Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#321 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2009 - 22:24

...přesně tak. hrabat se přímo v Inventory je zlo! :P (teda jenom kvůli tomu, že v openwigu to zatím nefunguje ;e) ) proč to umírá na řádce 443, to zatím nevím. možná to je kvůli té staré verzi lua stroje? testnu to v nové verzi a uvidím. jinak děkuji za velmi detailní popis chyb :e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#322 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2009 - 22:34

Tak z těch chyb bohužel nic nepoznám. Hide and Seek je volne ke stazeni (i kdyz myslim, ze na tom matejcikovi nezalezi ;)). Myslim, že oproti Arabele tu nic nového není (krom Wherigo.TranslatePoint, ale to je potřeba u každé PlayAnywhere). No každopádně jsem k dispozici matejcikovi či jiným na [mail]me2d09@me2d09.cz[/mail] nebo jabber: pcermak@gmail.com nebo MSN: me2d09@hotmail.com.
  • 0

#323 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2009 - 22:37

matejcik napsal/a:
hrabat se přímo v Inventory je zlo! :P


Nj, tak tim to možná bude:
for i = 1, #Player.Inventory, 1 do
 Player.Inventory[i].Visible = false; 
end

  • 0

#324 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 March 2009 - 14:11

Openwig - problem s prehravacem, pri hrani psa Baskervilskeho, po nalezeni finalky, a zalogovani se do papiroveho logbooku se mi cely prehravac zamrznul v invetari. Mohl jsem v inventari listovat, ale nemohl jsem ani otevrit vybranou polozku ani se vratit zpet do hry. Obecne uz celkove pred koncem hry byl cely prehravac zpomaleny, na kazdou akci reagoval i s 15-20 vterinovym spozdenim, a proto se nektere casti hry odehravaly pomerne hodne spatne. Hra nesla ani killnout, musel jsem restartovat cely pristroj. Nezkousel jsem, jestli to udela opakovane, bo uz bylo pul jedne rano a byl jsem utahanej. Nokia E90, openwig 3.0.7, na pozadi telefonu nebezelo nic. Ještě dodatek, že jsme tu hru hráli asi 2 a pul hodiny, z toho jsme půl hodiny strávili mimo GPS signál v hospodě.
  • 0

#325 snowman16

snowman16

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 19 March 2009 - 19:46

tak mám stejnej problem jako petrX, ta šipka pči hře vypadá nějak takhle , hráno na Nokia N95, ext GPS Evolve GoTraxxx.
Vložený obrázek
  • 0

#326 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2009 - 8:40

Včera jsem s OpenWIGem úspěšně odehrál cartridge Prague stairs #1 - Stare zamecke schody. Vše bylo v pořádku, akorát nevím, jak a kam se ukládá te soubor o dohrání. Ukázalo mi to pouze kód.Mám SE K610i
  • 0

#327 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 12 April 2009 - 22:16

OpenWig 3.0.7, NOKIA E51, NOKIA LD-3W

Včera jsme poprvé zkusili WerIGo. Potíže na startu byly asi způsobeny naší neznalostí.

Davle
Celá trasa OK, pokud jsme nechtěli vyvolat některé volby - např. info (viz log: http://www.geocachin...72-dee881df7c7c ). Zásadní problém nastal u finálky, kdy program ani po 3/4 hodině, kdy jsme se motali v desítkách i jednotkách cm od údajné finálky, neuznal za vhodné ukázat nápovědu - a protože nás hnal poměrně daleko od... navíc špatným směrem, museli přijít na řadu přátelé na telefonu. Po nalezení krabičky pak nebylo kam zadat kód z keše (že by opět naše neznalost?).
Po restartu hry se ukázalo, že nic není uloženo.
V některých chvílích padal do chyby JAVA. Určitě při pokusu o vstup do INFO, možná i jinde - bohužel jsem nezdokumentoval.

Dnes jsme zkusili Wherigo Player Tutorial
chyba JAVA, (mám nafoceno, pokud by byl zájem).
Pak jsme zkoušeli "Primitive Compass Navigation" a ten na konci odmítl uznat, že jsme na správném místě.
  • 0

#328 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 April 2009 - 19:52

wherigo player tutorial padá na samém konci, když má ukázat completion code. až do té chvíle by měl fungovat. pokud je to tak, foto není třeba. compass vyzkouším, na davli se podívám.
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#329 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 7:24

TAk dneska dohran Pes Baskervilsky na kombinaci EVOLVE iTraXX, OpenWiG a NOKIA 6230i. Myslim ze o moc horsi kombinace (zejmena co se telefonu tyka) asi neexistuje. Pravdou je, probehly pokus s verzi pro PPC (cartidge pro PPC) a tam to vzdycky padlo na hubu kdyz sem prisel na Blata (memory out of JAva). Prakticky jen z legrace (a po precteni toho, ze ty verze jsou stejny, jen ty pro navigace nemaj tak propracovany obrazky a pod.) jsem zkusil pouzit verzi pro GARMIN OREGON a ta to ustala. Od zacatku dokonce bez zavahani a i zaverecnou otazku sem zodpovedel a kod se mi vygeneroval
  • 0

#330 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 7:28

Dobesch napsal/a:
TAk dneska dohran Pes Baskervilsky... jsem zkusil pouzit verzi pro GARMIN OREGON a ta to ustala. Od zacatku dokonce bez zavahani a i zaverecnou otazku sem zodpovedel a kod se mi vygeneroval

Dík za radu ;) Právě tam chci taky vyrazit a už mám v telefonu verzi pro PPC, takže rychle změna na verzi pro Oregona...
  • 0

#331 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 9:33

Ja tam mel obe dve (to neni problem-jako v pameti ne pusteny) a v zaloze nejakou tu optimalizovanou. Nastesti Blata byla hned asi 4 stage, takze zdrzeni v radu 5 minut a pocatek hry nedaleko-cca 200 metru.
  • 0

#332 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 11:14

n6230i má hrozně málo paměti. tam byl problém určitě v tom, že na blatech se to pokouší načíst mp3 zvuk, kterej se do paměti nevejde. sobíkovi, na nokii 6300 byste neměli mít problém :e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#333 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 12:57

matejcik napsal/a:
n6230i má hrozně málo paměti. tam byl problém určitě v tom, že na blatech se to pokouší načíst mp3 zvuk, kterej se do paměti nevejde.
sobíkovi, na nokii 6300 byste neměli mít problém :e)

Dík za info... zkusíme :-)
  • 0

#334 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 14:30

Darovane nokii na pamet nehled :-) Je fakt ze je to prehistoricka stvura :-) a jak ja rikam asi jeden z prvnich mobilu kde se da OpenWig a HandyGeocaching vubec pouzit. Pokud je na Blatech nejaka mp3 tak to skutecne muze byt problem. Kazdopadne mista je tam dost na obe cartridge tak proc je tam nemit - nastesti jsou Blata blizko. Este vyresit to ukladani a bude to super.
  • 0

#335 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2009 - 19:28

matejcik napsal/a:
wherigo player tutorial padá na samém konci, když má ukázat completion code. až do té chvíle by měl fungovat. pokud je to tak, foto není třeba.

compass vyzkouším, na davli se podívám.

Nejspíš to bude ono, jak píšeš. O testu a pádu na Záhadě Blair Witch ti pošlu info mailem, sem je to moc dlouhý text.
  • 0

#336 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2009 - 7:22

Ahoj, vcera jsem zkousel rozbehnout OpenWig na G1 s operacnim systemem Android. Se simulaci javy jsem zatim byl vzdy uspesny. Postupoval jsem takto: nainstaloval j2me, stahnul openwig.jad a snazil se to kod otevrit a naistalovat. Po otevreni mi simulator reportuje chyby: Error in startnull "null.java.lang.NullPointerException at java.lang.VMClassLoader.findLoaderClass(Native Method) at java.lang.ClassLoaderClass(ClassLoader.java:314) at java.lang.ClassLoaderClass(ClassLoader.java:441) at java.lang.ClassLoaderClass(ClassLoader.java:421) at com.netmite.andme.MIDletRunner.createMIDlet(UnknownSource)" Muzes se na to prosim te podivat? Diky Kvapa
  • 0

#337 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2009 - 7:29

kvapa napsal/a:
Ahoj, vcera jsem zkousel rozbehnout OpenWig na G1 s operacnim systemem Android ...


Není to náhodou stejná chyba jako ta popisovaná na http://code.google.c...id=30&q=android
Jestli jo, mělo by stačit když si buď upravíš .jad aby obsahoval kompletní URL, nebo si stáhneš už ten upravenej třeba z http://drwren.com/chris/OpenWIG.jad
  • 0

#338 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2009 - 8:12

Mimon_team napsal/a:

kvapa napsal/a:
Ahoj, vcera jsem zkousel rozbehnout OpenWig na G1 s operacnim systemem Android ...


Není to náhodou stejná chyba jako ta popisovaná na http://code.google.c...id=30&q=android
Jestli jo, mělo by stačit když si buď upravíš .jad aby obsahoval kompletní URL, nebo si stáhneš už ten upravenej třeba z http://drwren.com/chris/OpenWIG.jad


Aha, diky za odkaz tento report jsem nenasel. Kazdopadne OpenWig nebeha ani s timto opravenym JADem a hlasi stejne chyby.
t
  • 0

#339 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 30 April 2009 - 12:52

Zkoušel jsem naší novou jihočeskou O statecnem "Kacerovi" GC1KDBX a je zde problém. Po bližším zkoumání bylo zjištěno, že OnStop event je vyvolán i v případě, že Countdown časovač doběhl a je pomocí stop zastaven. To je v rozporu s chováním jiných zařízení i emulátoru, vyzkoušeno prakticky. Zjistil jsem ještě jednu věc - timer objekt neimplentuje Remaining property, což by měl, v emulátoru je opět přítomna (jestli je přítomna i jinde, nevím).
  • 0

#340 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 May 2009 - 18:57

kvapa napsal/a:
Ahoj, vcera jsem zkousel rozbehnout OpenWig na G1 s operacnim systemem Android.

dívám se dívám
co to je za verzi j2merunnera ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama