Přejít na obsah


Fotka

vyhledávání ve fóru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 7:50

Tak nevím, ale už dlouho mne vůbec nefunguje vyhledávání na fóru. Jakmile zadám vyhledat více jak dvě slova (jedno nemá smysl, to vyjede spousta odkazů a probrat se to v realné době nedá), nikdy to nevrátí žádný výsledek (kromě situace, kdy se kombinace nachází v názvu příspěvku), i když se prokazatelně ta kombinace v příspěvcích nachází.
  • 0

#2 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 8:29

Mam podobnou zkusenost. Vyhledavani moc nefunguje. Vzdy pouze jedno slovo.:(
  • 0

#3 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 8:31

Jo to se me nedavno taky stalo, kdyz sem koupil colorado tak sem potreboval nejaky info z toho 30 strankovyho vlakna. Vedel jsem ze to tam je a stejne sem to nakonec musel projit rucne. Akorat uz si nepamatuju co to bylo ze bych to uvedl jako priklad, ale bylo to trivialni i z hlediska vyhledavani.
  • 0

#4 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 8:59

Myslim, že php-fusion ten hledaný řetězec nijak zvlášť nerozebírá, ale že to bere vždycky jako celek.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#5 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 10:07

Skvělý. Takže to znamená, že vyhledat zpětně rozumně informaci na základě podmínky AND u několika výrazů (slov) prostě nyní na fóru nejde? :o
Chtěl jsem připsat komentář k vlastnostem prohlížení obrázků/fotek na coloradu a prostě jsem ten příspěvek, kde si na to někdo stěžoval, nenašel. Nemám čas prohlížet několik vláken a číst znovu všechny příspěvky.

pepa.z.pocernic napsal/a:
Myslim, že php-fusion ten hledaný řetězec nijak zvlášť nerozebírá, ale že to bere vždycky jako celek.


  • 0

#6 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 10:40

Skvělý to spíš neni. Zkusil jsem to teď povrtat a pokud se zadá víc slov, tak je to vyhledává v textu s podmínkou and. Ale zase to neumí hledat sousloví jako celek.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2009 - 13:49

Tak se zdá, že vše nyní funguje jak má, co se tedy trochu nepovrtat ve vyhledávání. Nedalo by se ve výsledku hledání nechat zobrazit kus textu před a za vyhledávaným výrazem?

Příklad: Nechám vyhledat třeba slovo mléko a vyskočí mi:

5 příspěvků ve fóru bylo nalezených podle zadaných kritérií.:

RE: Vznik vašich přezdívek a avatarů
Přidal Alleekatze , 04.02.2009 15:27:02
1 výsledek nalezený/é v text příspěvku

Re: OpenStreetMap.org - tip na zajímavý projekt
Přidal A. da Mek , 08.02.2007 14:10:16
1 výsledek nalezený/é v text příspěvku

Podmínky zalogování, aneb např. Posazavsky Pacifik...
Přidal Anonymous , 17.10.2006 01:04:47
1 výsledek nalezený/é v text příspěvku

Nové přírůstky v sérii Czech Wood Geocoin
Přidal Anonymous , 21.07.2006 13:30:22
2 výsledky nalezený/é v text příspěvku

Nové přírůstky v sérii Czech Wood Geocoin
Přidal Anonymous , 20.07.2006 17:26:30
1 výsledek nalezený/é v text příspěvku


Nebylo by přehlednější třeba:

5 příspěvků ve fóru bylo nalezených podle zadaných kritérií.:

RE: Vznik vašich přezdívek a avatarů
Přidal Alleekatze , 04.02.2009 15:27:02
odtud do otevřeného okna, kde má plnit úkol jako třeba vychytat myši ze sýra, shodit ze stolu klec s kanárkem a kanárka chytit, vypít spícím psům mléko z misek... přičemž kočku prohání smeták. Znalci určitě vědí, o co jde. Když jsem tuto hru hrál poprvé, tak jsem málem zlomil joystick

Re: OpenStreetMap.org - tip na zajímavý projekt
Přidal A. da Mek , 08.02.2007 14:10:16
To maj taky Garmini a Magellani v licenčních podmínkách, že se mapy pro jejich přístroje nesmí generovat na stejném počítači? Něco podobného košer předpisům podle kterých se maso a mléko musí vařit v různých hrncích...

atd.


Třeba to nejde, co já vím. Ale vidět, v jaké souvislosti je vyhledaný výraz, by bylo bezva.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama