Přejít na obsah


Fotka

TOPO CZECH 2 PRO !!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 13:33

Mion napsal/a:
. Ale v seznamu vybraných map stále zůstávají ty regiony předchozí mapy vybrány. Vybírání z více map současně funguje naprosto spolehlivě.

Len by som doplnil, ze ten zoznam vybranych map je v lavo od mapy,
da sa to zapnut kliknutim na maly trojholnik pod vyberom mapy alebo cez menu "Zobrazit" -> "Zobrazit uzivatelske datove karty", zalozka Mapy.
  • 0

#22 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 14:01

Mion napsal/a:
To je asi jen nepochopení vybírání map v Mapsource. Když přejdeš na jiný typ mapy, tak zobrazení (včetně toho vyselektování) té předchozí zmizí - to je logické. Ale v seznamu vybraných map stále zůstávají ty regiony předchozí mapy vybrány. Vybírání z více map současně funguje naprosto spolehlivě.

Ano, asi to bude v nepochopeni vyberu v MapSource, nechal jsem se zmást tím, ze kdyz "odpojim" mapu s vybery regionu, tak se ty regiony ani nenahraji. Jestli to funguje budu rad, protoze obcas se v GPS hodi regiony z ruznych map.
V kazdem pripade je ale velka skoda, ze mapy nelze v MapSource zobrazit soucasne napr. jako vrstvy v graf. programu, kde se da nastavit treba jejich pruhlednost.
  • 0

#23 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 14:05

Pitrus napsal/a:
V kazdem pripade je ale velka skoda, ze mapy nelze v MapSource zobrazit soucasne napr. jako vrstvy v graf. programu, kde se da nastavit treba jejich pruhlednost.

Mozes to skusit napisat garminom, ze by si to uvital. Tiez som im pisal ze mi v mapsource chyba jedna funkcnost a odpisali ze to zvazia a ak uznaju za vhodne, mozno to bude niekedy v buducnosti zapracuju :)
  • 0

#24 pavel1tu

pavel1tu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 15:52

Zdravím, unlock key jsem viděl na vlastní oči. Přesto jsem si koupil Topo Czech 1.2 (s tím, že tím podpořím vývoj map) - ale jsem s mapou velmi nespokojený. Další mapu si asi nekoupím, zdá se mi, že mapy v přístrojích pro auta jsou vyvíjeny mnohem lépe, a že na nás turisty, kteří si mapy platí se kašle.
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 16:13

[quote]drobik napsal/a:
[quote]Pitrus napsal/a:
Tiez som im pisal ze mi v mapsource chyba jedna funkcnost a odpisali ze to zvazia a ak uznaju za vhodne, mozno to bude niekedy v buducnosti zapracuju :)[/quote]

... a pak zmacknul klavesu delete :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama