Přejít na obsah


Fotka

GC.com nepřičetl včerejší nálezy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#81 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 21:39

zajímavý článek o nových pravidlech
  • 0

#82 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 21:52

M@x napsal/a:
Může tedy někdo shrnout celé vlákno? Je to tedy tak, že GS neuznává logy více než pěti nalezených keší za den všem, kteří mají založených 10 a více městských mikro? Trošku tvrdá diktatura, nemyslíte? A takovéhle pokusy už tu jednou byly a skončily za Uralem!


Je to přesně tak, platí to už od prvního dubna.
Divím se, že jsi si toho už dávno nevšiml .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#83 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:03

M@x napsal/a:
Může tedy někdo shrnout celé vlákno? ...


Shrnuti vlakna neni mozne, nebot Groundspeak na zmenach stale pracuje dnem i noci. Meli ted "vyjezdni turne" po Evrope, tak dohaneji co se da, aneb zmeny jsou vzdy nutne, ze :)
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#84 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:15

Fénix napsal/a:
zajímavý článek o nových pravidlech


Četl jsem a procitnul jsem....
Právě jsem z GPS vyrval čip!!!!
Pryč se SIRF3 totalitou!!!
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#85 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:18

Pánové, já nevím, proč se tomu tak smějete. Vám je hej, když nepotřebujete sbírat mikrouše, ale třeba tady v Brně v poslední době vyběhla spousta mikrokeší. Teď aby si člověk plánoval nejen kam a kudy pojede, ale taky aby si hlídal velikost krabiček. No věřím, že si na to časem zvykneme, ale GS za to pochvalu nedostane :( Jsem zvědavej, jak dlouho bude trvat Clydovi implementace nějaké funkce na hlídání velikostí v GSAKu.
  • 0

#86 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:21

Měli bysme napsat HaLuMovi, aby to zakomponoval do GeoGetu. Když by si člověk udělal výběr pro nějaký odlov a bylo by tam moc mikroušů, tak by to hodilo přes obrazovku červené varovné okno.
  • 0

#87 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 22:47

Tak jsem se právě dočetl, že nějaká chytrá analytická hlava v Groundspeaku zjistila, že servery jim nejvíce zatěžují PM, jelikož to jsou pravidelní hledači a neúnavní logovači. Takže ten limit se bude vztahovat pouze na Premium Membery!!! :o A kdo se pokusí zalogovat 6. mikro za den, tomu bude na 24 hodin zablokován účet! No chápete to? Není to absurdní? Já si tady platím nějaké poplatky a budou mě omezovat na rozdíl od těch, co si poplatky neplatí??? Čím dál tím líp :@
  • 0

#88 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 23:15

abakus napsal/a:
Pánové, já nevím, proč se tomu tak smějete. Vám je hej, když nepotřebujete sbírat mikrouše, ale třeba tady v Brně v poslední době vyběhla spousta mikrokeší.



:o Teď sem z toho nějakej zmatenej... jde jen o toho, kdo zakládá microcacheše?? Nebo se to týká sbírání, že prostě nemůžu najít za den víc jak 5 micro, když sem založil celkem 2.
Už se v tom ztrácímB)
  • 0

#89 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 23:27

tady to je jak u Cimrmanů :D ještě že nemám žádný micro !
  • 0

#90 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 6:22

Kdybyste četli fóra na Groundspeaku tak byste dávno věděli, jak kačeři v USA nadávají na záplavu stupidních městských mikrokešek. No a tak se v Groundspeaku rozhodli něco s tím udělat. ;)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#91 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 6:29

Tak jak to tak čtu, tak se tady na amíky nakydalo dost špíny. Né že bych byl takový proameričan, ale zas tak špatní taky nejsou. Dobrá, nějaké omezení přišla, ale nemyslím si, že by to měl být takový problém. 5x365=1825 to je za rok. Kolik lidí to již našlo? Nebuďme tak vztahovační a nemysleme si, že to vše dělají kvuli nám. Chce si to přečíst pořádně a hlavně až do konce. To vzniklo kvuli jiným lovcům. Když se podíváte do celosvětových statistik, tak první tři, loví tisícovku za 30-45 dní. Nějaký čecháček s 15 nálezy za den je jim šumák. Potvrzením toho je, že když před 3týdny jsme udělali nálet na Brno a za sobotu jsme jich sebrali 54 (převážně BMC-micro), tak jsme si napsali, požádali o vyjímku a bez jakýchkoliv okolků nám to nechali zalogovat a žádnými restrikcemi jsme nebyli postiženi. Myslím, že to celé není o direkci, ale o komunikaci. Co platí pro PM nevím a nedokáži posoudit, jelikož jsem pouhým BM.
  • 0

#92 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:26

Hm, tak když si to tady celý pročítám o těch nových pravidlech a omezeních ze strany US boys. Měl bych takový nový, originální, pěkná věc. Ještě to tady na fórech určitě nezaznělo, tak to zkusím. Co kdybychom se všichni tak nějak domluvili a založili novou, svobodnou, skvělou a na amíkách zcela nezávislou alternativu? Geokešink není otročina, která spadla na tebe, Dneska hochu, věc to jiná, dnes děláme na sebe. Vyhrňme si rukávy, když se kola zastaví. Hej rup! Holahej! A hej! Holahej! Do práce se dej!
  • 0

#93 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 8:39

Já už se v tom taky ztrácím. Ještě ráno jsem na fórech četl od někoho z Groudspeaku, že restrikce nebudou jen na PM, ale i na BM a bude se to týkat těch, co založili 10 a více městských mikro a těch, co mají více než 20% mikro nálezů. A pak že nám nemůžou poskytnou žádné statistiky, sami si je musí dělat, aby to mohli takto kontrolovat. Akorát jsem si všiml, že z těch fór některé diskuze úplně mizí, asi se GS nelíbí, že prosakují informace ven :|
  • 0

#94 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 9:07

Cozeee? Tech, co maji >20% micro nalezu? To bych rekl, ze budou skoro vsichni. Ve velkych mestech uplne vsichni. :(
  • 0

#95 Stechy Team

Stechy Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 9:52

Vitek team CZ napsal/a:
Hm, tak když si to tady celý pročítám o těch nových pravidlech a omezeních ze strany US boys. Měl bych takový nový, originální, pěkná věc.
Ještě to tady na fórech určitě nezaznělo, tak to zkusím. Co kdybychom se všichni tak nějak domluvili a založili novou, svobodnou, skvělou a na amíkách zcela nezávislou alternativu?


Něco takévoho už existuje na http://www.opencaching.cz/, docela jsem se divil, když jsem na to náhodou natrefil ... nebo je to nějaký oficiální FORK?
  • 0
eTrex Vista Cx + cacheprinter

#96 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 11:39

Aviatik napsal/a:
Kdybyste četli fóra na Groundspeaku tak byste dávno věděli, jak kačeři v USA nadávají na záplavu stupidních městských mikrokešek. No a tak se v Groundspeaku rozhodli něco s tím udělat. ;)


Tohle mi ovsem prijde jako blbe reseni. Spravnejsi je bud instruovat reviewery, aby obzvlaste u schvalovani micro byli velmi prisni, nebo limitovat zakladatele bud poctem nebo financnim poplatkem. Rozhodne by to nemeli odnaset nalezci. :@
  • 0

#97 bikocom

bikocom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 12:04

Pustte si rychle CNN je tam obrovska demonstrace pred hlavnim sidlem Groundspeaku!
  • 0

#98 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 12:17

bikocom napsal/a:
Pustte si rychle CNN je tam obrovska demonstrace pred hlavnim sidlem Groundspeaku!


Sakra, stihnul jsem jen konec, jak tam házením GPSek vytloukli okna.
Hrůza, co se to v tom světě děje.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#99 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 12:52

Stechy Team napsal/a:
Něco takévoho už existuje na http://www.opencaching.cz/, docela jsem se divil, když jsem na to náhodou natrefil ... nebo je to nějaký oficiální FORK?


No vida, tenhle odkaz tady ještě nebyl. Vypadá to dost ideálně. :o
Ještě jsem tak přemýšlel kdyby byla nějaká svobodná a bezplatná databáze cashý z celýho světa nebo alespoň naší ČR. Jako že bychom se tam všichni dobrovolně zapisovali a zdarma pak stahovali.
Úplně ideální by pak bylo kdyby na těch stránkách měli pravidelný služby všichni co mají nalezeno víc jak 500 kašek. Byli by tam online 24 hodin denně k dispozici nám nováčkům a dnem i nocí by nám odpovídali na otázky typu "jak zadat souřadnice do GPS?" popřípadě "jak založit cash?" Jednou za rok by nejlepší z poradců byl oceněn například zveřejněním jeho jména v červeném rámečku na titulní straně nového ale našeho, serveru.
  • 0

#100 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2007 - 12:54

kolombo napsal/a:

bikocom napsal/a:
Pustte si rychle CNN je tam obrovska demonstrace pred hlavnim sidlem Groundspeaku!


Sakra, stihnul jsem jen konec, jak tam házením GPSek vytloukli okna.
Hrůza, co se to v tom světě děje.

teda ale tys to vypnul nejak brzo. vetsi soda byla, kdyz ty gpsky zacali mrskat do davu zpatky! :o
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama