Přejít na obsah


Fotka

Morose Travel Bug


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 20:46

Zdravím vespolek! Nedávno jsem v jedné kešce narazil na TB, který tam ani neměl být. Na jeho původním místě ho kačeři nenacházeli a ocitl se poměrně dost mimo své poslední umístění. Ke známkám nebylo nic připojeno a známka samotná byla vložena v mikro keši Zamecky pivovar v Oslavanech (GC15CGT).
Snažil jsem se zkontaktovat majitele, ale ten neodpovídá ani přes profil na GC.com, ani tady, přes profil na GC.cz.
Máte nějaký nápad co s známkou tohoto TB? Nebylo k ní nic připojeno a z listingu TB nevyplývá zda by něco připojeno být mělo, nebo ne.. Mám jej už nějakou dobu, tak jsem si říkal co sním, jestli ho mám poslat dál nebo dál čekat..
Díky za radu! ;)

Morose Travel Bug ([tb]TB1RC7N[/tb])
http://www.geocachin...aspx?id=1239155
  • 0

#2 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 21:06

Něco k němu přivaž a pošli ho dál.
  • 0

#3 Gajda

Gajda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 21:12

Já osobně bych vytiskl Fotku co má Moros na profilu na GC.COM (nemá ji nejhorší), tu bych nějak ochránil před vodou, třeba zaděláním do plastu, tohle bych přidal k TB a nechal tu fotku a TB cestovat. S Goalem najít Morose. Třeba by docestoval :) a když ne, aspoň by cestoval a proslavoval svého majitele B)
  • 0

#4 Gajda

Gajda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 21:18

Prohlížeč se lagnul tak se to odeslalo dvakrát. Sry. Jo kdyžtak co sem se díval Morous nemá moc keší nalezených a jesti se neozývá, tak nejspíš s GC asi skončil. Tak jsem asi taky pro to poslat.
  • 0

#5 Hurw-ice

Hurw-ice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2008 - 22:09

Jdou adoptovat TB a GC???
  • 0

#6 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 11:18

swoop.name napsal/a:
Snažil jsem se zkontaktovat majitele, ale ten neodpovídá ani přes profil na GC.com, ani tady, přes profil na GC.cz.
Morose Travel Bug ([tb]TB1RC7N[/tb])
http://www.geocachin...aspx?id=1239155

Morose primo osobne neznam, ale urcite ho bude znat wympy&spol.
Podle toho, co vim, tak Morose ted cestuje na Madagaskar, veze tam i jeden muj TB, proto asi neodpovida na maily, takze mej kdyztak chvili strpeni.
Ja jeste napisu Wympymu, snad se to vyjasni. Kazdopadne je dobre, zes to tady napsal :)
  • 0

#7 wympy

wympy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 16:12

morose odjížděl v pondělí na Madagaskar a na Mauricius na ryby a na kešky a když jsem s ním ještě v pátek mluvil, tak říkal něco o svém ztraceném GC nebo TB, takže on asi neví, že se našel. Určitě se ozve, až se vrátí. Myslím, že na tomto travel lizard geocoinu nic neviselo, je to koneckonců geocoin, i když se občas používá jako TB, takže ho klidně pošli dál "jen tak" ahoj wympy
  • 0

#8 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2008 - 8:51

wympy napsal/a:
morose odjížděl v pondělí na Madagaskar a na Mauricius na ryby a na kešky a když jsem s ním ještě v pátek mluvil, tak říkal něco o svém ztraceném GC nebo TB, takže on asi neví, že se našel. Určitě se ozve, až se vrátí. Myslím, že na tomto travel lizard geocoinu nic neviselo, je to koneckonců geocoin, i když se občas používá jako TB, takže ho klidně pošli dál "jen tak"

ahoj wympy


Díky všem za pomoc!
Zvášť wympymu za kontakt na Morose. Počkám na autorův návrat z cizích krajů. Prozatím jsem mu napsal, že jsem jeho TB (jeto TB, ne GC nebo LGC) našel.
  • 0

#9 Vasa

Vasa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2008 - 11:08

hoši napište mi ten kod co je na travelbooku stačí trochu pozmněněny a vůbec kolikamístní je ten kod?
  • 0

#10 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2008 - 12:19

Morose Travel Bug je opět na cestě. Na autorovo přání jsem jej vyoustil znovu do světa. 2Vasa - k čemu ten kod chces?
  • 0

#11 Vasa

Vasa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2008 - 18:13

Nechcu utrácat a tak si chcu udělat vlastní travelbook a chcu mět zhruba stejným kodem jako ve skutečnosti
  • 0

#12 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2008 - 21:44

Vasa napsal/a:
Nechcu utrácat a tak si chcu udělat vlastní travelbook a chcu mět zhruba stejným kodem jako ve skutečnosti


Marně uvažuji, k čemu ti bude, maximálně bude nasírat nálezce že nejde zalogovat. je to travelbug btw
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama