Přejít na obsah


Fotka

napsali o nás - v JOY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 20:58

Zajímalo by mně ve kterém časopise se o GC ještě nepsalo, je fakt takové redaktorské sucho že nedokážou psát o ničem jiném. Čekám kdy bude o GC bude i Šťastný JIM a tlustá Pawlovská se zubit s pixlou v náručí. :@ Má smysl zakládat vlákno že další článek o GC byl v novém časopise "CESTOPISY"
  • 0

#22 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 28 November 2007 - 21:11

Trauma_Zero napsal/a:
Zajímalo by mně ve kterém časopise se o GC ještě nepsalo,

Nový prostor?! B)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2007 - 8:49

To je hustý :-) ale proč ne. Řada dívek co chtějí byt In se maskují mezi různé zájmové skupinky s podivnou činností - přes den jsou Pink Lady a jen se sešeří, frrr ven v maskáčích a pohorách :-)
  • 0

#24 Kin

Kin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2007 - 12:10

A taky mě stále více prekvapuje kolik lidí o tom vý:|


A existuje nejky scitani kaceru?
  • 0

#25 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2007 - 12:24

A existuje nejky scitani kaceru?

Celkový počet registrovaných cacherů z celého světa si můžeš přečíst na úvodní stránce GC.com dole. Kolik je z toho Čechů, ti to asi nikdo přesně neřekne, nicméně, tady vlevo na stránce je číslo registrovaných členů na tomto fóru a toto číslo je poměrně dost vysoké. Nicméně vzhledem k tomu, že já např. neznám nikoho z cacherů ze svého okolí, kdo by sem na stránky chodil, bude skutečné číslo všech našich hledačů ještě mnohem vyšší...
  • 0

#26 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2007 - 20:53

Teda když jsem viděl ty skenovaný stránky tak mi to hlava nebrala. Holt když začíná být něco populární tak o tom musí každej psát aby byl in. Třeba to ale brzo přejde. Apropo víte co je nebo má být hit letošních vánoc - přejetý plyšáci... Myslím že ten časák JOY je na tom ještě dobře :) :)
  • 0

#27 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2007 - 23:12

Co se tu člověk nedozví :o

Nebejt tohole serveru tak jsem se snad o přejetejch plyšákách ani nedoslech B) - hlavně mne zaujaly ty břicha na zip se zandavacíma střevama...

http://www.ahaonline...ejeti-plysaci!/
  • 0

#28 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2007 - 23:26

tak já myslel, že to je nějaká sranda nebo co, ale ted když dal LiborH ten odkaz, tak jsem v šoku :o asi jsem už starej /i psychicky/, protože tohle mi rozum nebere...
  • 0

#29 havela team

havela team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 6:33

Myslím, že tyto články začínají přinášet svoje ovoce v podobě zakládání falešných nicků, logů a možná i keší. Koukněte sem: http://www.geocachin...5-f4a53af7eb5a.
  • 0

#30 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 9:16

havela team napsal/a:
Myslím, že tyto články začínají přinášet svoje ovoce v podobě zakládání falešných nicků, logů a možná i keší. Koukněte sem: ...


Tak to je fakt hlína. Ještě nemám přečtené všechny logy, ale slzím u toho smíchy.
  • 0

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 9:57

He?! Tyjo. :o Tak to takhle po ranu fakt nepobiram:)
  • 0

#32 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 10:17

havela team napsal/a:
Myslím, že tyto články začínají přinášet svoje ovoce v podobě zakládání falešných nicků, logů a možná i keší. Koukněte sem: http://www.geocachin...5-f4a53af7eb5a.

Nevím o co jde, odkaz je asi špatně.
  • 0

#33 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 10:22

Umaz si tecku na konci. A nebo takhle:
http://www.geocachin...f5-f4a53af7eb5a
  • 0

#34 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 11:15

TechNick napsal/a:

havela team napsal/a:
Myslím, že tyto články začínají přinášet svoje ovoce v podobě zakládání falešných nicků, logů a možná i keší....

Nevím o co jde, odkaz je asi špatně.


Je to tahle: GC17K5F. FTF už konečně padlo.
  • 0

#35 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 11:28

:D Az do dneska jsem z Olomouce znal jenom ty smradlavy sejry :P , ale takhle jsem se uz dlouho nezasmal.To je lepsi nez GC12TNH "Narod sobe"..:):)
  • 0

#36 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 14:12

Nevím, proč zrovna takovéhle paskvily obdivujete. Mě to přišlo dost smutný. Autor zaměří kešku špatně, nebo jí na místo vůbec nedal, mnozí ho za to napadají a sprostě urážejí, pak se dost nehezky urážíte mezi sebou, ostatním to přijde vtipné a keš získává bookmark the best.
  • 0

#37 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2007 - 17:28

Koukám, že se to dostalo až sem.;) Celý geonárod hledá boodlaka,:D učastíci eventu vědí co píšu.B)
  • 0

#38 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2007 - 0:50

TechNick napsal/a:
Nevím, proč zrovna takovéhle paskvily obdivujete.
Mě to přišlo dost smutný. Autor zaměří kešku špatně, nebo jí na místo vůbec nedal, mnozí ho za to napadají a sprostě urážejí, pak se dost nehezky urážíte mezi sebou, ostatním to přijde vtipné a keš získává bookmark the best.

Dík za takovouto odezvu. Vidím to stejně. Už jsem si říkal, že nejsem normální.
Já se drbu s přípravou své druhé keše takovou dobu. Chci, aby si kačeři užili a ono by asi stačilo pár minut na netu, keš ani fyzicky nezakládat a být trochu sprostej a bude to BEST CACHE. A většině kačerů se to líbí. Hmm. Kde jenom udělali soudruzi z NDR chybu.
Mám chuť prodat GPS a na geocaching se vykašlat.
Že bych začal chovat rybičky. :o(
  • 0

#39 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2007 - 9:57

gerdik napsal/a:

TechNick napsal/a:
Nevím, proč zrovna takovéhle paskvily obdivujete.
Mě to přišlo dost smutný. Autor zaměří kešku špatně, nebo jí na místo vůbec nedal, mnozí ho za to napadají a sprostě urážejí, pak se dost nehezky urážíte mezi sebou, ostatním to přijde vtipné a keš získává bookmark the best.

Dík za takovouto odezvu. Vidím to stejně. Už jsem si říkal, že nejsem normální.
Já se drbu s přípravou své druhé keše takovou dobu. Chci, aby si kačeři užili a ono by asi stačilo pár minut na netu, keš ani fyzicky nezakládat a být trochu sprostej a bude to BEST CACHE. A většině kačerů se to líbí. Hmm. Kde jenom udělali soudruzi z NDR chybu.
Mám chuť prodat GPS a na geocaching se vykašlat.
Že bych začal chovat rybičky. :o(


Já nevím, že Vás to tak bere.

Řekl bych, že i to blbnutí kolem Prachárny byl docela zážitek, i když jiný, než původně asi většina hledajících plánovala :-)

Ale fakt je, že kdyby takhle vypadala každá druhá kešu, tak to už nebude jen zpestření jinak nudného zveřejnění - nalezení - zalogování - zapomenuutí ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#40 havela team

havela team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2007 - 13:10

gerdik napsal/a:

TechNick napsal/a:
Nevím, proč zrovna takovéhle paskvily obdivujete.
Mě to přišlo dost smutný. Autor zaměří kešku špatně, nebo jí na místo vůbec nedal, mnozí ho za to napadají a sprostě urážejí, pak se dost nehezky urážíte mezi sebou, ostatním to přijde vtipné a keš získává bookmark the best.

Dík za takovouto odezvu. Vidím to stejně. Už jsem si říkal, že nejsem normální.
Já se drbu s přípravou své druhé keše takovou dobu. Chci, aby si kačeři užili a ono by asi stačilo pár minut na netu, keš ani fyzicky nezakládat a být trochu sprostej a bude to BEST CACHE. A většině kačerů se to líbí. Hmm. Kde jenom udělali soudruzi z NDR chybu.
Mám chuť prodat GPS a na geocaching se vykašlat.
Že bych začal chovat rybičky. :o(


Mám stejný názor. Byl jsem z toho dost znechucen, a kdyby se z listingů stala diskusní fóra, kde prim hrají hulváti a diletanti asi bych se na geocaching vykašlal. Naopak do teď nás tato hra velmi bavila, tak proč si to kazit díky takovým lidem. Asi nejlepší cesta je takové lidi ignorovat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama