Přejít na obsah


Fotka

Adoptuji 2 ztracené TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 21:18

Zdravím Vás geokolegové! Rád bych adoptoval dva ztracené Travelbugy. Raději bych sice TravelSlugy, ale nepohrdnu ani normálními TB. Mám jeden ztřeštěný nápad a rád bych pro něj našel dva TB, kterým bych mohl vrátit život. Takže pokud byste se někdo ochotně vzdal čísel těchto TB, tak bych byl velice rád kdybyste se mi ozvali. Díky. B)
  • 0

#2 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2008 - 22:12

Nabizim ztraceny geocoin... http://www.geocachin...33-239e4f7ea6b2 a ztraceny TB... http://www.geocachin....aspx?id=147826
  • 0

#3 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 16:34

ještě se ozvu. zatím díky.
  • 0

#4 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 20:54

Tak ještě by to chtělo jeden TB. Myslím, že vzhledem k účelu bych uvítal spíše dva TB, takže kdybyste měli někdo chuť prodloužit život svému dávno ztracenému TB, tak bych byl rád. Nepotřebuji ani tu destičku, jde mi jen o trackovací číslo. Díky. Pitroi napíšu soukromou zprávu.
  • 0

#5 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 18:27

Ahoj, nabízím svého Fifera (http://www.geocachin....aspx?id=887146). Je sice ztracený teprve něco málo přes dva měsíce, ale už jsem ho odepsal.
  • 0

#6 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 22:17

Omlouvám se za pozdní reakci. Nakonec jsem se k púvodnímu nápadu z časových důvodů ještě nedostal, ale nakonec na něj určitě dojde. Piluji detaily. Ale už teď vím, že mi asi bude stačit jeden TB a ten už mám. Takže díky za nabídku. Kdyby něco tak se ozvu. Standa
  • 0

#7 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 14:47

marfik napsal/a:
Ahoj, nabízím svého Fifera (http://www.geocachin....aspx?id=887146). Je sice ztracený teprve něco málo přes dva měsíce, ale už jsem ho odepsal.


To je jeste moc brzo! Muze za pul roku vyplavat... moc tomu never, ale ani to nevylucuj. :)
  • 0

#8 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 20:57

BBBubak napsal/a:

To je jeste moc brzo! Muze za pul roku vyplavat... moc tomu never, ale ani to nevylucuj. :)


Já vím, že určitá minimální pravděpodobnost návratu do hry tu je, ale nějak už jsem obecně k TB a coinům začal být skeptický. Ze začátku jsem si na Google Earth sledoval trasu, kam až se všude moje TB a GC dostaly, teď už si jen dělám seznam keší, ve kterých skončily. Tak nějak skepticky jsem dospěl k závěru, že jejich účelem je dělat radost hlavně jejich výrobcům a prodejcům. Nemyslím si, že by je kradl někdo záměrně, ale dnes je tak masový nárůst geocacherů, kteří se do hry vrhnou bez její hlubší znalosti, a v důsledku toho se z TB a GC stávají akorát pěkné suvenýry. A když se navíc ještě nějaká mince dostane do Maďarska, tak je to vůbec v háji. Z toho všeho pro mne plyne závěr, že geocaching je třeba brát jako příležitost dostat se ven na vzduch a oprostit se od na něj nabalených vedleších komerční záležitosti, mezi něž určitě TB a GC patří. Když najdu nějaký TB nebo GC, rád mu pomůžu dál, ale sám si už asi žádný další nepořídím.
  • 0

#9 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 18:36

Ahoj, obnovuji tohle fórum. Mám zájem o adopci nějakého ztraceného TB. Chci si napsat číslo na geovozidlo.:)
  • 0
Kolo jede




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama