Přejít na obsah


Fotka

TB bez "psí známky"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 22:33

Rád bych se zeptal zkušenějších a znalejších kačerů, zda je možné vypustit trackovatelný předmět, jehož tracking number a označení "travel bug" by nebyly uvedeny na kovové známce, nýbrž na samotném předmětu? Není to v rozporu s nějakými pravidly groundspeaku?

Uvažuji o vypuštění předmětu, u něhož by kovový přívěšek poněkud kazil estetický dojem (známka s přiděleným číslem by tak zůstala navždy v šuplíku). Navíc v případě ztráty by takový předmět byl snáze nahraditelný.

  • 0

#2 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 22:39

Asi to není nic proti ničemu, pokud nevypustíš těch předmětů víc. Ale možná ne každý pochopí, že jde o trackovatelný předmět, takže jeho ztráta může být pravděpodobnější.
  • 0

#3 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 20:28

Tak se mi stala taková prapodivná věc: 1) Našel jsem TB, bez psí známky - tedy až doma jsem zjistil náhodou, že je to TB, ale známka v cachi nebyla a zatím nevím, kde je. Zkuste mi poradit, jak se v takovém případě zachovat ? Zatím jsem napsal všem co TB viděli, tak čekám odpovědi. 2) no a taky se mi stalo, že jsem našel psí známku bez TB :) - ale to se naštěstí vysvětlilo = začátečník poslal do světa jenom známku :) Takže mám doma trochu paradox: :o TB bez známky a hned vedle leží známka bez TB :o ale bohužel k sobě nejdou....
  • 0

#4 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 20:42

No, ono poslat do světa jen psí známky... To už se stalo mnoho krát a i s cílem. I já sám mám takovou myšlenku s úkolem, jen si myslím, že ne každý by mi ho splnil..... :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#5 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 20:52

Mau Loftin napsal/a:
Tak se mi stala taková prapodivná věc:

1) Našel jsem TB, bez psí známky - tedy až doma jsem zjistil náhodou, že je to TB, ale známka v cachi nebyla a zatím nevím, kde je. Zkuste mi poradit, jak se v takovém případě zachovat ? Zatím jsem napsal všem co TB viděli, tak čekám odpovědi.


Já našla TB[tb]TBK71R[/tb], u kterého byla jen zalaminovaná kopie štítku. Nevím, za jakých okolností k němu přišel, ale spíš ztratil ten původní, než že by si ho majitel vystavil na poličce, jak to bývá někdy u GC. Takže bych v tom neviděla takový problém, kontaktovala majitele a pokud se známka nenajde, tak se jí nějak nahradit.

PS: Nebyl to tenhle TB[tb]TB21H4X[/tb]? Ten totiž známku nemá.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#6 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 19:10

Rad bych se zeptal na muj momentalni problem: nejde mi aktivovat novy TB,odpoved je,ze neni v systemu,co s tim? Asi hodit do kose:(( Muzete mi nekdo poradit? Co se tyka reklamaci,moje anglictina je chaba. Diky za rady.
  • 0

#7 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 19:23

1gato1 napsal/a:
Rad bych se zeptal na muj momentalni problem: nejde mi aktivovat novy TB,odpoved je,ze neni v systemu,co s tim? Asi hodit do kose:(( Muzete mi nekdo poradit? Co se tyka reklamaci,moje anglictina je chaba. Diky za rady.


do koše ne :) Pokud ti nefunguje kombinace tracking number a aktivačního čísla, tak ho normálně vyreklamuj, resp. se nejprve s dotazem obrať na prodejce
  • 0

#8 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 19:33

1gato1 napsal/a:
Rad bych se zeptal na muj momentalni problem: nejde mi aktivovat novy TB,odpoved je,ze neni v systemu,co s tim? Asi hodit do kose:(( Muzete mi nekdo poradit? Co se tyka reklamaci,moje anglictina je chaba. Diky za rady.


U TB je to dost podivné, neboť aktivační kód je přímo na sáčku s TBčkem a není tedy nutné teprve hledat aktivační kód na příslušné stránce.
Nejdříve bych se ujistil, zda nedošlo k záměně některého z údajů (O/0, I/1, C/G/6, ...) při aktivaci.
  • 0

#9 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2008 - 19:37

1gato1 napsal/a:
nejde mi aktivovat novy TB,

Nevím kde jsi kupoval TB, ale pošli mi číslo TB (přes SZ) a já ti pošlu aktivační kód (snad ;), zatím nebyl problém s dohledáním)
  • 0

#10 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 14:10

Dekuji za rady a ochotu vse se podarilo pohral jsem si se znaky, ktere jdou zamenit. Diky vsem chybama se clovek uci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama