Přejít na obsah


Fotka

Geocoin Club


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 7:42

Ahoj,
máte někdo praktickou zkušenost s tímto klubem, placeným Subscription http://www.geocoinclub.com/ a možností nákupu password protected GC na http://www.geocoinstore.com/? Vzhledem k mé špatné angličtině jsem moc nepochopil ten mechanismus. Chtěl bych si objednat konkrétní GC, které jsou password protected (GCC Member Store) a v těch podmínkách Subcribe se nějak nemohu zorientovat.

Díky za radu
  • 0

#2 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 8:26

Ja v tom jedu na zkousku, takze jsem si objednal zasilani jednoho coinu po dobu 6 mesicu. Moc se mi totiz libil breznovy geocoin. Objednat se da 1 - 25 stejnych coinu na 3 nebo 6 mesicu. Vice coinu samozrejme lepsi cena. Spolecne s pravidelnou zasilkou coinu dorazi i mesicni zpravodaj s kodem pro nakup coinu v MOS (Members only shop/Obchod pouze pro cleny). Tot vse. Nevyhoda je, ze clovek moc netusi jake coiny vlastne prijdou. Jak jsem rekl, zatim to jen testuji. Jinak breznovy uz dorazil a je moc pekny.:)
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 10:05

bertlak napsal/a:
Ja v tom jedu na zkousku, takze jsem si objednal zasilani jednoho coinu po dobu 6 mesicu. Moc se mi totiz libil breznovy geocoin. ...


No mně to přijde trochu podivné, protože jestli to dobře chápu, máš subscribe za 69USD (6 GC během 6měsíců, což je více než 10USD na jeden GC). K tomu ještě dalších 9USD za International Shipping (je uvedeno per period, takže předpokládám že zaplatíš pouze jednou). Je to tedy celkem 78USD za 6 GC během 6měsíců a ještě není jasné jaké GC to budou (a platíš předem).
Já mám zájem pouze o GC v GC member Store (celkem 5GC).
  • 0

#4 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 10:53

Chapes to spravne, je to tak. Uz ted uvazuju, ze dalsi obdobi si asi neprodlouzim.
  • 0

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 11:36

bertlak napsal/a:
Chapes to spravne, je to tak. Uz ted uvazuju, ze dalsi obdobi si asi neprodlouzim.


Mohl bys prověřit jak je to s tím heslem? Podle textu mi připadá, že každý měsíc dostaneš password pro výběr GC z GCC Member only. Ale už nevím jestli na něj můžeš koupit neomezený počet GC, nebo pouze podle typu Subscription.
Já bych měl zájem o 5GC z nabídky Members Only, ale samozřejmě nemám heslo. A přijde mi poněkud podivné abych kvůli tomu platil za něco, co vůbec nechci.
Prostě moc nechápu ten princip.
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:55

Má někdo aktuálně aktivní období na GCC a byl by ochoten poskytnout heslo pro User Memeber Only Store? Chtěl bych objednat nějaké member GCC geocoiny. Případně pokud by někdo objednával bych se přidal. Díky moc
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama