Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#141 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 9:15

Nebylo by dobré někde zveřejňovat třeba cartridge, které jsou v OpenWIGu hratelné?
  • 0

#142 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 12:16

supermanci napsal/a:
Tak snad jen doplnění pro ostatní OpenWIG lovce. Včera jsem znovu optimalizoval cartridge Dělová koula a znovu ji nainstaloval. Po třetí obešel Špilberk a bohužel došel ke stejnému výsledku. Poslední stage ne a ne povolit.

Aha, dik za provedeni. Mam pocit, ze v aktualnim OpenWIGu ktery je na webu jeste nefungovala udalost ZTask.OnSetActive, takze po aktivaci posledniho ukolu se neobjevi ta zaverecna otazka. Takze je to nejspis tim.
  • 0

#143 supermanci

supermanci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2008 - 15:02

sobikovi napsal/a:
Nebylo by dobré někde zveřejňovat třeba cartridge, které jsou v OpenWIGu hratelné?


No možná by to stálo za separátní podsekci. Aby člověk věděl, zda-li se již pouštět do boje nebo ještě posečkat.
  • 0

#144 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 15:34

matejcik napsal/a:
pé es: slibuju že příští verze bude umět přehrát Davli B)

Kdy se můžeme těšit na další verzi??? ;)
  • 0

#145 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 15:35

supermanci napsal/a:
No možná by to stálo za separátní podsekci. Aby člověk věděl, zda-li se již pouštět do boje nebo ještě posečkat.

Ideálně přímo na stránky openwigu přidat sekci a tam dávat cartridge, které se podařilo v pohodě odehrát.
  • 0

#146 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 11:46

sobikovi napsal/a:

supermanci napsal/a:
No možná by to stálo za separátní podsekci. Aby člověk věděl, zda-li se již pouštět do boje nebo ještě posečkat.

Ideálně přímo na stránky openwigu přidat sekci a tam dávat cartridge, které se podařilo v pohodě odehrát.


založil jsem http://code.google.c...rkingCartridges, tak tam prosím do komentářů pište, co funguje a co ne.

co se týká nové verze ... plánuju debug-výlet do Davle a do Brna, ale nevím kdy se mi to podaří. za prázdniny jsem toho moc neudělal, jednak jsem měl dost vlastní práce, a ve volném čase jsem se soustředil spíš na prázdninové aktivity než na programování ;e)
takže datum vydání nové verze je dost neurčité.

jinak díky všem, kdo sem píšou, za podporu, pokusím se udělat si čas co nejdřív
  • 0

#147 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 12:36

založil jsem http://code.google.c...rkingCartridges, tak tam prosím do komentářů pište, co funguje a co ne.

Uz jsem pripsal, me bez problemu fungovala Za prazskymi vodniky
  • 0

#148 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2008 - 10:38

Včera jsme zkoušeli na Nokii E50 + BT GPS Za Šárkou s baterkou. Začátek v pohodě chodil, pak jsme ale na chvilku ztratili kontakt s GPS a museli jsme celou cartridge pustit znovu. Protože bychom museli znovu procházet dosud absolvovanou trasu, pokračovali jsme dál už jen s Coloradem dalšího teamu. Chtěli jsme proto navrhnout, jestli by nešlo do programu vložit průběžné ukládání hry a možnost vrátit se k uloženému bodu. Jinak program je super a děkujeme za vynaložené úsilí.
  • 0

#149 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2008 - 12:23

lucky&spol napsal/a:
Včera jsme zkoušeli na Nokii E50 + BT GPS Za Šárkou s baterkou. Začátek v pohodě chodil, pak jsme ale na chvilku ztratili kontakt s GPS a museli jsme celou cartridge pustit znovu. Protože bychom museli znovu procházet dosud absolvovanou trasu, pokračovali jsme dál už jen s Coloradem dalšího teamu. Chtěli jsme proto navrhnout, jestli by nešlo do programu vložit průběžné ukládání hry a možnost vrátit se k uloženému bodu. Jinak program je super a děkujeme za vynaložené úsilí.


v rychlosti - ne, nešlo .e)

detailněji: ano, chápu že to je velmi užitečná featura, a časem tam jistě bude; žel, je to jedna z těch nejkomplikovanějších, takže "časem" tady znamená "v daleké budoucnosti".
raději bych se naučil, jak napsat aplikaci, která po odpojení gps neumře, tuším že TrekBuddy tak funguje... půjdu se někoho zeptat.
  • 0

#150 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2008 - 1:04

tak se mi celkem náhodou podařilo opravit tu chybu že to po odpojení GPSky celé spadne. takže dost možná bude nová verze nějak brzy.
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#151 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2008 - 6:48

matejcik napsal/a:
tak se mi celkem náhodou podařilo opravit tu chybu že to po odpojení GPSky celé spadne.

takže dost možná bude nová verze nějak brzy.

Tak to by bylo supr, už se těším na další kešky odlovené tímhle supr prográmkem.
  • 0

#152 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 1:22

status update

mám hotové celkem pěkné options menu s výběrem typu GPS (už podporuju i sériové a dost možná dodělám i interní) a prohlížeč souborů; žel, kvůli jistým, ehm, nedostatkům J2ME emulátoru zatím nevím, jestli to bude doopravdy fungovat, a pokud ano, jak moc.

a celkově je to takové jakože už uhlazené.

jinak v současnosti nefunguje načítání interních souborů - myslíte, že má smysl ho tam vracet?
  • 0

#153 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 1:59

nová verze 0.3beta - codename "Tak Jednoduché, Že To Zvládne I Vaše Babička ™"

http://openwig.googl...wig-0.3beta.zip

(interní verze je nastavena na 0.3.01, aby bylo opět možné nějak normálně upgradovat)

Hlavní novou fíčurou je zmíněný prohlížeč souborů a podpora sériových GPS.
Vedlejší novou fíčurou je fakt, že aplikace už nespadne, když se jí ztratí bluetoothové spojení.

slib, že tahle verze přehraje Davli, jsem myslím nesplnil tak docela, ale měla by být alespoň hratelná do nějaké fáze. bohužel jsem dosud neměl čas se tam vypravit.

jinak .. je to beta. jak jsem naznačil, nemohl jsem to dostatečně dobře otestovat, takže je možný, že se budou dít nějaké nesmysly. dokonce není ani vyloučeno, že ta verze je naprosto nepoužitelná.
všechno hlašte, díky.
zítra (dneska) se vypravím do terénu, oběhnout pár pražských wherigovek, takže pokud najdu nějaké zásadnější problémy, tak je asi brzy opravím.

speciálně bych potřeboval, aby se někdo podíval, jestli jsou opravené tyto chyby:
- oříznuté texty možností
- chyby při ztrátě signálu
- konverze jednotek, špatné zobrazování tasků. Sutechu?
- ten problém s tím, že nefungují OnExit eventy. teď není v issue trackeru, ale ty eventy se ztratily někde mezi verzemi, teď už by to mělo být ok. Bisaci, nechcete otestovat Matýska?

to je pro dnešek myslím vše.
  • 0

#154 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 13:17

Jestli se mi to povede nahrat do Artemise a rozhejbat, zkusim Davli, az pojedu kolem.

matejcik napsal/a:
slib, že tahle verze přehraje Davli, jsem myslím nesplnil tak docela, ale měla by být alespoň hratelná do nějaké fáze. bohužel jsem dosud neměl čas se tam vypravit.


  • 0

#155 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 14:08

Tak jsem se dočetl, že by OpenWIG mělo fungovat na PDAčku. Je to skutečně tak? Pokud ano, zkusil bych to na hw6915 a proběhl se po Vysočanech za Psem Baskervilským. Ale nerad bych si rozvrtal PDAčko marnýma pokusama. Už takhle mi drží pohromadě (softwarově) jen silou vůle.
  • 0

#156 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 14:32

matejcik napsal:
nová verze 0.3beta - codename "Tak Jednoduché, Že To Zvládne I Vaše Babička ™"
--------------------------------
Nacucnul jsem to do N73, na první pohled se to chová mnohem lépe než cokoliv před tím. Výběr souborů (na kartě, ve zvláštním adresáři s příponou *.gwc) taky bez problémů. Jen to nějak tady na jihu Čech nemůžu vyzkoušet. Poraď nějaký demo, nebo lépe - jak bych zkusil vyrobit wherigo tady doma (nejprve na test, později snad i jako hratelou verzi) - mám na mysli SW (pokud by byl i popis česky, tak bych jásal - moje znalosti engliš nejsou nijak závratné) Díky.
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#157 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 14:40

Wherigo, která se dá hrát kdekoli, tzv. "Anywherigo" je na výběr tady: http://www.wherigo.c...s.aspx?stype=15
Co se týká vytvoření, tak mám za to, že ten origoš builder není až zas tak špatný a je docela intuitivně pochopitelný i minimem Západní slovanštiny.
Kdyžtak se ozvi přes profil, a zkusili bysme dohromady něco takhle "na dálku" vytvořit...
  • 0

#158 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 14:51

mtauf napsal/a:
Tak jsem se dočetl, že by OpenWIG mělo fungovat na PDAčku. Je to skutečně tak? Pokud ano, zkusil bych to na hw6915 a proběhl se po Vysočanech za Psem Baskervilským. Ale nerad bych si rozvrtal PDAčko marnýma pokusama. Už takhle mi drží pohromadě (softwarově) jen silou vůle.


je to zhruba tak, že pokud ti funguje HandyGeocaching, mělo by fungovat i tohle. Rozdíl oproti předchozím verzím je v tom, že je možné použít "sériovou" GPS. Tedy pokud umíš na svém PDA spustit mobilní javové aplikace, a pokud si můžeš nastavit virtuální COM port pro bluetooth (nebo interní GPS), tak by to mělo být použitelné.
  • 0

#159 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 16:07

beta 2 - http://openwig.googl...ig-0.3beta2.zip

opraveno pár víceméně drobných chybek, které se vztahují ke konverzím jednotek - ale které mohly v mnoha případech znemožnit přehrání cartridge, např. proto, že konverze vrátila nil místo výsledku.
  • 0

#160 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2008 - 17:46

treba to tu uz nekdo psal, nesleduji toto vlakno, ale prave jsem zkusil posledni betu a hlasim, ze na HTC Kaiser nefunguje, nainstaluje se v pohode, ale hodi nejakou chybu hned pri spusteni (uz jsem to odinstaloval, takze nereknu presne zneni chyby)
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama