Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#21 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 8:10

matejcik napsal/a:
co dělá tahle verze a co mě zajímá?...


No teda, máš můj obdiv! Teď už začínám věřit, že by v ČR mohl vzniknout lepší Wherigo player než je ten origoš (čti "funkční a bez nesmyslných chyb"), a navíc neomezený na jeden konkrétní typ GPS.

Jinak, report ze Siemense 60CSx: fungují všechna tlačítka (jak ta kontextová s popisky, tak i univerzální prostřední, kterým se v OpenWIG dá dialog taky potvrdit). Na poslední obrazovce ("...Shall we talk to them?") se to ale zasekne, respektive žádné z tlačítek nic nedělá.
A mám pocit, že mezi dialogy v "opičí části" občas problikla hláška "Yay for us!"

Teď s překvapením koukám, že u mě je ten poslední (neodkliknutelný) dialog jiný než u pisatele přede mnou. Je to OK?
  • 0

#22 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 8:43

možná trochu mimo, ale pro zajímavost. Na pocket pc s midlet managerem: něco od ibm: aplikace asi funguje, nefungují tlačítka a nutno klikat přes displej jeodek (ten co je doporučený pro handy): "A MIDlet is not responding." (ta první testovací verze šla)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#23 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 8:47

na 6021 už to běhá, první pokus s odklikáváním Next fungoval, pak jsem asi ve třetím kroku zkusil Cancel, pak Next, zase Cancel a pak to přestalo na tlačítka reagovat, zůstal tam zobrazen dialog "Next level, we're going ..... up for it!" a nic se neděje. Ale ukončit to jde, takže to nevytuhlo, jens e to asi někudy dostalo do slepé uličky. Ještě časem zkusím Siemense 60Csx ;)
  • 0

#24 MerryG

MerryG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 8:52

Testovano na N 6230i - funguje dobre. Testovano na N 9500 - funguje OK, bocni tlacitka vedle displaye plne funkcni, ale delaji neco jineho nez u 6230i. Mezi obrazovkami vyskakuje viditelne "yay for us", coz na 6230i nedela. Next posunuje kupredu prvni 3 obrazovky s penguiny, cancel zase posunuje obrazovky o Gorile a Jaguarovi. Jakoby kazde tlacitko vypravelo jiny pribeh. Kazdopadne po 3 obrazovkach se zobrazi pouze yay for us a konec. Nikde se nezobrazi "this simple cartridge....", vzdy to skonci u yay
  • 0
Nokia LD 3W Nokia 9500 + Power Navigation 2.0, VlkGPS, TomTom Nokia 6230i + Handy Geocaching 3.5 + Trekbuddy TomTom GO910 + Offroad Navigator

#25 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 8:54

nyni otestovano i na Siemens SK65. Reakce stejná jako v MerryGho příspěvku.
To "yay for us" vyskakuje proto, že mezi jednotlivými dialogy (než se otevře nový po uzavření předchozího) se IMHO zobrazuje podkladová vrstva, kde tento nápis je. Takže to bude asi OK. Na Coloradu v Playeru se to chová obdobně a je to asi dáno rychlostí zpracování programu.

MerryG napsal/a:
Mezi obrazovkami vyskakuje viditelne "yay for us", coz na 6230i nedela.
... Kazdopadne po 3 obrazovkach se zobrazi pouze yay for us a konec. Nikde se nezobrazi "this simple cartridge....", vzdy to skonci u yay


  • 0

#26 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 11:32

Mion napsal/a:
Ještě časem zkusím Siemense 60Csx ;)

Kurňa šopa, já už jsem z těch GPSek totálně pomatenej. Samozřejmě je to Siemens CX65 :-))))
  • 0

#27 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 12:14

Mion napsal/a:
To "yay for us" vyskakuje proto, že mezi jednotlivými dialogy (než se otevře nový po uzavření předchozího) se IMHO zobrazuje podkladová vrstva, kde tento nápis je. Takže to bude asi OK. Na Coloradu v Playeru se to chová obdobně a je to asi dáno rychlostí zpracování programu.


Přesně tak. U mě třeba se to "yay for us" nezobrazí skoro nikdy, ale to záleží na telefonu - ani ne tak na rychlosti zpracování, jako spíš na tom, jak zachází s uživatelským rozhraním. Někde to může problikávat.

druzicka & team napsal/a:
Nokia 6230i
Aplikace je funkcni. Ok jde prostrednim tlacitkem, cancel jde funkcnim tlacitkem na ukoncovani. Pokud projedu vsechny tri zony zustane na poslednim textu a nereaguje to ani na ok ani na cancel. jde to jen ukoncit. Stoji to na dialogu: This sample cartridge has been brought to you by J2B2! Predpokladam ale, ze to tak ma byt :o)


"This cartridge brought to you" je poslední část prvního dialogu - pokud se to zasekne tam, a nejde to dál, je to špatně.

MerryG napsal/a:
Nikde se nezobrazi "this simple cartridge....", vzdy to skonci u yay

tahle hláška by se ti měla objevit jako celkově třetí obrazovka, pokud klikáš jenom Next/Ok. Můžeš to potvrdit?

Jinak přesně tak, jak píše MerryG, by to mělo vypadat (příště to zase rozepíšu hodně detailně, ať nevznikají dohady :) )

jsem si ještě přečetl pár dokumentů, a asi vím proč to nefunguje na Jeodeku - zkusím ještě v rychlosti udělat novou verzi, možná to vyřeší i problémy na některých jiných telefonech.
nevíte někdo, jestli je možné ten Jeodek nějak spustit na PC?
  • 0

#28 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 12:36

další verze - dělá přesně totéž co ta předchozí, ale je vylepšené přepínání mezi dialogy.
teď by to skoro určitě mělo fungovat v Jeodeku, doufám, že i jinde.

ještě jednou:
dialogy jsou tři
první má tři obrazovky:
"Here we are again (...) who they are!" Next/Cancel
"Next level (...) up for it!" Next/Cancel
"This sample (...) J2B2!" Ok/Cancel

druhý jenom jednu:
"In level one (...) talk to them?" Ok/Cancel
třetí má dvě:
"The Tropical Rain Forest (...) find out more!" Next/Cancel
"This pink on my back (...) what I do!" Ok/Cancel


mezi nimi může občas probliknout "yay for us", to by se ale vždy mělo objevit po odkliknutí posledního dialogu (je jedno jestli OK nebo Cancel)

Přiložený soubor (y)


  • 0

#29 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 12:42

V jeodeku pořád to samé. "A MIDlet is not responding." a možnosti wait a kill.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#30 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 12:51

Nokia 6230i verze openwig_2 vzdy pokracuju klavesou NEXT "Here we are again (...) who they are!" Next/Cancel "Next level (...) up for it!" Next/Cancel "This sample (...) J2B2!" Ok/Cancel druhý jenom jednu: "In level one (...) talk to them?" Ok/Cancel třetí má dvě: "The Tropical Rain Forest (...) find out more!" Next/Cancel "This pink on my back (...) what I do!" Ok/Cancel po tomto poslednim NEXT se zobrazi znovu "This sample (...) J2B2!" Ok/Cancel a telefon nereaguje ani na OK ani na Cancel, aplikace jde jen ukoncit Pokud mackam jen CANCEL tak: "Here we are again (...) who they are!" "In level one (...) talk to them?" Ok/Cancel "The Tropical Rain Forest (...) find out more!" Next/Cancel a potom "Here we are again (...) who they are!" Next/Cancel a opet zadna reakce jen lze ukoncit Uff jsem se rozepsal, snad to k necemu bude dobre....
  • 0

#31 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 13:00

druzicka & team napsal/a:
Uff jsem se rozepsal, snad to k necemu bude dobre....

myslím že bude, díky :)

pepa.z.pocernic napsal/a:
V jeodeku pořád to samé. "A MIDlet is not responding." a možnosti wait a kill.

zajímavé.
zdá se, že s Operou Mini měli stejný problém a podařilo se jim ho vyřešit - ale nikde nepíšou jak :|
no zatím to nechám být a někdy časem si stáhnu PocketPC emulátor.
  • 0

#32 MerryG

MerryG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 13:09

matejcik napsal/a:

"This cartridge brought to you" je poslední část prvního dialogu - pokud se to zasekne tam, a nejde to dál, je to špatně.

MerryG napsal/a:
Nikde se nezobrazi "this simple cartridge....", vzdy to skonci u yay

tahle hláška by se ti měla objevit jako celkově třetí obrazovka, pokud klikáš jenom Next/Ok. Můžeš to potvrdit?


Potvrzuji, funguje to tak jak popisuješ. Pokud klikám pouze next, tato obrazovka je třetí v pořadí a pak navazuje druhá část příběhu. Ta končí "yay.." obrazovkou.

Pokud se Ti to povede zprovoznit, bude to SUPER, SUPER, SUPER, těším se.
  • 0
Nokia LD 3W Nokia 9500 + Power Navigation 2.0, VlkGPS, TomTom Nokia 6230i + Handy Geocaching 3.5 + Trekbuddy TomTom GO910 + Offroad Navigator

#33 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 13:19

Na SonyEricsson K750 s firmware z W800 funguje. Obrazovky se ukazuji jak pises. Uz se mooooc tesim, todle je uplne super
  • 0

#34 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 14:55

Za CX65 hlásím, že Next i Cancel fungují jak přesně mají, ale ať už se na konec dostanu jakýmkoli způsobem, skočí to zprávou, která se už nedá odklepnout:

"In level one (...) talk to them?" Ok/Cancel

Tzn. jakoby se to vrátilo zpět na začátek druhého levelu.
Je to ta poslední verze z 3.4.2008 13:29
  • 0

#35 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 19:45

Tak jsem neodolal a aplikaci otestoval na svém SE K320i a šlape bez problémů. Pokud se dobrá věc podaří, bude to určitě velmi chtěná aplikace :) Přeju hodně zdaru a těším se na další vývoj!
  • 0

#36 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 21:38

Lamal jsem si hlavu jak otestovat WIG cache, kdyz nemam potrebne zarizeni - pujcim si, nasetrim a koupim nebo splasim nekoho s potrebnym zarizenim kdo pujde na cache se mnou ... No vida a zde se na jednom reseni pracuje. Jestli se to podari dotahnout do konce tak to bude super. Drzim palce. Mam SE K750 a funguje jak jsi napsal.
  • 0

#37 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 2:22

verze 0.0.03 - codename "kdo jinému jámu kopá"

cha chá, to jsem se napálil - myslel jsem si, že udělám hodně zjednodušenou detekci hráče v zóně, a ukázalo se, že jako na potvoru jsou zrovna v testovací cartridgi tak šikovně ( čti "blbě" ) zadané zóny, že tam ta zjednodušená detekce nefunguje :D

Tahle verze už je velmi dobrodružná, protože tam jdou zadávat souřadnice. Zatím ale jenom jednou ;e) Resp. jakmile se strefíte do zóny a spustí se první dialog, obrazovka se souřadnicemi se už neobjeví.

co mě zajímá:
- jako obvykle, jestli to vůbec chodí ;e)
- na předvolených souřadnicích jsou dvě zóny přes sebe. Když kliknete "Set", spustí se dva dialogy, ten s tučňáky a ten s gorilou.
jako minule: po jejich proklikání (jakoukoliv kombinací Next a Cancel) by se měla objevit základní obrazovka s nápisem "yay for us" a tlačítkem Exit, které aplikaci vypne.
potřebuji ověřit, že se to opravdu děje - teď už by to doopravdy mělo fungovat i na nokiích (ale nevím jistě ... testoval jsem to zhruba v osm večer a od té doby jsem nadělal poměrně dost změn)
V případě nejasností se podívejte o stránku zpátky na popis dialogů v minulé verzi. Mělo by to fungovat stejně, jenom ten prostřední dialog chybí.

hračičkové si můžou stáhnout tutorial, pročíst si Zooventure Level Two a strefovat se souřadnicemi do zón nebo mimo ně - ale jak jsem naznačil, ta detekce pozice je zatím spíš na ozdobu než že by opravdu správně detekovala.

Neručím za nic, co se děje mimo předvolené souřadnice. Ale kdyby se tam úplnou náhodou dělo něco, co by třeba způsobilo pád, zaseknutí nebo nějakou zajímavou chybu, tak sem s tím.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#38 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 8:05

matejcik napsal/a:
verze 0.0.03 - codename "kdo jinému jámu kopá"

CX65: proklikání dialogů funguje perefektně (ať už přes next nebo cancel), a ukončení aplikace taky.
Zadávání souřadnich fachá bezproblémově. Akorát se mi nepodařilo dostat jinam než k tučňákům a gorilám, i když jsem zkoušel zadávat souřadnice okolo a uvnitř TemperateForest. Ale je nejspíš tím zjednodušeným testem aktivace zóny, že?

Každopádně: SUPER, držím palce!!!
  • 0

#39 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 10:19

matejcik napsal/a:
verze 0.0.03 - codename "kdo jinému jámu kopá"

co mě zajímá:
- jako obvykle, jestli to vůbec chodí ;e)
- na předvolených souřadnicích jsou dvě zóny přes sebe. Když kliknete "Set", spustí se dva dialogy, ten s tučňáky a ten s gorilou.
jako minule: po jejich proklikání (jakoukoliv kombinací Next a Cancel) by se měla objevit základní obrazovka s nápisem "yay for us" a tlačítkem Exit, které aplikaci vypne.
potřebuji ověřit, že se to opravdu děje - teď už by to doopravdy mělo fungovat i na nokiích (ale nevím jistě ... testoval jsem to zhruba v osm večer a od té doby jsem nadělal poměrně dost změn)
V případě nejasností se podívejte o stránku zpátky na popis dialogů v minulé verzi. Mělo by to fungovat stejně, jenom ten prostřední dialog chybí.

Neručím za nic, co se děje mimo předvolené souřadnice. Ale kdyby se tam úplnou náhodou dělo něco, co by třeba způsobilo pád, zaseknutí nebo nějakou zajímavou chybu, tak sem s tím.


Zatím jsem pouze na Nokii 6021 fw V 04.90 09-05-06 RM-94 proklikal uvedené dialogy a je to myslím OK.
  • 0

#40 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 10:35

SE K750 At natukam jakekoliv souradnice tak se vzdy dostanu k tucnakum. Nevim jak by se mely zobrazovat 2 dialogy ale zminka o gorile je az po proklikani next v dialogu zacinjicim "The tropical rain forest..." Jinak se mi tam zadny dialog s gorilou nezobrazi. Zda se ze ostatni funguje jak je ocekavano.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama