Přejít na obsah


Fotka

napsali o nás - v JOY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#1 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 13:03

V aktuálním čísle časopisu JOY (pro dívky 15-30 let co jsou IN) je článek o GC... Tam bych ho opravdu nehledal.

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9596.JPG

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9597.JPG

Být TRENDY je tak snadné! A bez kabelky "Goog Golly" (za pouhých 1990 Kč) lovit vyrazit snad ani nemůžete, to byste nebyli IN.
  • 0

#2 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 13:10

Proboha, ani se tady nepřiznávejte ti,co Goog Golly tašku na lovení pokladů nenosí! :o :D
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 13:28

Kocourvbotach napsal/a:
Proboha, ani se tady nepřiznávejte ti,co Goog Golly tašku na lovení pokladů nenosí! :o :D


tak to ja nosim hnedka 3. v kazde ruce jednu a pro jistotu nahradni v batohu, co kdybych jednu nahodou ztratil. :)
  • 0

#4 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 13:42

To je jak delany na tuhle GC17AJZ.
  • 0

#5 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 13:48

Joj! A kde tys k tomu casopisu prisel? ;) Nebo "hrouda" prisla?
  • 0
Via est scopus!

#6 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 14:08

Kocourvbotach napsal/a:
Proboha, ani se tady nepřiznávejte ti,co Goog Golly tašku na lovení pokladů nenosí! :o :D


Bohužel jsem to já:(
  • 0

#7 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 14:15

CykloDav napsal/a:

Kocourvbotach napsal/a:
Proboha, ani se tady nepřiznávejte ti,co Goog Golly tašku na lovení pokladů nenosí! :o :D


Bohužel jsem to já:(


Loser.
  • 0

#8 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 14:30

Koukám jako puk, že tašky Luis Vuiton pro geocaching už nefrčí :o. Asi jsem zaspala dobu :D:D
  • 0
Sylvia999

#9 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 14:35

:o pomooc..jsem uplně nemožná!! ..nemám v čem nosir přístrojek a svačinu!! :( ..koukám, že jestli to s tou reklamou půjde takhle dál, tak se budu za chvíli bát vodevřít olejovky, že na mě místo ryby vykoukne logbook B)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#10 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 15:41

..koukám, že jestli to s tou reklamou půjde takhle dál, tak se budu za chvíli bát vodevřít olejovky, že na mě místo ryby vykoukne logbook B)[/quote] Také si myslím že v proslední době je propagace geocachingu skoro přehnaná možná je to dobře:| ale co když geocaching už nebude takoví jaký byl ? :( dyď za chvílí každej druhej mudla bude vědět o tom co na jistém místě pohledáváš. A taky mě stále více prekvapuje kolik lidí o tom vý:|
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 15:47

gc uz davno neni to co byl. ostatne jako vsechno uz neni to co kdysi bylo a tak porad dokola ;)
  • 0

#12 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 16:03

No teda, takovouhle kabelu bych nechtěla ani zadarmo. No, myslím si, že většinu těch, kdož si pravidelně kupují časáky tohodle typu, geocaching omrzí po čtyřech keškách nebo je ani pořádně bavit nezačne.
  • 0

#13 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 16:07

hrouda napsal/a:
V aktuálním čísle časopisu JOY (pro dívky 15-30 let co jsou IN) je článek o GC... Tam bych ho opravdu nehledal.

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9596.JPG

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9597.JPG

Být TRENDY je tak snadné! A bez kabelky "Goog Golly" (za pouhých 1990 Kč) lovit vyrazit snad ani nemůžete, to byste nebyli IN.

lol, nehlasoval dneska někdo pro tanga? :DB):D

honzahais napsal/a:
:( dyď za chvílí každej druhej mudla bude vědět o tom co na jistém místě pohledáváš. A taky mě stále více prekvapuje kolik lidí o tom vý:|

To je moje noční můra už pár měsíců...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#14 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 17:50

A to jste jeste nevideli, jak se dají smichat romské ghetta s geocachingem...
http://www.i-noviny....2007-18132.html
  • 0

#15 kareha

kareha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 22:17

Já nevím co blázníte, nedávno si tu pánové-kačeři posteskli, že holek je v geocachingu málo, tak se jim redakce JOY rozhodla trochu pomoct a nějaké slečny-kačerky jim sehnat...
  • 0

#16 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2007 - 22:57

kareha napsal/a:
Já nevím co blázníte, nedávno si tu pánové-kačeři posteskli, že holek je v geocachingu málo, tak se jim redakce JOY rozhodla trochu pomoct a nějaké slečny-kačerky jim sehnat...

:D Ano, muséme se řídit heslem: "Kvantita a kabela vyhrává"
  • 0

#17 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 7:00

Me by zajimalo, jestli clanek o hledani toho chache nebo jak se tomu rika je soucasti ty "sokujici zpovedi 3 prostitutek", kterou inzeruji na 1. strane..?!?
  • 0

#18 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 10:21

hrouda napsal/a:
V aktuálním čísle časopisu JOY (pro dívky 15-30 let co jsou IN) je článek o GC... Tam bych ho opravdu nehledal.

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9596.JPG

http://brouzdi.unas....oy_DSC_9597.JPG

Být TRENDY je tak snadné! A bez kabelky "Goog Golly" (za pouhých 1990 Kč) lovit vyrazit snad ani nemůžete, to byste nebyli IN.


Řekl bych že typickou čtenářku tohoto plátku geocaching rychle přejde až bude muset jít pro cache mimo cestu nebo prolézt ležením bezdomovců. Ale lovit v tomto oblečení třeba GCW7NT by byl dobrý úlet, mohlo by se to na nějaké terénní cachi udělat jako dodatečná logovací podmínka :D.
(No co, také mi bylo řečeno že jsem lama když chodím do přírody a nemám maskáče, kanady a usárnu. Nebo že jsem blb když jezdím místo na MTB na starém Favoritovi s berany. A je mi to, Halík, co? Je mi to jedno!! :D)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#19 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 16:50

honzahais napsal/a:
honzahais napsal/a:
Také si myslím že v proslední době je propagace geocachingu skoro přehnaná možná je to dobře ale co když geocaching už nebude takoví jaký byl ? dyď za chvílí každej druhej mudla bude vědět o tom co na jistém místě pohledáváš. A taky mě stále více prekvapuje kolik lidí o tom vý



Mohl by mi nekdo jen tak lehce nastinit jaky byval GC? pocatky hodime dejmetomu do Stramberka.. Jake jsou rozdily 2001x2007?
  • 0

#20 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 17:31

wlfmann napsal/a:

honzahais napsal/a:
honzahais napsal/a:
Také si myslím že v proslední době je propagace geocachingu skoro přehnaná možná je to dobře ale co když geocaching už nebude takoví jaký byl ? dyď za chvílí každej druhej mudla bude vědět o tom co na jistém místě pohledáváš. A taky mě stále více prekvapuje kolik lidí o tom vý



Mohl by mi nekdo jen tak lehce nastinit jaky byval GC? pocatky hodime dejmetomu do Stramberka.. Jake jsou rozdily 2001x2007?



2001malo kdo o geocachingu věděl
2007 když se lidi budeš ptat jestli vědi co je GC tak každy 4. má aspoň potuchu o tom co to je
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama