Přejít na obsah


Fotka

Nová verze builderu a playeru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2008 - 19:50

Ve středu 16.4. se objevily nové verze builderu a playeru (pro PDA) Builder má stále status Alpha :-( V builderu mne zaujalo: - direktiva --#NoParse#-- - oprava OnResume Novinky v playeru: - lze přepínat zobrazení jednotek (už i metry !) - mapa zón ZCh
  • 0

#2 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2008 - 19:32

Pátek 18.4. - opět nové verze builderu a playeru s drobnými změnami ZCh
  • 0

#3 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 23:59

29.5. nová verze... jsem jediný komu připadá, že se patlají v detailech a zásdnější problémy typu kompatibilita neřeší ?
  • 0

#4 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 1:58

zajímalo by mě jestli má někdo informace, jak to po skoro třičtvrtě roce vypadá s vývojem... trošku jsem se koukl po problematice wheriga a jak vidím místo toho aby do tohohle nadějného a sympatického konceptu vrazili co nejvíce sil, nějak to ustrnulo na mrtvém bodě... netušíte zda se někdy v brzké době chystají vydat řádně vylepšenou verzi builderu? či jestli se na tomto poli vůbec něco podniká? (nějaká open source iniciativa...) .. z toho co jsem pochytil je v nynější době programování cartridge věc nejen o šikovnosti ale především o nervech, jak se vypořádat se zabugovaným builderem... možná se mýlím pak mě opravte... díky
  • 0

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 2:23

Poslední informace, co vím z wherigo fóra já, je, že SNAD uvolní builder jako open-source, což by bylo absolutně nejlepší řešení. A navíc nejrychlejší.
Navíc tu pokud vím paralelně vzniká projekt Earwigo, které spočívá ve webovém builderu. Tento projekt vymyslel někdo zvenčí Groundspeaku a snad se na něm podílí i náš Matějčík. A něco jsem zaslechl i o tom (ale to mi možná kolegové vyvrátí), že Groundspeak jej možná zařadí jako oficiální builder...
Každopádně, toto jsou všechno jen sliby, spekulace atd., GS obecně na čemkoliv dělá strašně pomalu, viz jen už 2 roky slibovaný Fénix = Geocaching 2, takže bych se nijak zvlášť netěšil...

P.S. Měl jsi být na dnešním wherigo eventu a dozvěděl by ses, jak je to s těmi nervy při vytváření cartridgí :D
  • 0

#6 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 3:02

Nebudu vyvracet, ale pouze potvrzovat - zde je oficiální vyjádření samotného šéfa Jeremyho.
  • 0

#7 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 13:07

Sutech napsal/a:
Poslední informace, co vím z wherigo fóra já, je, že SNAD uvolní builder jako open-source, což by bylo absolutně nejlepší řešení. A navíc nejrychlejší.
Navíc tu nevím paralelně vzniká projekt Earwigo, které spočívá ve webovém builderu. Tento projekt vymyslel někdo zvenčí Groundspeaku a snad se na něm podílí i náš Matějčík. A něco jsem zaslechl i o tom (ale to mi možná kolegové vyvrátí), že Groundspeak jej možná zařadí jako oficiální builder...
Každopádně, toto jsou všechno jen sliby, spekulace atd., GS obecně na čemkoliv dělá strašně pomalu, viz jen už 2 roky slibovaný Fénix = Geocaching 2, takže bych se nijak zvlášť netěšil...

P.S. Měl jsi být na dnešním wherigo eventu a dozvěděl by ses, jak je to s těmi nervy při vytváření cartridgí :D


tak díky... podívám se jak je to s tím webovým builderem... jinak máš pravdu, uvolnění jako open source by asi bylo to nejlepší co by se wherigu mohlo stát...

a že sem se nemoh účastnit eventu mě mrzí, žel a) do prahy je to z brna na otočku drobet z ruky B) i kdyby, měli ste tuším plno a já na něj kápnul pozdě.... :)
  • 0

#8 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 14:01

Sutech napsal/a:
... viz jen už 2 roky slibovaný Fénix = Geocaching 2, takže bych se nijak zvlášť netěšil... :D

Můžu se zeptat, co je to ten Fénix?
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#9 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 0:42

Olivin napsal/a:

Sutech napsal/a:
... viz jen už 2 roky slibovaný Fénix = Geocaching 2, takže bych se nijak zvlášť netěšil... :D

Můžu se zeptat, co je to ten Fénix?


Já slavnostně prohlašuji, že s tím nemám nic společného :D
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 1:08

Olivin napsal/a:
Můžu se zeptat, co je to ten Fénix?


Nevšimnul jsem si dotazu - projekt Fénix, resp. Phoenix má být kompletně překopaný gc.com, je to označováno jako Geocaching verze 2.
Změny:
* už nebude geocaching účet, ale Groundspeak účet, všechny změny např. v profilu se projeví i na waymarkingu a wherigo (tam už to snad nějak funguje teď)
* zcela přepracovaná databáze keší
* podpora stránek i v jiných jazykových mutacích, než jen angličtina
* další drobné změny, podpora Web 2.0 se však nechystá

Každopádně tyto informace pocházejí z prosince 2007 a stále nic, plán byl do poloviny následujícího roku :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama