Přejít na obsah


Fotka

Galileo financuje kurzy geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#101 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2007 - 18:03

Hurw-ice napsal/a:
kde se o tom dočtu??

Na začátku threadu je odkaz.
Mimochodem, podle tvých příspěvků by se ti to určitě hodilo a co nejdřív B)
  • 0

#102 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:14

Dostal jsem email, ještě je na zítra volné místo:

Dobry den.
Uvolnilo se jeste misto na zitrejsi kurz GPS:geocaching (4 hodiny)od 15.00 - 19.00.

a navic jsme vypsali nasledujici kurzy
1.11.2007, 15.00 - 19.00 GPS: geocaching (4 hodiny)
10.11.2007, 9.00 - 17.00 GPS a GIS: geocaching (1 den).

Vice informaci a dalsi kurzy na www.scientica.cz/citt.
R Schnablova


  • 0

#103 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:18

Taky jsem dostal mail.

Pocitame s Vasi ucasti na zitrejsim kurzu (24.10. GPS: geocaching).
Vzhledem k problemum z minuleho tydne, bude na zapujcene GPS zaloha 5000 Kc nebo obcansky prukaz.


Asi jim někdo zdrhnul i s půjčeným Garminem :( smutný, to určitě nebyl kačer
  • 0

#104 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:26

Tak si asi vlastní GPS vezmu. I když já zatím mail nedostala. No nejvýš ho nechám v tašce. :)
  • 0
Sylvia999

#105 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:42

Hmmm, pětilitrovku bych jim nedal ani za všechny unijní prachy a občanku, jak jsem zjistil, mám propadlou. Vezmu si mobil s GPS modulem a hotovo :) Ale stejně bych přátelé udělal to, že i když budeme mít všichni vlastní mašinky, tak je nebudeme zbytečně vytahovat, ať nejsme moc nápadní a když už, tak bychom měli dělat, že vlastně vůbec nevíme, jak se do toho "mačkaj ty kešky" :D Ještě detail - sejdeme se tedy ještě před tím kurzem (třeba jen 10 minut, abychom se pozdravili a odlišili se od skutečným mudlů a případně se domluvili na postupu "kontroly unijních peněz" ;)), či ne?
  • 0

#106 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:56

Já dostal zase maila, že se na zítra uvolnilo místo a zda ho tedy chci. Čili ano, i se mnou se tam zítra nakonec přeci jen uvidíte :) No před vchodem do PřF UK budu tak od 14:45, čili kdo přijde také dřív, s tím se rád potkám. Poznávací znamení (pro ty co mě neznají): hnědá bunda, jinak fotku mám v profilu GC.com... No a záloha? Snad se to nepoprdí, když jim na chvíli dám občanku. Sice je to jaksi v rozporu se zákonem o osobních dokladech (nepředávat cizímu osobní doklad coby zástavu/zálohu), ale snad to přežijeme...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#107 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 10:58

LiborH napsal/a:
Taky jsem dostal mail.

Pocitame s Vasi ucasti na zitrejsim kurzu (24.10. GPS: geocaching).
Vzhledem k problemum z minuleho tydne, bude na zapujcene GPS zaloha 5000 Kc nebo obcansky prukaz.


Asi jim někdo zdrhnul i s půjčeným Garminem :( smutný, to určitě nebyl kačer


Mail mi zatím nedorazil.
Tolik peněz u sebe nenosím. Jestli je možné platit kartou ...?
Vzhledem k tomu, že GPSku nepoužívám, ani jí snad nebudu potřebovat.
  • 0

#108 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 11:13

Sutech napsal/a:
...
Ale stejně bych přátelé udělal to, že i když budeme mít všichni vlastní mašinky, tak je nebudeme zbytečně vytahovat, ať nejsme moc nápadní ...

Ještě detail - sejdeme se tedy ještě před tím kurzem (třeba jen 10 minut, abychom se pozdravili a odlišili se od skutečným mudlů a případně se domluvili na postupu "kontroly unijních peněz" ;)), či ne?


Já se budu snažit vypadnout z Vysočan kolem druhé. GPSku nepoužívám, takže vzít či nevzít neřeším, stačí mi letecký snímek. A machrovat s letecký snímkem ... no nevím?
Nemám problém se předem identifikovat. Vždy u sebe nosím malou geobrašnu přes rameno, maskovací vzor, identifikační hliníkový štítek. Foto přikládám.
  • 0

#109 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 12:10

Mě poznáte podle fotky tady vlevo a kdy dorazím předem nemůžu říct, ale snad včas 8-). Jinak pak ještě došel jeden opravný mejl a tam byl občanský průkaz nahrazen jakýmkoliv dokladem totožnosti.
  • 0

#110 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 12:17

Mail už dorazil, nicméně jsem s p. R Schnablovou mluvila o tom, že si jako vezmu vlastní přístroj abych se jako s ním naučila pracovat. Což je vlastně pravda, protože Garmina má vždycky v ruce Tomáš a když lovím sama, tak podle leteckých snímků ;). Takže ho umím tak nejvejš zapnout :( :D
  • 0
Sylvia999

#111 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 12:26

Sylvia999 napsal/a:
Mail už dorazil, nicméně jsem s p. R Schnablovou mluvila o tom, že si jako vezmu vlastní přístroj ... :( :D


Tak mně už také dorazily oba emaily o záloze na GPS. Bohužel u sebe tolik peněz nenosím, takže budu bez GPS.
Trochu OT info: Pokud bude mít zde někdo zájem o samolepky ještěrky na své geopřibližovadlo, budu je mít u sebe.

Takže zítra ve tři.
  • 0

#112 paja0512

paja0512

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 17:16

Taky si pro jistotu vezmu vlastní GPS. V profilu fotku nemám, ale mám tam karikaturu a je mi dost podobná :D
  • 0

#113 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 17:53

Co máte všichni s těma penězma? Taky u sebe nikdy 5000 hotově nenosím. Ale je tam jasně psané proti záloze 5000Kč NEBO občance či jinému dokladu. A OP snad u sebe má vždy každý, ne? (resp.aspoň ze zákona by mít měl)
Tak zítra naviděnou.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#114 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 18:42

Jen pro upřesnění, podle toho letáku je to tady http://www.mapy.cz/#x=133081952@y=135886527@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=50%C2%B04'8.169%22N,%2014%C2%B025'28.013%22E@sss=1@ssp=133073360_135881184_133087856_135892592 ještě že jsem se kouknul, jinak bych stepoval tam naproti zastávce tramvaje, jak jsou ty sochy :)
  • 0

#115 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 19:19

Adresu Albertov 6 snad na mapy.cz umí zadat každý a doufám, že tak každý udělal, aby nešel naslepo, ne? :). Takže před vchodem aspoň 10 minut před 15h naviděnou...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#116 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 20:02

minarjo napsal/a:
Adresu Albertov 6 snad na mapy.cz umí zadat každý a doufám, že tak každý udělal, aby nešel naslepo, ne? :). Takže před vchodem aspoň 10 minut před 15h naviděnou...


Doufám, že jsem to zvládl. :D
Tohle mi to našlo. Jenom nevím kolik to má vchodů. :o
  • 0

#117 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 22:23

Jo, jen o pár metrů dále a pár metrů níže je finále multi Styx (to není tajemství, souřadnice finále jsou v listingu veřejné)-čili je to "vzdušnou čarou" jasně nejbližší cache pro popřednáškový lov, takže výbavu do podzemí všichní s sebou :D. Jinak vchod (ne na Styx, ale do PřF UK ;)) je myslím přímo z ulice Albertov, už jsem kolem kdysi šel na trase jedné multicache, čili si to tak nějak z jejího lovu pamatuji...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#118 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2007 - 23:06

albertov 6 jsou jedny jediny veliky dvere. je to téměř konec budovy po prave strane, kdyz se jde ulici od tramvaje, nez zacnou velke schody.
  • 0

#119 qwey

qwey

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 17:39

Czecho Cowboy napsal/a:

qwey napsal/a:
O ktery kury mate zajem?

Co takhle GC10FXX?! :D:D:D

krapet mi uniká souvislost- zkus mne nakopnout. Co mají společného slepice s touto keškou?....Jsem našponovanej- kdo se první rozepíše jak dopadl první kurz , pochválí se titulem a svým červeným diplomem:D
zatím mne bombardují mejly s nabídkou kurzů o které nemám zájem, tak váhám s přihlášením.
Q.
  • 0

#120 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2007 - 19:12

Tak vážení bývalí kolegové. :) Tímto dnem byla vytvořena nová kasta certifikovaných kešerů, kteří jsou nadřazeni všem ostatním, a proto bude od nynějška platit, že při sporech má takovýto diplomovaný kešer právo posledního soudu :D Ne, teď ale vážně - kurz byl jistě v určitých směrech přínosem - bohužel na teoretickou průpravu o geocachingu jaksi nezbyl čas (celý čas jsme se věnovali pouze družicím, ale to také nebylo k zahození), a tak jsme se vydali rovnou na praktickou ukázku této hry :) Když jsme záhy po nalezení kešky Vyšehrad prozradili lektorovi, kdo jsme, málem ho trefil šlak - ze všech účastníků kurzu byla pouze jedna dívka geocachingem netknutá. :D Další podrobnosti a postřehy nechám na dalších kolezích, ať mají také co psát a závěrem přínos tohoto kurzu: pro mě to byla hlavně příležitost ke skvělé zábavě hraní si na mudlu a poznání nových lidí této báječné hry...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama