Přejít na obsah


Fotka

internetové obchody s GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#41 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 20:03

Lukyn_CZ napsal/a:
Dobry, obchodu je hodne. Ktery je vas favorit?? Kde nakupujete nejcasteji?? Nechci se hned na poprve "spalit" ;)


Jak řekl před tebou bertlak tak tyhle obchody jsou maximálně v pohodě.

Vyzkousene a spolehlive: Geocoinshop.de, CoinsAndPins.com, Geocoin Club, Geocoinstore.com, migostore.org, chqualitycoins.com.

Já osobně asi nejradši mám Coinsandpins.com, nemají sice širokou škálu coinů co by měli neustále k objednání, ale často jsou tam coiny, které jsou opravdu lahůdkou na trhu.
  • 0

#42 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 20:23

tak to vypada ze zkusim neco na Geocoinshop.de :) jak uz jste tu nekdo psal, postovny 2 dolary? a dodani tak do tydne?
  • 0

#43 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 20:33

chemic77 napsal/a:

Lukyn_CZ napsal/a:
Dobry, obchodu je hodne. Ktery je vas favorit?? Kde nakupujete nejcasteji?? Nechci se hned na poprve "spalit" ;)


Jak řekl před tebou bertlak tak tyhle obchody jsou maximálně v pohodě.

Vyzkousene a spolehlive: Geocoinshop.de, CoinsAndPins.com, Geocoin Club, Geocoinstore.com, migostore.org, chqualitycoins.com.

Já osobně asi nejradši mám Coinsandpins.com, nemají sice širokou škálu coinů co by měli neustále k objednání, ale často jsou tam coiny, které jsou opravdu lahůdkou na trhu.


Jo, jo ... právě jsem dostal z CoinsandPins.com Pre-Sales Sextant a Quadrannt GC. Ještě mám objednaný Nocturnal GC.
Kromě výše uvedených shopů jsem nakupoval také na:
http://shop.strato.de
http://worldcaching.com
http://shop.geoswag.com
http://www.landsharkz.ca/
Platby PayPalem. Bohužel obchody v zemích EU jsou šíleně drahé (včetně obchodů v ČR). Doporučuji si nejdříve projít jednotlivé obchody a porovnat ceny. Bohužel nelze všechno objednat pouze v jediném nejlepším shopu.
  • 0

#44 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 21:05

Bo.T.L. napsal/a:
Jo, jo ... právě jsem dostal z CoinsandPins.com Pre-Sales Sextant a Quadrannt GC. Ještě mám objednaný Nocturnal GC.


Ten sextant je podle vseho docela mazec. Je to jako vzdy, ze v reale je jeste lepsi nez jak vypada na webu?
  • 0

#45 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 21:07

Moje nejoblibenejsi v USA http://www.coinsandpins.com, v Evrope http://www.geocoinshop.de/.
  • 0

#46 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 21:08

Sextant je super :) Taky mi přišla zásilka z CoinsAndPins. A úplná nádhera jsou Time & Space geocoiny. :):):)
A ještě bych k obchodům doplnil Crakes Production http://crakeproducti...oins/index.html, ten dělá taky krásný věci.
  • 0

#47 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 21:23

Venca68 napsal/a:
... A úplná nádhera jsou Time & Space geocoiny. :):):)
A ještě bych k obchodům doplnil Crakes Production http://crakeproducti...oins/index.html, ten dělá taky krásný věci.


Díky za tip.
Sice pěkný, ale k objednání toho moc není. Zajímavý je GC Symbology a velice pěkná je netrackovatelná Sun Stone Medallion.
Prostě je to tak, že se musí hledat a vybírat.
  • 0

#48 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 22:17

Dobry tip uz jsem objednal a zaplatil Symbology Combo Dik
  • 0

#49 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2008 - 22:36

Tak sextant je neaktivní coin, což dle mé řeči znamená, že je to coin, kde je pouze vyobrazený sextant. Nicméně Quadrant jsem už zkoušel s kamarádem a ten funguje. Je to prostě nádhera. Už se těším, až mi přijde Nocturnal, což je další aktivní coin - tudíž coin, který k nečemu slouží. A takových to coinů se kterými se dá měřit vzdálenost, či určovat poloha nebo zjišťovat souhvězdí mají celou řadu vždy postupem času k objednání. :) Už se těším, až vyjdou další. Ale je bohužel pravda, že takový coin není jen škoda poslat pryč z ruky, ale i nemožné, neboť by se buď to ztratil v první keši a nebo hned v druhé. :(
  • 0

#50 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2008 - 8:43

Crake production se musí průběžně hlídat... :) Vždycky vyrobí pár druhů coinů a během pár dnů až týdnů je obratem rozprodají. Na webu ale nechávají i ty rozprodané kousky, takže to vypadá, že skoro nic nemají. Ale zase za čas vyhodí pár novinek a rozprodají a furt dokola... ;)
  • 0

#51 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2008 - 8:45

To Chemic77: A mně se zrovna líbí ty "neaktivní" coiny, Nocturnal je úžasná věcička, ale pro mne už to není coin. Stejně tak už pro mne není coinem Quadrant, i když je to taky paráda. Prostě podle mne má být mince kulatá a z jednoho kusu. :D Takže mám Sextant. Prostě - věc vkusu a názoru. ;) Ale nad Nocturnal stále ještě "slintám" a nevylučuju, že se neudržím a až bude nový Compass Rosses (na který čekááám), tak ho objednám společně.
  • 0

#52 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2008 - 22:16

Ano je to něco jiného. Pro mě spíš něco nového a proto možná tak úchvatného. :) Ale je pravda, že tohle není nic co bych pustil do světa. Takže pokud chci nějaký pustit tak budu mít raději Compass Rosses (který je již mimochodm k objednání). Přesně jak jsi řekl, je to věcí vkusu a o tom je celý ten GC.com. :D
  • 0

#53 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 22:50

Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
Vložený obrázek

Vložený obrázek
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)
  • 0

#54 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 8:23

kockopes napsal/a:
Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
...
...
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)


Z kterého shopu jsou?
  • 0

#55 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 10:56

Bo.T.L. napsal/a:

kockopes napsal/a:
Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
...
...
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)


Z kterého shopu jsou?


Z Hogwildstuff.org, limitovaná edice, v téhle podobě už nebudou. Třeba těch pozlacených je jen 72 ks celkem...
  • 0

#56 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 17:03

kockopes napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:

kockopes napsal/a:
Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
...
...
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)


Z kterého shopu jsou?


Z Hogwildstuff.org, limitovaná edice, v téhle podobě už nebudou. Třeba těch pozlacených je jen 72 ks celkem...


Už jsou na eBay.
  • 0

#57 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 18:07

Bo.T.L. napsal/a:

kockopes napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:

kockopes napsal/a:
Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
...
...
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)


Z kterého shopu jsou?


Z Hogwildstuff.org, limitovaná edice, v téhle podobě už nebudou. Třeba těch pozlacených je jen 72 ks celkem...


Už jsou na eBay.


Nic proti, ale já už je mám v rukou a na řadu míst je můžu dovézt, tj. doprava zdarma, není to výhoda? :-)
  • 0

#58 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 19:08

kockopes napsal/a:
Já teď koupil pár coinů - pirátských mečíků v Americe, malá série, okamžitě vyprodáno :-) Včera dorazily... Chce to sledovat.
...
...
Několika bych se byl ochoten za rozumnou cenu zbavit :-)
...
Nic proti, ale já už je mám v rukou a na řadu míst je můžu dovézt, tj. doprava zdarma, není to výhoda? :-)


Jo vo tom žádná. ;)
Většinu coinů kupuji v provedení Antique Gold nebo Silver, pokud není Antique, tak Bronze.
Teď jsem dostal zprávu z CoinsAndPins.com, že nemají objednaný Quadrant Silver a nabízí mi provedení Bronze (ten už mám), takže ten bych mohl nabídnout zase já. (standardní cena 13.49USD)
Kdyžtak mi hoď na profil představu ceny. Díkes
  • 0

#59 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 20:46

:o:o no, tomu říkám luxus
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#60 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2008 - 9:49

Venca68 napsal/a:
To Chemic77: A mně se zrovna líbí ty "neaktivní" coiny, Nocturnal je úžasná věcička, ale pro mne už to není coin. Stejně tak už pro mne není coinem Quadrant, i když je to taky paráda. Prostě podle mne má být mince kulatá a z jednoho kusu. :D Takže mám Sextant. Prostě - věc vkusu a názoru. ;)
Ale nad Nocturnal stále ještě "slintám" a nevylučuju, že se neudržím a až bude nový Compass Rosses (na který čekááám), tak ho objednám společně.


Tak až se zase potkáme na eventu, tak ti ho dáme do ruky - právě totiž dorazil. Je to 150g macek ;o)
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama