Přejít na obsah


Fotka

Nový ženský profesionální hlas pro TomTom


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 15:04

Saman napsal/a:

tak Slovenky su celkom pekne zeny, nie? B)


To jsou :), ale nie celkom, ale doopravdy :)
  • 0
Galdra

#22 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 15:11

My časem pustíme i verzi bez ocásku. Tohle je jen první „marketingová“ verze, kterou silně tlačíme do světa - kvůli propagaci Navigovat.cz. Bezocásková verze už nebude mít takovou propagaci, v podstatě vůbec žádnou, ale určitě se o ní dozvíte. Sponzor :)
  • 0

#23 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 15:51

Myslím, že admini, kteří udržují svojí pílí a silou vůle tento server naživu a tak umožňují propagaci hlasu a tim i navigovat.cz, by si zasloužili bezocáskovou verzi už teď :)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#24 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 16:28

Ani já sám ji ještě nemám :)
  • 0

#25 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 18:27

pepa.z.pocernic napsal/a:
Myslím, že admini, kteří udržují svojí pílí a silou vůle tento server naživu a tak umožňují propagaci hlasu a tim i navigovat.cz, by si zasloužili bezocáskovou verzi už teď :)


Ani já nemám bezocáskovou verzi, nebyl na to v tom shonu čas a tak nějak mi to ani nevadí, 2x za cestu si to poslechnout.

Admini na GC budou mít bezpochyby radost příští týden z jiného důvodu.
  • 0

#26 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2007 - 20:45

Už jí tam mám. Pan Miloslav mě už docela iritoval. Ocásek mě nevadí, Jednou za cestu si ho klidně poslechnu. Zítra to vyzkouším, jestli při jízdě nebude koktat, ta Slovenka koktala. (teda aby nedošlo k omylu, telefon nestíhal)
  • 0

#27 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2007 - 1:04

Vancosi napsal/a:
...vyzkouším, jestli při jízdě nebude koktat, ta Slovenka koktala

Ta "Slovenka" je v skutočnosti Maďarka rozpravajúca podkarpatskym dialektom: So slovenčinou jej hlas má len málo spoločného ;)

Jinak díky za nový hlas. Pan Miroslav mi pil krev už dlouho. Na zmateně navádějící ženskou navigátorku snad už nebudu tak sprostej :D
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 15:52

Tak nějak jsem se naučil jezdit bez hlasové navigace, zapínám ji jen nouzi nejvyšší resp. pokud nějak nestíhám sledovat cestu před sebou a jukat na mapku .-) Miloslav tak nějak nevadil, ale Elišku jsem si nainstaloval rád, změna je holt život a ta reklama na konci se dá vydržet, ale až bude verze "bez ocásku" rád zaměním.
  • 0

#29 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 17:21

dandra napsal/a:
Ta "Slovenka" je v skutočnosti Maďarka rozpravajúca podkarpatskym dialektom: So slovenčinou jej hlas má len málo spoločného ;)


Pozeram, ze asi ziaden Slovak ten hlas v oblube nema... fakt to slovencina nie je :(.
Chcelo by to nejaky erzac...
  • 0

#30 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 17:29

uz jsem si Elisku vyzkousel a docela se mi zamlouva "ocaskova" verze mi prakticky nevadi, akorat me prekvapilo, ze je takova tissi nez pan Miloslav. ac jsem pustenou hlasitost na maximum stejne jsem obcas nejakou navigacnu radu preslechnul a to se u pana Miloslava nestava v kazdym pripade prima vec a budu pouzivat diky
  • 0
at se dari

#31 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 17:55

Eliška nekoktá a hlas má celkem příjemný. Schválně jsem jel jinudy, něž radila a dokonce jsem ani nebyl sprostý, když po mě chtěla otočit na dálnici do protisměru. Pan Milosloav by ode mě už zajisté slyšel nějaké jadrné slůvko.
  • 0

#32 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 18:10

Chjo, Eliška mi v mobilu krapet nestíhá ... má velké pauzy ve skládaných větách. Ale rozhodně na obrázku vypadá lépe než Miloslav ;)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#33 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2007 - 19:30

kladina napsal/a:
uz jsem si Elisku vyzkousel a docela se mi zamlouva
"ocaskova" verze mi prakticky nevadi, akorat me prekvapilo, ze je takova tissi nez pan Miloslav. ... v kazdym pripade prima vec a budu pouzivat
diky


Přesně tak to vidím.
Naštěstí jsem Miloslava neměl na max. hlasitost a tak Elišku mohu zesílit. Ale je fakt, že když se v autě bavíme je hůř slyšet.
Rozhodně díky za změnu.
  • 0

#34 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2007 - 18:51

POZOR, NOVINKA: GC hlášky pro TomToma namluvené Eliškou: http://navigovat.mob....asp?ARI=113580
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama