Přejít na obsah


Fotka

nová topo czech 2.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#61 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 23:36

Na 60tce mapa bez problemu funguje! Takze Colorado pro me zustane opravdu v Coloradu. :D:D Ale nikomu to samozrejme nenutim! Kazdy muze volit jak je libo. ;)
  • 0

#62 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 5:17

bertlak napsal/a:
Na 60tce mapa bez problemu funguje! Takze Colorado pro me zustane opravdu v Coloradu. :D:D Ale nikomu to samozrejme nenutim! Kazdy muze volit jak je libo. ;)

Jenom dotaz - opravdu mluvíš o Topo Czech 2PRO a pokud ano, kde jsi sehnal?
  • 0

#63 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 7:30

Petr1868 napsal/a:

bertlak napsal/a:
Na 60tce mapa bez problemu funguje! Takze Colorado pro me zustane opravdu v Coloradu. :D:D Ale nikomu to samozrejme nenutim! Kazdy muze volit jak je libo. ;)

Jenom dotaz - opravdu mluvíš o Topo Czech 2PRO a pokud ano, kde jsi sehnal?


Asi v tom clanku na horydoly:

"Mapa Topo Czech 2Pro je kompatibilní s moderními přístroji značky Garmin, například s auto-moto navigacemi řady Nuvi a Zumo, outdoorovými eTrex Legend/Vista HCx, GPSMAP 60Cx/CSx, Colorado 300 nebo sport-fitness přístroji Edge 605/705."
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#64 garfield

garfield

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 13:40

a máme 9 července a furt nic :@ Ať si Garmin naloží tu novou mapu do vocta. Vždyť ta stará 1.2 není zase tak špatná a ta "super nová" je neaktuální určitě už teď, co teprve až jí příští rok konečně vydají ;)
  • 0

#65 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 14:52

Snad 15. 7. 2008 bude v distribuci. Nova TOPO Czech 2.0 PRO je opravdu mnohem podrobnejsi nez 1.20. Je to velky krok kupredu. 1.20 vypada proti 2.0 skoro jako slepa mapa. :D
  • 0

#66 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 15:03

Dnes mi nedokazal nikdo z officialniho zdroje rict jestli opravdu zacne distribuce 15.7. ani mi nedokazali rict cenu upgradu atd. Nechapu proc tak mlzi a na co cekaji. Chtel jsem objednat nebo aspon predobjednat nekolik kusu a ze to zatim nejde. Takze zatim nic
  • 0

#67 garfield

garfield

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 15:03

bertlak napsal/a:
Snad 15. 7. 2008 bude v distribuci. Nova TOPO Czech 2.0 PRO je opravdu mnohem podrobnejsi nez 1.20. Je to velky krok kupredu. 1.20 vypada proti 2.0 skoro jako slepa mapa. :D


to že je mapa podrobnější, ještě neznamená že to odpovídá realitě. Vždy to bude jen pomůcka na kterou je lepší v neznámém terénu moc nespoléhat ;)

Hlavně proboha neslibujte žádné termíny! Takových "termínů" už bylo ;) Osobně si myslím, že pokud jí nevydali na jaře ještě před sezonou, teď na zimu už to vážně nemá moc cenu :D
  • 0

#68 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 15:23

bertlak napsal/a:
Snad 15. 7. 2008 bude v distribuci. Nova TOPO Czech 2.0 PRO je opravdu mnohem podrobnejsi nez 1.20. Je to velky krok kupredu. 1.20 vypada proti 2.0 skoro jako slepa mapa. :D

To s tou slepotou bych to zas tak růžově neviděl. Podle všeho to neroutuje ani ty trapné cyklostezky. Když se kouknu co dokáže ta slovenská.:@:@
  • 0
Kolo jede

#69 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 21:28

CykloDav napsal/a:

bertlak napsal/a:
Snad 15. 7. 2008 bude v distribuci. Nova TOPO Czech 2.0 PRO je opravdu mnohem podrobnejsi nez 1.20. Je to velky krok kupredu. 1.20 vypada proti 2.0 skoro jako slepa mapa. :D

To s tou slepotou bych to zas tak růžově neviděl. Podle všeho to neroutuje ani ty trapné cyklostezky. Když se kouknu co dokáže ta slovenská.:@:@


Mno, to routování cyklostezek v SK Topo mapě - spíš jsem na to slyšel od našich "bratů" kritiku...
  • 0

#70 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 21:35

Petr1868 napsal/a:
podle sdělení na http://www.horydoly....at.php?id=11423 by měla cena samotné verze PRO být 3990 Kč a cena upgrade z Topo 1,2 by měla být 1990 Kč.
Prodej by měl být zahájem po 15. 7. 08

Ten termin mam jen z tohoto clanku. Jak pise Warps, tak to asi nelze brat uplne vazne. Jestli je to s mapou tak jako s novou adresou Picodasu ( viz vlakno Picodas), tak budeme asi radi, kdyz podle ni budeme v zime lyzovat. Mno, trpelivost pry prinasi ruze...;)
  • 0

#71 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 21:48

Začátek prodeje k 15.7 vidím jako reálný - IMG už je na světě, jen jim skutečně trvá zkompilovat vše do installeru a nechat ofiko vysmahnout na CDčka. A skutečně je na co se těšit!!!
  • 0

#72 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2008 - 15:29

Da se TOPO Czech pouzivat v mobilu?Ztratil jsem sveho garmina a zbyly mi jen mapy,novy GPS pristroj se mi kupovat nechce.Mam nokii E51 a k ni jsem si prikoupil GPS modul.Ted uz jen do mobilu dostat ty mapky.......:)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#73 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2008 - 18:45

saiprs napsal/a:
Da se TOPO Czech pouzivat v mobilu?Ztratil jsem sveho garmina a zbyly mi jen mapy,novy GPS pristroj se mi kupovat nechce.Mam nokii E51 a k ni jsem si prikoupil GPS modul.Ted uz jen do mobilu dostat ty mapky.......:)

Ano.
Garmin MobileXT.
Cena asi 1500 Kč, bez problému to provozuju na Nokii 6110Navigator s interní GPS.
  • 0

#74 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2008 - 22:40

Ale to je spis do auta nez turistika/geocaching, ne?
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#75 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 14:39

Tay http://www.path.cz/f...c.php?f=6&t=358 je pekna tabulka se srovnanim verzi.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#76 Slapator

Slapator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 15:44

Hmm, tak upgrade zdarma jsem prošvihl o 8 dní, mám registrovánu TOPO 1.2 od 22. března. No není to k nas...naštvání? Inu, nevadí. Do TOPO 2 určitě pujdu, a určitě PRO.
  • 0

#77 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 16:28

Co teda znamena ochranna lhuta? Ze se neplati tech 690 za upgrade na ne-pro verzi? Nebo neco vic?
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#78 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 18:50

A kdyz budu chtit z 1.2 2PRO v ochrane lhute,asi neco doplatim? Proc ne.Ale dotaz upgrade ma byt pres net,jak do Coloreda novou mapu dam? Proste ji tam nakopiruju? Dik predem za radu,nejsem zase zadny expert,ale jen uzivatel.
  • 0

#79 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 19:14

Koukam ze to pekne orezali v obycejne verzi. No doufam ze zitra uz se nekde mapa ukaze :) nebo brzo at uz muzem testnout aspon v mapsource abych vedel jestli to ma vubec cenu...
  • 0

#80 Passiczech

Passiczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2008 - 19:16

Slapator napsal/a:
Hmm, tak upgrade zdarma jsem prošvihl o 8 dní, mám registrovánu TOPO 1.2 od 22. března. No není to k nas...naštvání? Inu, nevadí. Do TOPO 2 určitě pujdu, a určitě PRO.

Ta ochranná lhůta mi vrtá hlavou...:|
  • 0
Nešli jsme tudy před chvílí?




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama