Přejít na obsah


Fotka

Použitelná mapa Filipín pro HTC Kaiser ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 13:02

Měl bych dotaz. Kamarád se chystá na Filipíny a zajímá nás kde sehnat nějaké mapy Filipín. Snad je jedno jestli rastry nebo vektory. Vlastní přístroj HTC TynTyn Kaiser -GPS modulem s cipsetem Qualcomm. Díky....T_Z
  • 0

#2 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 0:14

Myslím, že by se dalo něco sehnat na tém internetě nebo nějakém obchodě B)
  • 0

#3 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 6:37

Možná ti to nebude k ničemu, ale na netu jsem narazil na toto. Podívej se a dej vědět. http://mapcenter.cgp...m/catalogue.php
  • 0

#4 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 10:47

jo stránku http://mapcenter.cgp...hp?cnt=172&rgn= mi už poradil kamarád, nicméně je to tam v source a IMG souborech pro Garmin, a HTC je jaksi WinCE zařízení, takže netuše do čeho to zkonvertovat a jakým programem to potom zobrazit.... Já jsem Garminista, takže navigace přes programy v PDA a smatrphonech je pro mě španělská vesnice
  • 0

#5 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 10:53

To Trauma_Zero: zjisti jaký vektorový formát může kamarád použít, bez toho se to nikam nehne. Umim převézt *.mp do několika standardních formátů, tak když řekneš co do čeho tak to třeba půjde.
  • 0

#6 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 11:06

Nevim jak velkou cast Filipin potrebujes ale pokud budes na jednom miste tak si mapu muzes udelat sam. Je to dost pracne ale jde to. Najdi si na netu on-line mapu daneho mista, pokud neni tak mapquest, google maps... Poskladej si rastrovou mapu pekne obrazek po obrazku do jednoho velkeho obrazku. Ten si potom v ozim nakalibrujes, treba podle on-line map nebo google earth. A mas mapu hotovou:) Jen nevim do jake miry je to legalni.
  • 0

#7 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 12:08

pro PDAcka existuje aplikace, ktera umi zpracovat i Garmini mapy (zkousel jsem to a funguje to, jen si ted nevzpominam jak se to jmenuje, az to najdu, tak to sem jeste postnu...
  • 0

#8 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 16:12

Numira napsal/a:
pro PDAcka existuje aplikace, ktera umi zpracovat i Garmini mapy (zkousel jsem to a funguje to, jen si ted nevzpominam jak se to jmenuje, az to najdu, tak to sem jeste postnu...

je to tohle? gpsVP http://www.pocket4yo...is=jedno&id=420
Popis:
Navigační software, ktorý pracuje s mapami vo formáte Garmin MapSource. Tieto sa dajp na mnohých stránkach zadarmo stiahnuť alebo vytvoriť. Vie zobraziť vzdialenosť, čas, rýchlosť, stav signálu zo satelitov apod. Na stránkach výrobcu sa nachádza inštalačný súbor aj pre Smartphone 2003 a zariadenia s Windows mobile 5 a 6 (pda a smartphone).
  • 0

#9 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 16:32

Jo, to je ono, tehda jsem si do toho stahnul nejake free CZ mapy a chodilo mi to...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama