Přejít na obsah


Fotka

Divný geocoin.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 19:09

Na eventu na Milešovce jsme si opsali kód GC TBYFK2 Ale podle logů nebo spíš žádných logů nevytáhl paty z Kanady. Tak nevím upsali jsme se a náhodou se trefili na existující coin? Nebo ho někdo máte?
  • 0

#2 medard

medard

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 19:20

Mě se stalo něco podobného. Nakonec jsme přišli na to že mince jsou dvojčata a že ta jedna je v Kanadě ve sbírce a ta druhá cestuje po ČR. Domluvili jsme se s majitelem v Kanadě a dali té druhé minci za cíl dostat se do Kanady k "bratříčkovi":-)
  • 0

#3 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 19:05

My jsme si opsali tracking kód z mince, která byla fyzicky na Milešovce a dle logu je stále u svého majitele v Kanadě. Někdo ji tam přinesl a zase odnesl, ale že by tam byl nějaký kanaďan jsem si nevšiml. :) Ta tvoje mince taky neměla žádné logy?
  • 0

#4 medard

medard

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2007 - 14:38

Ano ani ta má neměla žádné logy, ale v tu chvíli jsem tomu nevěnoval moc pozornost. Říkal jsem si, někdo se nedostal ještě k internetu a logy se objeví ale upozornil jsem na to přece jen nálezce předemnou (pátrání mi dalo docela zabrat, ale nebylo jich moc). Logy se tedy na internet nakonec dostali, ale majitel mince v kanadě je pak smazal, protože si myslel že je to blbost, když jí má doma:-) jen pro pořádek, jedná se o tuto minci: TBQGHT
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama