Přejít na obsah


Fotka

Prodam Garmin Gpsmap 60CSx - 8000 Kc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2007 - 1:01

Prodam 2 mesice stary Garmin GPSMap 60csx+ na nej zaregisrovanou TOPO Mapu 1.2 . koupeno v CZE (cili je v cestine). ma lehce skrably displej, jinak plne funkcni a naprosto v poradku. Tak protoze ve vdlejsim threadu nekdo nabizi neskrablou za nececlych 9 000 .. tak i ja musim s cenou dolu .. tel: 776 147 834
  • 0

#2 Piškuntál

Piškuntál

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 November 2007 - 9:37

Jak už jsem psal v jiném vláknu, já zase prodám držáky na šedesátkovou řadu Garmina. Držák do auta viz http://www.garmin.cz...ail&product=246 cena nového: 920,- Kč cena moje: 500,- Kč Držák na kolo http://www.garmin.cz...ail&product=266 cena nového: 515,- Kč cena moje: 300,- Kč Ja jsem to koupil presne za tyto ceny, s prodejem predam fakturu (je to v zaruce). Uzavreni kupni smlouvy samozrejmosti (chcete-li). Tomu, kdo si vezme oboje najednou, dám cenu 700,- Kč.
  • 0

#3 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 December 2007 - 15:06

Jaké formy a velikosti je ten škrábanec? Jako jestli je funkčnost a přehlednost zobrazovaných informací nějak vážně porušena, nebyla by fotka do emailu (info v profilu). Díky Za druhé, jak je to s tou mapou TOPO. Myslím z hlediska versí.Teď už vím, že je nejen verse 2 ale i 3.0 a upgrade na 3.1 . Jde tohle nějak upgradovat nebo ne?
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 18 December 2007 - 17:57

stanleypaulGC napsal/a:
Jaké formy a velikosti je ten škrábanec? Jako jestli je funkčnost a přehlednost zobrazovaných informací nějak vážně porušena, nebyla by fotka do emailu (info v profilu). Díky
Za druhé, jak je to s tou mapou TOPO. Myslím z hlediska versí.Teď už vím, že je nejen verse 2 ale i 3.0 a upgrade na 3.1 . Jde tohle nějak upgradovat nebo ne?


stando, verze jdou nejak takhle
topo 50
topo 50 v.2
topo 50 v.3 - prodaval mountfield (upgrade na stazeni na verzi 3.1)

pak uz prisel
topo czech a verze 1, 1.1 1.2 .....
  • 0

#5 beki.b

beki.b

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 December 2007 - 19:48

zdravíčko, pokud by Standa už neměl zájem, hlásím se jako další.... zájemce . Dík za odpověď beki.b
  • 0

#6 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 18 December 2007 - 20:01

Uz je bohuzel prodano.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama