Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#161 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2008 - 19:32

mikrom napsal/a:
treba to tu uz nekdo psal, nesleduji toto vlakno, ale prave jsem zkusil posledni betu a hlasim, ze na HTC Kaiser nefunguje, nainstaluje se v pohode, ale hodi nejakou chybu hned pri spusteni (uz jsem to odinstaloval, takze nereknu presne zneni chyby)


nikdo nehlásil ... no, kamarád s htcčkem říkal, že to dělá totéž, java.lang.NoClassDefFoundError a konec, bez bližšího vysvětlení. zatím nevím čím to je, jestli je tu někdo s nějakými tipy, tak sem s tím :e)
  • 0

#162 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2008 - 19:59

zdá se, že problém je v tom, že Esmertec Jbed nemá bluetooth třídy.
zkuste se prosím někdo, kdo rozumí těmhle virutálním strojům, podívat na http://www.javabluetooth.org/, jestli by to do toho Jbedu nešlo doinstalovat... a pokud ano, tak dodejte instrukce jak na to, já to postnu někam na stránky openwigu...
  • 0

#163 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2008 - 22:11

file system je supr, jen mne tak napadá - na wherigo webu je možný stahovat cartridge v různých verzích. která je pro openwig nejlepší?
  • 0

#164 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2008 - 22:14

sobikovi napsal/a:
file system je supr, jen mne tak napadá - na wherigo webu je možný stahovat cartridge v různých verzích. která je pro openwig nejlepší?


když to bývalo jen pro colorado a PDA, tak byla lepší ta pro PDA. jestli ty nový verze se v něčem liší, to nevím ... držel bych se asi toho PDAčka
  • 0

#165 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2008 - 23:35

http://openwig.googl...ig-0.3beta3.zip - funguje v Esmertec virtuálním stroji (tedy na HTCčkách a podobných). jinak beze změn
  • 0

#166 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 0:33

tak uz to nehlasi tu chybu a spusti se.. jak ale nastavim GPS? - bluetooth (your device won't let me use bluetooth) - serial (no serials ports found) - manual (??) nespusti GPS (na com4) + jeste kdyz uz to instaluju pres jad, tak by to mohlo byt podepsane aby se neptalo pri prochazeni filesystemem a tak.. locify takhle podepsane je (ale taky mi nejak nejelo..) tolik ke konstruktivni kritice :)
  • 0

#167 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 0:49

mikrom napsal/a:
tak uz to nehlasi tu chybu a spusti se.. jak ale nastavim GPS?
- bluetooth (your device won't let me use bluetooth)
- serial (no serials ports found)
- manual (??)
nespusti GPS (na com4)


mělo by fungovat serial. proč nefunguje zkusím zjistit. bluetooth určitě fungovat nebude, to byl právě důvod, proč to před tím padalo

mikrom napsal/a:
+ jeste kdyz uz to instaluju pres jad, tak by to mohlo byt podepsane aby se neptalo pri prochazeni filesystemem a tak.. locify takhle podepsane je (ale taky mi nejak nejelo..)


To se nestane, dokud mi někdo nekoupí certifikát, nebo dokud nezjistím, jak ho pořídit nějak levně. Když jsem se naposledy koukal, tak stály něco jako $500 na rok, což mi přijde přece jenom trochu přehnané.
Jinak: jak moc se to ptá? U mě to je 1 dotaz za každý otevřený adresář, plus 1 dotaz na otevření cartridge. Což je nepříjemné, ale v zásadě myslím použitelné, hlavně že v průběhu hry se to už neptá.
Jestli je to nějak víc, tak by to mohl být problém.
  • 0

#168 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 1:02

mikrom napsal/a:
tak uz to nehlasi tu chybu a spusti se.. jak ale nastavim GPS?
- bluetooth (your device won't let me use bluetooth)
- serial (no serials ports found)
- manual (??)
nespusti GPS (na com4)

tak je to tak, že Esmertec Jbed tohle prostě neumí ... na stránkách TrekBuddyho se píše, že existuje nějakej program, kterej umí COM port přesměrovat na TCP socket, to by pak fungovalo, kdybych tam pro to přidal položku.
Druhá možnost je nainstalovat IBM J9, tam funguje jak sériové spojení, tak (s nainstalovaným bluecove) i bluetooth.
  • 0

#169 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 7:54

matejcik napsal/a:
Jinak: jak moc se to ptá? U mě to je 1 dotaz za každý otevřený adresář, plus 1 dotaz na otevření cartridge. Což je nepříjemné, ale v zásadě myslím použitelné, hlavně že v průběhu hry se to už neptá.

Nokia E51 ... to samé (při každém vstupu do adresáře + na závěr při otevření .gwc), takže se to dá bez problémů přežít.

Mírný off-topic:
Ale Symbian se dá naštěstí hacknout, takže pak neotravuje s přiblblými dotazy :). A stejně, ten princip "Zaplať, programátore, a my pak povolíme koncovým uživatelům používat tvůj software" mi připadá trochu uhozený na hlavu :/.
  • 0

#170 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 8:04

Ano, naštěstí na rozdíl od Locify to tolik neotravuje, takže těch pár kliknutí jednou za čas se dá opravdu oželet. No ale kdyby to jednou bylo nebo se našla nějaká cestička, jak to obejít.... B)
  • 0

#171 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 12:59

je pravda ze u locify se na PDA jeste musel instalovat nejakej CAB asi kvuli tomu pristupu k GPS.. a co se certifikatu tyce, tak to sem netusil, ze se to s tim ma takhle ($500 atd).. ono se to zepta, ale nejak jen problikne ta moznost zda povolit nebo ne a jede to dal.. :))
  • 0

#172 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 13:26

Tak jsem zkusil novou verzi. Výběr souboru je super (i přes ty dotazy Povolit přístup). Ale oříznutí popisek u radibutonů stále trvá (zkoušeno u Zachraňte matýska). Popisky jsou zkrácené na šířku stránky a končí třemi tečkami. Každopádně díky za novou verzi!
  • 0

#173 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 13:52

PeBo napsal/a:
Tak jsem zkusil novou verzi. Výběr souboru je super (i přes ty dotazy Povolit přístup). Ale oříznutí popisek u radibutonů stále trvá (zkoušeno u Zachraňte matýska). Popisky jsou zkrácené na šířku stránky a končí třemi tečkami.

co je to za telefon?
  • 0

#174 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 13:53

matejcik napsal/a:

PeBo napsal/a:
Tak jsem zkusil novou verzi. Výběr souboru je super (i přes ty dotazy Povolit přístup). Ale oříznutí popisek u radibutonů stále trvá (zkoušeno u Zachraňte matýska). Popisky jsou zkrácené na šířku stránky a končí třemi tečkami.

co je to za telefon?


Nokia N73
  • 0

#175 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 20:48

PeBo napsal/a:

matejcik napsal/a:

PeBo napsal/a:
Tak jsem zkusil novou verzi. Výběr souboru je super (i přes ty dotazy Povolit přístup). Ale oříznutí popisek u radibutonů stále trvá (zkoušeno u Zachraňte matýska). Popisky jsou zkrácené na šířku stránky a končí třemi tečkami.

co je to za telefon?


Nokia N73

až seženu nějakou nokii, tak se na to podívám
  • 0

#176 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 November 2008 - 20:49

z dalších dnešních zpráv, napsal jsem si experimentální verzi 0.3.04 s podporou zvuků (funguje, ale než to pustím mezi lidi, chci to ještě trošku pročistit a zaonačit) a vydal se odlovit Psa Baskervillského a to se mi i podařilo .e)
  • 0

#177 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 16:39

Měl bych takovou malou prosbu. Jinak je aplikace super,ale na SE k610i musím psát cestu k souboru ručně po každém startu.Nešlo by udělat,aby se soubory vybíraly přes filesystem?Je to jen takovej návrh.
  • 0

#178 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 17:11

BlueDragonFS napsal/a:
Měl bych takovou malou prosbu. Jinak je aplikace super,ale na SE k610i musím psát cestu k souboru ručně po každém startu.Nešlo by udělat,aby se soubory vybíraly přes filesystem?Je to jen takovej návrh.

ty už jsi dlouho neupdatoval, což? :ep
  • 0

#179 BlueDragonFS

BlueDragonFS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 19:09

Mám verzi 0.2.99 a doposud jsem byl spokojen.Tak se omlouvám za hloupý dotaz.Tak to již nemám žádnou výtku,ale těším se na zvuk.
  • 0

#180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2008 - 22:29

matejcik napsal/a:
z dalších dnešních zpráv,

napsal jsem si experimentální verzi 0.3.04 s podporou zvuků (funguje, ale než to pustím mezi lidi, chci to ještě trošku pročistit a zaonačit) a vydal se odlovit Psa Baskervillského
a to se mi i podařilo .e)

Sem s tím.. na Psa Baskervillského chci vyrazit o víkendu... Tam by ale tuším nějaký problém s ukládáním.. nebo ne?
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama