Přejít na obsah


Fotka

Velká mafiánská geohra v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
315 odpovědí na toto téma

#81 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 14:57

Sylvia999 napsal/a:
Objednávám rotační kulomet...:D. Jo a bílé rukavičky - v prodejnách pracovních oděvů, vždyť je to v tomto případě pracovní oděv.


To já radši Thompsona M1928, AK-47 a pár ručních granátů s hřebíkama... Thompson je sice stará zbraň, ale zato mafiánská "klasika"...B)
  • 0

#82 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 19:12

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
To já radši Thompsona M1928, AK-47 a pár ručních granátů s hřebíkama... Thompson je sice stará zbraň, ale zato mafiánská "klasika"...B)

V tomhle videu mají ve výbavě mj. baseballku s hřebíky...
To je ta správná zbraň na vyřizování účtů...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#83 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 19:54

Czecho Cowboy napsal/a:

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
To já radši Thompsona M1928, AK-47 a pár ručních granátů s hřebíkama... Thompson je sice stará zbraň, ale zato mafiánská "klasika"...B)

V tomhle videu mají ve výbavě mj. baseballku s hřebíky...
To je ta správná zbraň na vyřizování účtů...


Au...to asi bolí, ne???:o:D
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#84 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2007 - 19:55

Don Pedro de Záblatí napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
V tomhle videu mají ve výbavě mj. baseballku s hřebíky...
To je ta správná zbraň na vyřizování účtů...


Au...to asi bolí, ne???:o:D

JO
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#85 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 23:13

Již zítra se můžete těšit na publikovaný listing! :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#86 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 1:00

Cowboy už se nemůže dočkat publikace, tak jsem mu vyhověl v symbolický čas hodinu po půlnoci, tj. 15.12. 01:00 - v tu dobu bude i v reálné hře 29.3.08 (tedy vlastně už 30.3.) finišovat odstřelování nepřátel :D
  • 0

#87 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 1:11

Uctivě vám děkuji, pane traintoure :D:D:D
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#88 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 1:33

Takže listing byl publikován, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás obracejte zde ve vlákně...
  • 0

#89 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 2:45

Zítra se oba zúčastníme geoskořápek, kde též můžete klást mnoho dotazů... :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#90 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 12:32

Bohužel včera naší mafiánskou komunitu postihla tragická událost :(

  • 0

#91 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 13:11

Sutech napsal/a:
Bohužel včera naší mafiánskou komunitu postihla tragická událost :(

Je nutností se pomstít! :@
  • 0

#92 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 21:03

Tak jsem si prave precetl listing.... a opravdu mi to pripomina Foglarovy Velkou Hru z knihy poklad cerneho delfina.... akotat tam sbirali barevne ustrizky a ne kousky mapy..... Jen tak z patra mne napada par nejasnosti..... 1) Ty zivoty dostaneme prideleny. Ok, ale kolik? To se bude losovat? Naprikla ja si vytahnu kartu s utokem 10 a obranou 20, nekdo si vytahne kartu s utokem 50 a obranou 5000.... a kdyby je mely vsichny stejny, tak to neni zadna hra.... 2) To sevaze k bodu jedna, neslo by, aby se pridelene bodu zvysovaly napriklad a zabiti protivnika? Aby to melo promenlivy prvek? 3) Policajti budou taky nejak oznaceni? A kdyz pred nim utecu, aby mne nedostal na tech 20m, tak proste utecu? 4) V tomto stylu mi prijde, ze kazdy tym mapu slozi velmi rychle, pac zabit tri lidi, kdyz v teamu bude 25 lidi..... Nejak jsme nepochopil to s tim vychozim bodem.... ten dostaneme z tech indicii, co budemem hledat v nepratelskych uzemich? 5) Ten cely boj se zivoty mi prijde jak z dracih odoupete, ci co, to je takova tahovka, neslo by to predelat tak, ze by kazdej mel pistoli na kulicky (ne paintball) a strileli by jsme po sobe? To by bylo mnohem jednodussi.... 6) Bude zajimavy, co na to policie a ostatni lide. Pac kdyz na staromaku se usadi vedeni, spousta papiru, kramu a dlasiho vybaveni a zacbnou tam pruichazet lidi s rujkama za hlavou, tak to nevim.... stejne jako odvadet lidi se zavazanyma ocima.... hmmmm. 7) Pijde mi, ze to rozedeleni ulůic na to, kde se smi chodit po chodniklu a po cele ulici a kde se nesmi, bude docela problem an pamatovaka... ja se na starym meste prilis nevyznam a bez gps, ktera je v takto uzkych ulickach dost mizerna to bude zajimavy. 8) Jeste k ty policii... potkaji tri gangsteri jednoho poldu, zajmou ho. Odvedou ho se zavazanym a ocima do sveh ostabu. Po 10 minutach musi byt odveden nekam a propusten. To je dost nevytezny, co z toho? 9) A kolik gangsteru muze satknout policajt? Potkaji 3 policajti 8 gangsteru a zajmou je vsechny? Co s nima budou delat? 10) Gang si zridi stab, odkud ridi sve operaco.. to znamena, ze si musi zvolit vudce? Nebo bude urcen? 11) Kdyz mame s tim druhym gangem primeri, tak se potkaji dva a vymeni si mirumilovne zivoty..... ? 12) I prez moje stourave otazky hoden zdaru a trpelivost s pripravou.
  • 0

#93 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 21:37

wow, tak si vyzkouším, jak se pracuje se zodpovídáním maturitních otázek :D. Minutku počkej, všechno se dozvíš ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#94 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 22:02

[quote]1) Ty zivoty dostaneme prideleny. Ok, ale kolik? To se bude losovat? Naprikla ja si vytahnu kartu s utokem 10 a obranou 20, nekdo si vytahne kartu s utokem 50 a obranou 5000.... a kdyby je mely vsichny stejny, tak to neni zadna hra....[/quote]
Na začátku dostanete přidělený jeden život s U/O/D, který ztratíte, když vás poprvé někdo "zabije."
Dále dostanete bonusové karty (puška, revolver, beton etc.), s kterými můžete zatopit i nepřátelům, kteří mají o mnoho vyšší útočné číslo, než je vaše obranné/domovské (třeba když bude v podmínce k bonusu, že postihuje U nad 11).
Až to poprvé zatáhnete, tak se stavíte na týmovém "štábu," kde si z "osudí" vytáhnete nové "životy," pokud vám poprvé v osudí přijde pod ruku bonus, losujete znovu do té doby, než táhnete "život."
Bonusy neztrácíte při smrti, ale policie vám je může vzít při zatčení.
[quote]
2) To sevaze k bodu jedna, neslo by, aby se pridelene bodu zvysovaly napriklad a zabiti protivnika? Aby to melo promenlivy prvek?[/quote]
De-facto zodpovězeno s otázkou 1

[quote]3) Policajti budou taky nejak oznaceni? A kdyz pred nim utecu, aby mne nedostal na tech 20m, tak proste utecu? [/quote]
Ano, policisté budou mít jednotný poznávací prvek (však ještě uvidíte).
Policisté mají prostě kolem sebe pomyslnou 20m zónu, v které když se právě nacházíte, mají právo vás zatknout. To jestli si z druhé strany ulice přivoláte ještě dva kamarády na pomoc je jen na vás.
V okamžiku, kdy již nejste v 20m a stále nepřišla řeč na zatýkání, nic se vám nemusí stát...
[quote]
4) V tomto stylu mi prijde, ze kazdy tym mapu slozi velmi rychle, pac zabit tri lidi, kdyz v teamu bude 25 lidi..... Nejak jsme nepochopil to s tim vychozim bodem.... ten dostaneme z tech indicii, co budemem hledat v nepratelskych uzemich?[/quote]
Informace, které budete potřebovat na zjištění místa, kde je ukrýván congsilieri a další informace včetně mapy a výchozího bodu dostanete, když dáte dohromady velkou část ze všech potřebných indicií, které budete získávat různými způsoby.
[quote]
5) Ten cely boj se zivoty mi prijde jak z dracih odoupete, ci co, to je takova tahovka, neslo by to predelat tak, ze by kazdej mel pistoli na kulicky (ne paintball) a strileli by jsme po sobe? To by bylo mnohem jednodussi....
[/quote]
Asi ne, zvyšuje se riziko zranění (vystřelené oko), ne každý má kuličkovku (nemůžeme nikoho nutit si ji pořizovat), a ani okolojdoucí by nemuseli odejít bez újmy...
[quote]6) Bude zajimavy, co na to policie a ostatni lide. Pac kdyz na staromaku se usadi vedeni, spousta papiru, kramu a dlasiho vybaveni a zacbnou tam pruichazet lidi s rujkama za hlavou, tak to nevim.... stejne jako odvadet lidi se zavazanyma ocima.... hmmmm.[/quote]
Nebudeme sedět na ulici, však uvidíte... :)
[quote]7) Pijde mi, ze to rozedeleni ulůic na to, kde se smi chodit po chodniklu a po cele ulici a kde se nesmi, bude docela problem an pamatovaka... ja se na starym meste prilis nevyznam a bez gps, ktera je v takto uzkych ulickach dost mizerna to bude zajimavy.
[/quote]
V balíčku při zahájení dostane každý mapu a možná vytvoříme i jednoduchou mapu území pro GARMIN.
[quote]8) Jeste k ty policii... potkaji tri gangsteri jednoho poldu, zajmou ho. Odvedou ho se zavazanym a ocima do sveh ostabu. Po 10 minutach musi byt odveden nekam a propusten. To je dost nevytezny, co z toho?[/quote]
Můžete mu vzít vše, co kde posbíral (například bonusy, které z někoho vytahal "na služebně"), můžete se mu taky pokusit něco nabídnout oplátkou za informaci.
Čerstvě propuštěný policista je také ideálním subjektem pro vysledování služebny ;).

[quote]9) A kolik gangsteru muze satknout policajt? Potkaji 3 policajti 8 gangsteru a zajmou je vsechny? Co s nima budou delat?[/quote]
Tuto část pravidel je zapotřebí ještě upřesnit...

[quote]10) Gang si zridi stab, odkud ridi sve operaco.. to znamena, ze si musi zvolit vudce? Nebo bude urcen?
[/quote]
Včas oznámíme složení gangů, vzájemnou komunikací (fórum gangu s přístupem pouze jeho členů) budete mít možnost si do určitého data zvolit vůdce, který bude nejsilnějším hráčem gangu. Pokud nebude do data vůdce určen, po pár dnech bude vybrán.
Asi by nikoho nebavilo celou dobu hry sedět v sídle týmu a popíjet teplý čaj, proto počítáme s tím, že se "podpora" bude střídat.
[quote]11) Kdyz mame s tim druhym gangem primeri, tak se potkaji dva a vymeni si mirumilovne zivoty..... ?[/quote]
Ano, není nutno zabíjet kamarády, ba naopak se můžete dohodnout na alianci proti jinému gangu.
Informace, které musíte získat budou pro každý tým šifrované unikátním klíčem, pokud dostanete do ruky informaci, která patří někomu jinému (někdo jiný ji má získat), je bez klíče nepoužitelná.
[quote]12) I prez moje stourave otazky hoden zdaru a trpelivost s pripravou.[/quote]
Děkujeme :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#95 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 22:48

no ty kulickove pistole by se samozrejme daly nahradit vodnimi, ktere stoji par korun (a oko tim nikomu nevystrelim a zaroven se porad musim dostat blizko k souperi). taky mi ty karetni souboje ala magic do tehle outdoorove hry moc nesedi. krome toho se mi zda, ze je to slozity system na bezproblemove fungovani. ale treba to mate ozkousene v praxi. jinak je asi potreba si uvedomit, ze kdyz v techto koncinach hraji vyzvedace skautske oddily s detmi a automaticky jejich chovani se bere jako hra, je to něco jineho, nez kdyz tady budou podobnou vec hrat dospeli a trochu tomu prizpusobovat pravidla (to ted tedy trochu protireci pistolkam) místo ruce za hlavou mit třeba sundanou povinnou cepici, nebo hozenou bilou salu kolem ramen .... kazdopadne - good luck.
  • 0

#96 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 23:05

Na to jsem dnes hodně myslel. Je to všechno ovlivněno tím, že jak Sutech, tak já působíme v turistických oddílech pro mládež... Vaše návrhy jsou brány v potaz :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#97 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 23:39

Mě by zajímalo, jestli se bude smět používat tramvaj, autobus, metro... Ty souboje připadají podvné i mě, alejak jinak to vyřešit? Střílet tam po sobě nemůžeme, a házet kostkou je ještě mnohem horší nápad. hmmm.... kde že bude hlavní štáb hry? Na věži?
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#98 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 23:43

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
Mě by zajímalo, jestli se bude smět používat tramvaj, autobus, metro...

Ano

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
kde že bude hlavní štáb hry? Na věži?

Máme již z části vyřešeno, ale vzhledem k tomu, že to není úplně jisté, tak zatím neposkytuju informace.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#99 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 23:48

No a co když stihnu nastoupit tak, že mafián jenž mě honí zůstane venku, ale třeba jenom metr ode mě? Už na mě nemůže?
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#100 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 23:56

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
No a co když stihnu nastoupit tak, že mafián jenž mě honí zůstane venku, ale třeba jenom metr ode mě? Už na mě nemůže?

Pokud tě stihne napadnout, tak by jsi nikam jezdit neměl.
Pokud nastoupíš a on na tě kouká oknem, tak se nic neděje, tramvaj je jako samostatný subjekt.
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama