36 I & T

I & T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2007 - 20:40

Ahoj,já bych taky měl zájem o černou reflexní ještěrku myslím že by se krásně vyjímala na stříbrný metal. 406ky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama