Přejít na obsah


Fotka

Turistické známky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
88 odpovědí na toto téma

#41 geopony

geopony

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 21:30

Jasná věc, udělal bych to samé. Je to docela drzost aby si nějaký samolibý blb diktoval, co má nebo nemá někdo nechávat v MOJÍ kešce! To ať si píše ke svým a ne k cizím.
  • 0

#42 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 21:57

Už se ozval se stejnou argumentací. Log jsem mu zakryptoval, protože na mazání to opravdu asi není, a nabídnul mu, že všechno vrátím zpět, pokud odstraní tu poznámku. Že ho to pořád baví...
  • 0

#43 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 22:16

A napadlo vás, že třeba profituje na prodeji TZ a čím víc jich vysbírá, tím víc zvýší poptávku a třeba nepřímo vydělá? :) Já vím, trochu křečovité, ale taky možnost B)
  • 0

#44 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 23:02

LiborH napsal/a:
A napadlo vás, že třeba profituje na prodeji TZ a čím víc jich vysbírá, tím víc zvýší poptávku a třeba nepřímo vydělá? :)

Mně spíš napadlo, že se pokouší vyvolat vlnu názorů (splněno..), jejímž důsledkem bude to, že mu ty známky v důsledku "osvícení" a zamyšlení se nad sbíráním TZ z míst, kde dotyčný nebyl začneme rovnou posílat a spolu s ním od nich kešky čistit... ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#45 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2007 - 23:53

koukám, že propagace geocachingu opravdu nesvědčí..
  • 0

#46 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 7:44

No, měl jsem našlápnuto udělat TBčko s turistickou známkou z mého bydliště, který by měl za cíl seznámit ostatní se zajímavo historií a případně současností mého bydliště...zhruba řečeno. Evidentně se na to asi vykašlu neb jak to vidím tak by daleko nedoputoval :(
  • 0

#47 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2007 - 8:19

marekl napsal/a:
Už se ozval se stejnou argumentací. Log jsem mu zakryptoval, protože na mazání to opravdu asi není, a nabídnul mu, že všechno vrátím zpět, pokud odstraní tu poznámku.

Že ho to pořád baví...


A co jako reakci přidat k popisu kešky dovětek, že je vhodná i k výměně TZ a pak ho na tuto změnu upozornit, že je v reakci na jeho LOG. Pak třeba navrhnout výměnu - smazání za smazání ;o)
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#48 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:12

Udělal jsem to velice jednoduše, v reakci na tento log jsem milého spagra upozornil, že jen majitel kešky si může určovat, co se do kešky smí vkládat a pokud své upozornění neodstraní, já ho vezmu s celým logem...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#49 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:21

Czecho Cowboy napsal/a:
Udělal jsem to velice jednoduše, v reakci na tento log jsem milého spagra upozornil, ...


Koukám, že Ti nějaké hovado čórlo u téhle kešky magnet. Zítra bych měl být v Praze. Jestli chceš, mohu dovést nějaké magnety z pevných disků na údržbu té keše.
  • 0

#50 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:44

Já vám nevím. Ta jeho "mise" mě tak nějak sere. Že bych do listingů našich keší, kromě mikro ;) samo, přidal poznámku přímo pro Spagra, že v této GeoCash nebo GeoCach jsou TZ vítány a pokud tam bude dávat tyto poznámky, že mu log smažu? Co vy na to?
  • 0

#51 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:47

Bo.T.L. napsal/a:
Koukám, že Ti nějaké hovado čórlo u téhle kešky magnet. Zítra bych měl být v Praze. Jestli chceš, mohu dovést nějaké magnety z pevných disků na údržbu té keše.

To by bylo super!
Já se tam totiž asi hned tak nedostanu; teď tam ale někdo psal, že magnet tam je, tak já nevím.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#52 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 9:56

Czecho Cowboy napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
... Jestli chceš, mohu dovést nějaké magnety z pevných disků na údržbu té keše.

To by bylo super!
Já se tam totiž asi hned tak nedostanu; teď tam ale někdo psal, že magnet tam je, tak já nevím.


Nevím jestli se tam dnes dostanu. Ještě se mi tuhle keš nepodařilo najít (buď jsem slepej, nebo hledám podle mapy bez GPSky na špatném místě). Mám u sebe i vytištěný logbook pro microcache (dokonce podle tvé předlohy).
  • 0

#53 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 11:39

Tuhle poznamku jsem u sve kese pred casem take nasel...podivil jsem se a nejak jsem to presel, ale ted procitam vlakno a vidim, ze to neustupne cpe vsude :( A vite co je na tom nejlepsi? Psal to v logu u me micro "A" v Praze...do ktere se nevejde ani placka od TB natoz tur. znamka. Tak jak by ji tam mohl nekdo nechavat, ze :) ... tudiz doufam, ze pravidelne chodi kontrolovat moji cache, zda jsem tam TZ nahodou natruc nenalamal po jeho durazne cistce. Log mu mazat nebudu...stejne uz zapadl do hlubin pod dalsi logy...
  • 0

#54 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 11:44

Czecho Cowboy napsal/a:
Udělal jsem to velice jednoduše, v reakci na tento log jsem milého spagra upozornil, že jen majitel kešky si může určovat, co se do kešky smí vkládat a pokud své upozornění neodstraní, já ho vezmu s celým logem...


ten clovek je odstranovanim TZ zrejme hodne posedly, kdyz ten svuj blabol pridava i k mikro kesim.
  • 0

#55 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 17:49

tomasgn napsal/a:
ten clovek je odstranovanim TZ zrejme hodne posedly, kdyz ten svuj blabol pridava i k mikro kesim.

Tak tak.
Nedal jsem to tam kvůli tomu, že bych nevěděl, že se tam žádná TZ nevejde, ale kvůli tomu, že NIKDO kromě mě nemůže určovat co se smí a co se nesmí dávat do MOJÍ kešky... :@
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#56 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 18:44

"A co s nimi potom delate, kdyz je takhle ... sbirate ?" "Vetsinou je zahazuju ..." :( No nenapada me nic jineho, co by s nimi takto presvedceny fanatik mohl delat.
  • 0

#57 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 20:23

Buď je to blázen, nebo si z vás jenom dělá srandu. Volím druhou variantu...;)
  • 0

#58 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 20:23

Czecho Cowboy napsal/a:
Tak tak.
Nedal jsem to tam kvůli tomu, že bych nevěděl, že se tam žádná TZ nevejde, ale kvůli tomu, že NIKDO kromě mě nemůže určovat co se smí a co se nesmí dávat do MOJÍ kešky... :@


POkud je to v rámci pravidel:o
  • 0

#59 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 20:36

Mates168 napsal/a:
Buď je to blázen, nebo si z vás jenom dělá srandu. Volím druhou variantu...;)

Nooo. Jak se to vezme. On je takovy sberatel (viz jeho web ) a cestovatel (turista?). Takze to asi mysli vazne. A navic i s takovym zbozim muze kseftovat.
  • 0

#60 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2007 - 20:46

Celestyn napsal/a:
A navic i s takovym zbozim muze kseftovat.

V tom se točí víc peněz, než v heroinu :D
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama