Přejít na obsah


Fotka

internetové obchody s GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 16:45

Znám několik obchodů s GC, ale nabídka je poměrně stálá a i tak se mi jich zdá málo. Znám jen ty co jsou jako oficiální na GC.com. Google jsem samozřejmě zkoušel, ale povětšinou jsou to spíš stránky, kde se zaobírají výrobou, než distribucí.

Jaké obchody s GC znáte? Nebo cokoliv kde se dají koupit?


P.S. Pokud to sem nepatří tak se omlouvám, a taktéž jsem toto nikde nenašel, že by se to již probíralo.
  • 0

#2 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:01

Ty co jsi nasel na GC.com jako oficialni, tak jsou asi jedine, protoze objednat to z shop.grounspeak.com nejde, prestoze to tam stoji polovic (cca) napisou ti, ze si to mas objednat pres oficialniho distributora ve sve zemi. Jedina moznost tak je mit nekoho v USA, kdo ti to posle.
  • 0

#3 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:09

Takže mám brát v potaz asi jenom odkazy co jsou uvedené na těchto stránkách, kde se dá něco objednat. Je to škoda, protože třeba na eBay je toho k vidění poměrně hodně a i dost zajímavých, ale ty ceny jsou strašné. Sám jsem odsud získal většinu coinů, než jsem se dopátral nějakého solidního shopu kde se dá spolehlivě objednávat. Opravdu velká škoda. :(

http://www.shop.groundspeak.com/shipping.cfm

  • 0

#4 czexican

czexican

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:23

Hele sam mam doma, asi 45 coinu, nakupoval jsem pres ebay, paltil paypal atd. poslu ti seznam odkud nakupuju a kde me nikdy nezklamali, na vetsine jsem i zaregistrovanej, za hodku to mas v mejlu
  • 0

#5 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:31

Já jsem už nakupoval ve dvou zahraničních obchodech www.coinsandpins.com (teď tam přibyli nové mince)- pladba jem přes paypal, zásilka mi přišla cca za 3-4 týdny a www.geocoinshop.de - pladba přes paypal nebo příkazem z účtu, mince jsem měl asi za 4 dny doma.
  • 0

#6 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:52

czexican napsal/a:
Hele sam mam doma, asi 45 coinu, nakupoval jsem pres ebay, paltil paypal atd. poslu ti seznam odkud nakupuju a kde me nikdy nezklamali, na vetsine jsem i zaregistrovanej, za hodku to mas v mejlu


Oh děkuji. eBay se mi zdá dost předražené. Respektive, draží se tam již coiny, které se nedají sehnat - což je sice hezké, ale tím pádem jsou dost předražené. Taky jsem tam pár nakoupil.

Budu čekat na mail. :) Díky.
  • 0

#7 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 17:53

junet napsal/a:
Já jsem už nakupoval ve dvou zahraničních obchodech www.coinsandpins.com (teď tam přibyli nové mince)- pladba jem přes paypal, zásilka mi přišla cca za 3-4 týdny a www.geocoinshop.de - pladba přes paypal nebo příkazem z účtu, mince jsem měl asi za 4 dny doma.


Ano, s německým shopem jsem taky maximálně spokojený, tam je rychlá odezva. Na ten druhý jsem taky koukal, ale už je to delší dobu. Uvidím. Podívám se. Díky moc. ;-)
  • 0

#8 wympy

wympy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 18:17

koukni na http://www.gc-plzen....p?article_id=34 ;)
  • 0

#9 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2008 - 18:29

wympy napsal/a:
koukni na http://www.gc-plzen....p?article_id=34 ;)


Tak tohle je paráda.... Holt Plzeňský web... :) Děkuji.
  • 0

#10 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2008 - 12:32

Ještě jsem našel toto:

http://www.ukgeocachers.co.uk/
  • 0

#11 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2008 - 16:32

Sakra další :( zase mě to bude lákat, abych něco utratil
  • 0

#12 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2008 - 19:42

Okamžitě smažte tohle vlákno. Já mám strašně slabou vůli a doma mi projde tak jeden coin za měsíc... :(
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#13 BorisVera

BorisVera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2008 - 21:21

Chcete-li nějaký další e-obchod, je nově otevřen na adrese www.georaj.cz - k tomuto obchodu patří i kamenný obchod - geocaching point. Je v srdci Českého ráje v Turnově a během několika dní bude mít malou pobočku i v Praze.;)
  • 0

#14 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 13:01

Olivin napsal/a:
Okamžitě smažte tohle vlákno. Já mám strašně slabou vůli a doma mi projde tak jeden coin za měsíc... :(


Musíš argumentovat tím, že když si jich objednáš více, tak se to vyplatí kvůli dopravě. :-P
  • 0

#15 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2008 - 11:26

Tady se dá najít několik odkazů na e-shopy: http://shop.groundsp...om/shipping.cfm
  • 0

#16 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 14:06

Nechce se mi platit do ciziny, zrizovat si Pay Pal apod. Da se nekde v CR obednat a sehnat GeoCoin 100 Founded? Chtel jsem ho z GC shopu, ale tam mi po mesici od objednavky napsali, ze maji problem s dodavatelem a moc realne to nevidi :(
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 14:18

chemic77 napsal/a:
Ještě jsem našel toto:

http://www.ukgeocachers.co.uk/

Na tenhle obchod jsem tuším také koukal, ale ceny jsou tam dost žalostné, stejně tak poštovné. Možná jsem se blbě díval, ale euro je přece jenom méně než libra. Prostě jsem si nechal zatím zajít chuť.
USA země zaslíbená. Ceny v shopech v ČR také žádná sláva (to co tady nabízí za 250,- a víc, v USA lze pořídit klidně v přepočtu o 100,- levněji). I s poštovným i tak ušetříš.
  • 0

#18 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 14:21

kubulak napsal/a:
Nechce se mi platit do ciziny, zrizovat si Pay Pal apod.

Da se nekde v CR obednat a sehnat GeoCoin 100 Founded?

Chtel jsem ho z GC shopu, ale tam mi po mesici od objednavky napsali, ze maji problem s dodavatelem a moc realne to nevidi :(


V zahraničních obchodech v podstatě kdekoli (hlavně ty co nabízí sortiment Found/Hidden GC). Ale myslím že kupovat GC 100 Founded je zbytečné. Nějakou nulu navíc bych tam přidal. ;)
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 14:28

junet napsal/a:
Já jsem už nakupoval ve dvou zahraničních obchodech www.coinsandpins.com (teď tam přibyli nové mince)- pladba jem přes paypal, zásilka mi přišla cca za 3-4 týdny a www.geocoinshop.de - pladba přes paypal nebo příkazem z účtu, mince jsem měl asi za 4 dny doma.


S oběma uvedenými shopy mám zkušenost. Na www.coinsandpins.com mám Pre-Sale objednávky speciálních mincí, tak uvidím jak to dopadne. Obecně obchody v Evropě jsou na můj vkus dost drahé a ještě se k již tak vysoké uváděné ceně musí připočíst DPH 19%. Já si raději projdu několik obchodů a objednám tam, kde to vyjde levněji (USA to jistí už jenom s ohledem na kurz USD/CZE).
  • 0

#20 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2008 - 16:40

Dovolím si zde zveřejnit odkaz na můj e-shop: www.geocacheshop.cz

Ohledně eBay je třeba si také uvědomit,že cena v náhledu je vyvolávací např.7 USD.
Pokud se pustíte do dražby tak již na prvním příhozu zjistíte,že opravdová cena je uplně jinde a není problém skončit na konci aukce až třeba na 29 USD + doprava 4-10 USD.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama