Přejít na obsah


Fotka

GC106NV přemístěna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 14:38

Minimikro krabičky nám už došly, takže pro kešku GC106NV #3 Reynevan w Czechach / vdova Blazena se muselo zvolit nové umístění vhodné pro větší krabičku. To původní bylo už také dost profláklé a krabičky mizely jedna za druhou. Nové místo je trochu extrémní. Jsme zvědavi, jak dlouho vydrží. Jinak nález a schovka by měla jit při běžné geokamuflážní činnosti dobře. Jen to neznámo může některé slabší jedince od nálezu odradit. JuCaKe, který tam dnes byl (ale pro přemudlenost keš nevyzvedl) to ohodnotil slovem "humáč".
  • 0

#2 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 15:17

Stejná otázka, jako na docadion team: POkud mám již kešku nalezenou, je možné nalézt jí znovu? Nehoním se za body ani nic podobného, ale JEN SE PTÁM!
  • 0

#3 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 20:49

Mates168 napsal/a:
Stejná otázka, jako na docadion team: POkud mám již kešku nalezenou, je možné nalézt jí znovu? Nehoním se za body ani nic podobného, ale JEN SE PTÁM!

Matesi, najít ji samozřejmě můžeš, ale log piš laskavě jen jako Note, nikoli Found it B).
Jinak kešky série Reynevan vedou ven z Prahy a jen nechuť dělat několikasetkilometrovou multinu nás vedla k tomuto řešení.
Není proto důležité zalogovat pražskou část série :o, ale najít potřebné indicie a ty už samosebou určitě máš.
  • 0

#4 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2007 - 21:32

Mates168 napsal/a:
Stejná otázka, jako na docadion team: POkud mám již kešku nalezenou, je možné nalézt jí znovu? Nehoním se za body ani nic podobného, ale JEN SE PTÁM!


rid se svym geocitem;) zadna pravidla neomezuji vicenasobne logovani na jedne kesi. existuje spousta variant ohledne zpusobu ukryti a zmen s tim souvisejicich ci presunu finalniho umisteni apod. a proto to neni mozne nejak obecne definovat.
kazdy na to muze mit svuj nazor, ale to jestli si zaslouzis 2 logy na jedne kesi, je ciste otazka tvoji geocti. stejne tak owneri by v konkretnich pripadech meli vytusit, kdy je vice logu moralni ci nikoliv.
  • 0

#5 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2007 - 16:23

Takže z logu poznáš, jestli je správné mi jej uznat, či ne :)
  • 0

#6 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2007 - 20:03

AgentJ napsal/a:
[stejne tak owneri by v konkretnich pripadech meli vytusit, kdy je vice logu moralni ci nikoliv.

My tedy ten cit nemame. Na nasich keskach uznavame jen jeden log, i kdyz je z ruznych duvodu posuneme ;).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama