Přejít na obsah


Fotka

nová topo czech 2.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#181 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 21:32

nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestin ymam to bez diakritiky od zacatku neviote proc
  • 0

#182 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2008 - 22:39

Schrek napsal/a:
nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestin ymam to bez diakritiky od zacatku neviote proc

Asi se to automaticky přizpůsobilo zvyklostem majitele :D
  • 0

#183 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 6:13

mpistora napsal/a:
Asi se to automaticky přizpůsobilo zvyklostem majitele :D


LOL! Tak to mě fakt dostalo :D :D

Ale teď vážně - mohl by prosím ještě někdo potvrdit, že verze 2.54 jede v pohodě po přehrání češtiny? Díky moc.
  • 0

#184 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 7:52

Schrek napsal/a:
nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestin ymam to bez diakritiky od zacatku neviote proc


Nekupoval si to u warpse? :) Ale vazne, v tomhle threadu je to ponekud offtopic.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#185 pavelstnl

pavelstnl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 7:59

Mám Vistu Cx, myslíte že mi Pro mapa pojede i na ní? Nevím jestli je rozdíl v procesoru mezi Cx a HCx. Díky
  • 0

#186 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 8:11

Napadlo mě, jestli to vydání samostatné mapy není opožděno úmyslně, aby se lépe prodávaly nové GPSky, které ji mají už instalovanou. Myslím si že je to dobrá motivace pro někoho kdo zvažuje koupi nové GPS.
  • 0

#187 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 8:14

Bill22 napsal/a:
Ale teď vážně - mohl by prosím ještě někdo potvrdit, že verze 2.54 jede v pohodě po přehrání češtiny? Díky moc.


Verze 2.54 v zasade jede bez problemu, jedine co mi nefunguje, je nahrani POI bodu, pokud je nahraju tak v GPSce normalne funguji, radary se hlasi pipanim, ale nasledne nejde pripojit GPSka k PC.
  • 0

#188 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 10:27

Caster napsal/a:

Schrek napsal/a:
nazdar mam verzi 2,51 a aniz nbych delal nejaky upravy cestin ymam to bez diakritiky od zacatku neviote proc


Nekupoval si to u warpse? :) Ale vazne, v tomhle threadu je to ponekud offtopic.


Bohužel shrek to napsal spatne nema cestinu v mape ale v pristroji ano ( diakritiku )
  • 0

#189 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 10:49

jo presne tak sorry nemam cestinu v mape ale v pristroji jo
  • 0

#190 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 11:09

JarMar napsal/a:
Napadlo mě, jestli to vydání samostatné mapy není opožděno úmyslně, aby se lépe prodávaly nové GPSky, které ji mají už instalovanou.

Ze by bol idealny cas na vyrazenie do prirody s gpskou a novou topo mapou spolu s prvym snehom? :)
  • 0

#191 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 12:42

Vi teda nekdo jak je to s upgradem z 1.2??? mam doma cedecko s jeste neodemklou mapo....tak jestli kdyz budu chtit upgrade na 2.0 tak jestli budu neco platit nebo je to free? Jo a mam Legend HCx....nebude to pak nejak vyrazne pomalejsi?
  • 0

#192 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2008 - 19:42

To Drobik: Nee, neboj, do pondělka sníh u nás nenapadne, už se to narodilo :P
  • 0

#193 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 17:22

swenney napsal/a:
...jak je to s upgradem z 1.2??? ...tak jestli kdyz budu chtit upgrade na 2.0 tak jestli budu neco platit nebo je to free?...


další info na http://navigovat.mob....asp?ARI=113929 od Marekla
  • 0

#194 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:47

Na Navigovat píšou, že bude i verze v4 Mountfield, mám to chápat tak, že půjde nahrát na Legenda od Bédi Trávníčka? Viděl ji už někdo jak vypadá a jak se chová? Zatím jsem narazil jen na recenze v2 pro na různých přístrojích, ale tuhle nejnižší variantu zatím ne...
  • 0

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:50

Nekde tu byl odkaz na porovnani jednotlivych verzi, a ta TOPOv4 byla teda obludne orezana... ma to smysl, kdyz v Legendu pouzitelne funguje i Topo Czech 1.2? (osobni zkusenost...)
  • 0

#196 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:52

HaLuMa napsal/a:
Nekde tu byl odkaz na porovnani jednotlivych verzi, a ta TOPOv4 byla teda obludne orezana... ma to smysl, kdyz v Legendu pouzitelne funguje i Topo Czech 1.2? (osobni zkusenost...)

No právě, zajímalo by mne srovnání mezi Topo Czech 1.2 nebo nejnvovější v4... asi je tady hodně těch, co mají Béďu a nemají Colorado ;)
  • 0

#197 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 7:33

BAFteam napsal/a:
další info na http://navigovat.mob....asp?ARI=113929 od Marekla


Tak jsem si prohlidl obrazky a Topo Czech 2 Pro ma jeden plus, a to skaly mezi vrstevnicemi, tak je pekne videt obtizne pruchodny teren. V te NE Pro verzi tam z duvodu vysoke hustoty car radsi nic neni, tak pak muze byt clovek v terenu pekne prekvapeny.

Jen by mne, jako mnoho dalsich, zajimalo jak bude chodit na Viste Cx, oficialni udaje zatim chybi, a ostatni informace jsou bud moc cerstve nebo z oblasti spekulace.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#198 lapiduch

lapiduch

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:38

srovnání verzí je tady: http://navigovat.mob....asp?ARI=113925
  • 0

#199 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 14:53

Takže předevčírem jsem si objednal oficiální upgrade topo czech 2 pro na stránce http://www.garmin.cz...d=order_upgrade Dnes mi přišlo na dobírku CD za 1990 Kč. Nejdříve jsem si myslel, že CD je prázdné, aspoň to mi naznačoval průzkumník windows. Po několikerém vsunutí CD do jednotky se však najednou otevřel instalační program.
  • 0

#200 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 16:19

Petr1868 napsal/a:
Takže předevčírem jsem si objednal oficiální upgrade topo czech 2 pro na stránce http://www.garmin.cz...d=order_upgrade
Dnes mi přišlo na dobírku CD za 1990 Kč.
Nejdříve jsem si myslel, že CD je prázdné, aspoň to mi naznačoval průzkumník windows.

Po několikerém vsunutí CD do jednotky se však najednou otevřel instalační program.

Takže po půlhodině je mapa přenesena do colorada a musím konstatovat, že v porovnání s topo 1.2 je mapa v okolí mého bydliště mnohem podrobnější, zejména pokud se týká pěšin a lesních cest. Turistické značky vedou již také správně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama