Přejít na obsah


Fotka

Geolutins


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Skiner

Skiner

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 21:33

www.geolutins.com

Znáte? Používáte? Zkušenosti? Sem s nimi;) Mě se tato myšlenka docela zamlouvá...

PS: Kdo nezná, ať použije Wikipedii;)
  • 0

#2 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2007 - 21:41

Po prozkoumání wikipedie jsem pochopil o co jde;) Mně se to docela líbí. Asi o tom budu uvažovat.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#3 3-monkies

3-monkies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 6:12

A jakej je teda rozdíl mezi travelbugem a geolutinem? Mě nepřipadá že by to bylo v něčem jiný... krom toho že geolutin je složitější logovat kvůli neprovázanosti s geocaching.com. jinak je to to samý... nebo se pletu?
  • 0

#4 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 7:16

3-monkies napsal/a:
A jakej je teda rozdíl mezi travelbugem a geolutinem? Mě nepřipadá že by to bylo v něčem jiný... krom toho že geolutin je složitější logovat kvůli neprovázanosti s geocaching.com.
jinak je to to samý... nebo se pletu?


Pletes se. Rozdil je v tom, ze geolutin je ZADARMO!, takze jeho ztrata neni pro majitele tak bolestna a muze jich posilat daleko vic. Mam za to, ze si toho prave proto lidi tolik nevazi, jako travelbuga.
Ja jsem pred par lety taky zkousel jednoho poslat. Skoncil hned u prvni zahranicni nalezkyne.
  • 0

#5 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 17:42

Geolutin je dobrá idea. Bohužel se ale nikdy nerozšíří díky jeho složitému logování a neprovázaností s CG.COM. To je důvod, proč nacházíme TB a GC ale žádné geolutiny.
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#6 walley

walley

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 19:25

Honzik&Pavlinka napsal/a:
Geolutin je dobrá idea. Bohužel se ale nikdy nerozšíří díky jeho složitému logování a neprovázaností s CG.COM. To je důvod, proč nacházíme TB a GC ale žádné geolutiny.

to neni ten duvod, duvod je ten ze o nich nikdo moc nevi, to je ten duvod, ja bych jich davno vyslal hromady, jen jaksi nemam zadny predmet co by je mohl predstavovat:) a poslat ven jen samotnou karticku je nuda.
  • 0

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 20:15

Myslim, ze prvni trackovaci vec kterou jsem nasel byl prave geolutin, tenkrat jsem nemel ani zdani o co jde..jen jsem navstivil ten web, radne zalogoval a poslal dal:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama