Přejít na obsah


Fotka

PDA program


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2008 - 16:24

Našel vůbec někdo nějaký freeware program pro geocaching pro PDA?:| Díky:-)
  • 0

#2 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2008 - 16:38

Jondy napsal/a:
Našel vůbec někdo nějaký freeware program pro geocaching pro PDA?:| Díky:-)


http://pda.jasnapaka.com/richessegps/
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#3 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2008 - 22:48

Richeesse - ten jsem zkoušel taky, ale při načítání velkého GPX soubor (400 keší) mi to zatuhává, když se načte GPX s menším souborem, třeba s doplňkovými waypointy, tak to funguje. Ale nijak nenadchlo.
  • 0

#4 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2008 - 22:59

GPX opravdu načítá nechutně dlouho. LOC načte ihned. Používám to jako "šipku" na dohledání. Na to funguje 100%. Jinak v1.1 opravila spoustu chyb verze předchozí. Je to jednoduchý SW, ale je free a svůj účel splní.
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#5 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2008 - 23:32

Mě se osvědčila kombinace RicheeseGPS jako šipka (ale jen LOC, GPXka se mi taky sekaj), a GPXSonar na prohlížení GPX (listing)
  • 0

#6 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 6:20

A zkouseli jste nekdo GPS Compass? Je to free ceskeho autora. Funkce: * aktuální poloha * nadmořská výška * azimut * počet satelitů * GMT * možnost ukládání uživatelských bodů * import souřadnic (*.loc) z GEOCACHING.COM * zobrazení vzdálenosti a směru k určenému cíli * zápis logu. Ke stazeni na http://pda.slunecnic...ps-compass/cab/
  • 0

#7 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 6:31

...zkoušeli, ale nějak mi nefungoval...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#8 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 7:15

choze napsal/a:
...zkoušeli, ale nějak mi nefungoval...


Jojo, ja jenom zeagoval na dotaz Jondyho. Osobne jej porad v PDA mam, ale nepouril jsem jej ani jednou.

Jondy napsal/a:
Našel vůbec někdo nějaký freeware program pro geocaching pro PDA?:| Díky:-)


  • 0

#9 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2008 - 8:53

Já tohle obcházím pomocí javového TrekBuddyho-chvilku sice trvá první rozchození, ale pak už je to spolehlivé a zatím jsem s tímhle programem našel tak 95% z mnou nalezených keší. A na listingy mi stačí webový prohlížeč a exporty z GSAKu. Richesse jsem zkoušel, ale moc mi nevyhovovalo, a nic jiného vhodného jsem bohužel nenašel...
  • 0
Berda

#10 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 19:27

Beeline GPS. On se sice tváří, že je trial, ale funguje s trochou otravování i po vypršení. Navíc je nejlepší na zaměřování kešek - pustíte průměrování a co sekundu se uloží aktuální pozice. Počkáte 3 minuty a máte 180 souřadnic, které se automaticky zprůměrují. Lépe zaměřenou keš budou mít ostatní jen stěží ;)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#11 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 19:52

Kocourvbotach napsal/a:
Navíc je nejlepší na zaměřování kešek - pustíte průměrování a co sekundu se uloží aktuální pozice. Počkáte 3 minuty a máte 180 souřadnic, které se automaticky zprůměrují. Lépe zaměřenou keš budou mít ostatní jen stěží ;)

Tohle umí i můj oblíbený GeoScout :)
  • 0

#12 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 21:36

Doporučuji program VITO NAVIGATOR. Nemá sice průměrování ale jinak je velice dobrý. Je velice jednoduchý na ovládání.
  • 0

#13 Mikdev

Mikdev

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2008 - 18:55

Moře věcí umí i GPS Tuner. Navíc v poslední verzi doplnili internetové mapy GoogleMaps a další. Takže když nemám zrovna svoji mapu v bitmapě přepnu na GoogleMaps. Není free, ale 24$ je slušná cena na to co umí. M.j. je v češtině. http://www.gpstuner.com/index.html
  • 0

#14 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2008 - 0:49

S GPSTunerem mám velmi špatné zkušenosti. Jakmile jsem tam nahrál více waypointů (stačilo jen pár desítek), tak se stal šíleně nestabilním, pomalým a prakticky nepoužitelným. Nicméně testoval jsem to už před delší dobou, tak možná už to v nové verzi je jinak.
  • 0

#15 Mikdev

Mikdev

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2008 - 9:01

Já ho používám přes půl roku. Běžně mám nahráno přes 100 waypointů a je docela svižný (na Asus Mypal A639). Co trvá pár vteřin tak nahrání mapy, mám skenovaný turistický atlas ČR, jedna stránka cca 2MB. Ale rozdíl při 10 nebo 100 waypointech jsem nijak nepozoroval.
  • 0

#16 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2008 - 10:53

jimmyjames napsal/a:

Kocourvbotach napsal/a:
Navíc je nejlepší na zaměřování kešek - pustíte průměrování a co sekundu se uloží aktuální pozice. Počkáte 3 minuty a máte 180 souřadnic, které se automaticky zprůměrují. Lépe zaměřenou keš budou mít ostatní jen stěží ;)

Tohle umí i můj oblíbený GeoScout :)


Ju? No vidíš ten jsem ještě nezkoušel ;)
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#17 ondy&janule

ondy&janule

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:33

Zdravim, a je pro PDA realne nejaky SW, ktery by byl schopen obsahnout vsechny kese? Rad bych mel v PDA vse tak, aby kdybych nekam jel, tak jsem si to mohl hnedka najit... Aktualne pouzivam BeeLine v kombinaci s GSAKem, ale problem je, ze kesi pribyva a BeeLine to neni schopna vse importovat... Funcne mi jde o sipku k dohledani a k zobrazeni info o kesi (tzn. jak to umi BeeLine). Diky mockrat a hezky den.
  • 0

#18 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 11:55

resenim je treba export z GSAKU podle kraju a nahrat si pak do Beeline jen ten kraj (pripadne dva tri, kdyz jsem nekde pobliz) ktery potrebuju, tak to beeline jeste skousne. Ale vsechny naraz- na to zapomen. BTW je to podle me prehnany pozadavek, vzdyt vyexportovani souboru z GSAKu je otazka par vterin a clovek snad nejede tak na rychlo, ze by to nezvlad pripravit jen v urcitem okruhu... Mozna me jeste napada, cpat to do TomToma jako POIv kombinaci s ulozenyma listingama, ale i tak si nejsem jisty, jestli to schrousta pres 7000 bodu
  • 0

#19 ondy&janule

ondy&janule

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 12:09

Mam to jako POI v TT, to neni problem. Ale nevim, jak v GSAKu exportovat podle kraju - kdyby to slo, uplne by mi to stacilo. Jde mi o to, ze chci delat export max. 1 tydne, nechci pred kazdou cestou zapinat PC a slozite to exportovat... Beru geocaching spis jako bonus k vyletu, tak at jsem vzdy ready. Da se tedy v GSAKu nejak nastavit filtr na kraje? Diky mockrat za info.
  • 0

#20 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2008 - 12:11

Beeline v pohodě chroupne 8500 bodu ale bez listingu. Je potřeba davat bacha aby databaze neměla vic jak cca 8 mega jinak dochazi ke stratam bodů. Importovat do beeline neni problem stahnu 15 paketu čr v ease gps ořiznu listing a naimportuju. Z GSAKu je potřeba exportovat po 500 bodech jinak při importu dojde ke zhrouceni Beeline. Tot jsou me zkušenosti :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama