Přejít na obsah


Fotka

Czech Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 18:29

Koupil jsem Czech Geocoin z českého shopu, ale nevím kde ho mám aktivovat. Odkaz na aktivaci je dosti a slušně řečeno...na nic. Když už to stojí tolik peněz, tak by mohl být u každého coinu přímo odkaz na aktivaci a ne hledat mezi X coiny.
  • 0
Galdra

#2 bv1

bv1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 18:43

http://www.cachezone.de/activation/
  • 0

#3 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 18:54

Díky BV1, služby českého (evropského) shopu jsou na h.... V balení coinu, který jsem dostal byla adresa aktivace coincodes.com...k ničemu, když je to správně na cachezone.de., jak mi napsal kolega cacher v tomto vlákně. Servis na aktivaci by měl být v ceně. Přeci nebudu pátrat kde to mám aktivovat. Nemyslíte??? vážení prodejci???
  • 0
Galdra

#4 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 21:09

galdra napsal/a:
Díky BV1, služby českého (evropského) shopu jsou na h.... V balení coinu, který jsem dostal byla adresa aktivace coincodes.com...k ničemu, když je to správně na cachezone.de., jak mi napsal kolega cacher v tomto vlákně. Servis na aktivaci by měl být v ceně. Přeci nebudu pátrat kde to mám aktivovat. Nemyslíte??? vážení prodejci???

Odkaz mají uveden u mince v katalogu. Což asi bude dostačující informace. Ale po pravdě jsem to taky hledal pár minut.
  • 0

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 21:40

gerdik napsal/a:

galdra napsal/a:
Díky BV1, služby českého (evropského) shopu jsou na h.... V balení coinu, který jsem dostal byla adresa aktivace coincodes.com...k ničemu, když je to správně na cachezone.de., jak mi napsal kolega cacher v tomto vlákně. Servis na aktivaci by měl být v ceně. Přeci nebudu pátrat kde to mám aktivovat. Nemyslíte??? vážení prodejci???

Odkaz mají uveden u mince v katalogu. Což asi bude dostačující informace. Ale po pravdě jsem to taky hledal pár minut.


S coinem od "evropského geoshopu" mi přišla kartička a tam je odkaz "coincodes.com". U mince je fakt odkaz na cachezone.de, ale je to tak nezřetelný, protože na hlavní stránce je odkaz úplně na něco jiného a ještě je to zvýrazněné - "AKTIVACE GEOCOINU". Chce to profesionály a ne amatéry, proč posílají kartu na jiný odkaz :-)))).
  • 0
Galdra

#6 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 21:47

Klepni zde v GC.CZ vlevo na "Czech 2007 Geocoins". Otevře se přímo stránka s mincí a dole v rámečku je odkaz na aktivaci této mince. A funguje - aktivoval jsem ji tak.
  • 0

#7 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 21:50

gerdik napsal/a:
Klepni zde v GC.CZ vlevo na "Czech 2007 Geocoins". Otevře se přímo stránka s mincí a dole v rámečku je odkaz na aktivaci této mince. A funguje - aktivoval jsem ji tak.


Už se mi to podařilo, ještě jednou díky za radu. Tato diskuze nemusela být, doufám, že se "EVROPSKY GEOSHOP" chytne aspoň za nos. :-)
  • 0
Galdra

#8 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 22:39

galdra napsal/a:
Už se mi to podařilo, ještě jednou díky za radu. Tato diskuze nemusela být, doufám, že se "EVROPSKY GEOSHOP" chytne aspoň za nos. :-)


Tak mi tak napada, jestli by se chytnes za nos ty az zjistis kdo mince delal, mozna zjistis ze v tom CGS teba ani nema prsty, ze "za to muze" nekdo jiny, jsem zvedavy jestli se pak za ty narazky alespon omluvis?
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#9 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2007 - 22:45

MadDogTeam napsal/a:

galdra napsal/a:
Už se mi to podařilo, ještě jednou díky za radu. Tato diskuze nemusela být, doufám, že se "EVROPSKY GEOSHOP" chytne aspoň za nos. :-)


Tak mi tak napada, jestli by se chytnes za nos ty az zjistis kdo mince delal, mozna zjistis ze v tom CGS teba ani nema prsty, ze "za to muze" nekdo jiny, jsem zvedavy jestli se pak za ty narazky alespon omluvis?


Ono nejde o to, kdo je dělá, ale kdo je prodává. Já jsem si také zakoupil GC (Joe 6-Pack Geocoins) a odkaz na aktivaci jsem neměl přiložen žádný. A hledal jsem také docela dlouho. To naštve...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#10 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 21:00

Olivin napsal/a:

MadDogTeam napsal/a:

galdra napsal/a:
Už se mi to podařilo, ještě jednou díky za radu. Tato diskuze nemusela být, doufám, že se "EVROPSKY GEOSHOP" chytne aspoň za nos. :-)


Tak mi tak napada, jestli by se chytnes za nos ty az zjistis kdo mince delal, mozna zjistis ze v tom CGS teba ani nema prsty, ze "za to muze" nekdo jiny, jsem zvedavy jestli se pak za ty narazky alespon omluvis?


Ono nejde o to, kdo je dělá, ale kdo je prodává. Já jsem si také zakoupil GC (Joe 6-Pack Geocoins) a odkaz na aktivaci jsem neměl přiložen žádný. A hledal jsem také docela dlouho. To naštve...


A nasel? Prave resim to same :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama