Přejít na obsah


Fotka

jedna prakticka vec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 21:20

v gpx jsem oznacil par kesi nebezpecnou ikonkou. kdyz takovou ikonku v gpx najdete, radsi zapomente, ze jste se tam chteli podivat. kes je nedostupna. extra body za ten napad ma solipso.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 22:24

Zajimave vylepseni. Doted jsem stahoval jen novinky a ne cely seznam. To se asi bude muset zmenit, aby mi lebky u nekterych cachi nezustaly nadosmrti :-). No jo, jenze jsem mel u nalezenych cachi zmenenou ikonku pro lepsi identifikaci. To ted odpada. Ne ze bych mel s tema svejma par cachema problem pamatovat si kde jsem byl a kde ne, ale jednou se to treba hodi. Jak to treba delate vy ostatni s oznacovanim nalezenych cachi? A myslim tim spise ty s tema nekolika stovkama nalezu. Nerad bych si zbytecne plnil "pomenku" takovymto seznamem a radeji bych ho zaradil mezi "zapomenku" (kdyz to muze byt v compu) :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2005 - 14:48

Perfektní! Ještě mi tam chybí tag s datem založení cache a jdu vyhodit svůj velesložitý program pro extrakci všech těchhle údajů z GC.COM... Jde stáhnout nový GPX pomocí asp parametrů? Ty to máš udělané jako formulář, takže to musím stáhnout ručně a uloženým souborem nakrmit svůj program. Dřív to fungovalo tak, že jsem v programu měl přímo URL na stažení GPX, což teď funguje nadále, ale neobsahuje to ty nové užitečné informace.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2005 - 9:40

Teď jsem si všiml, že v GPX až dodnes chybělo Geopivo. Asi to souvisí s tím, že jeho datum bylo "v budoucnosti". Nešlo by to spravit? Málem jsem odjel do Prahy bez waypointu v GPS...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2005 - 10:52

Jak to treba delate vy ostatni s oznacovanim nalezenych cachi?


Nalezene kese mazu ze seznamu... tim se mi uvolnuje misto pro nove a nemotaji se mi k tem nenalezenym... :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2005 - 22:37

Já teda normálně stahuju všechny kešky. Nalezené si před tím hodím do clipboardu, do prázdné GPS pošlu kompletní body, a pak přes ně pošlu ty z clipboardu a je to. Mám tam všechny, aktuální, i nalezené i kostřicky. Přijde mi to jako ideálni. Honzo, dík, seš fakt borec!
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2005 - 17:55

Nalezene kese mazu ze seznamu.

Taky moznost. Tim padem asi stahujes jenom novinky a ne celej seznam, ponevac by jsi si zase stahnul ty smazane (nalezene). No jo, tim padem jsou ti lebky asi taky na nic. Jo a vlastne jeste neco. Kdyz stahuji jenom novinky, tak hrozi prehlednuti pripadne zmeny souradnic u nejake cache (i kdyz spise vyjimecna vec).Koukam ze asi bude lepsi si vzdy stahnout novy seznam a ty nalezeny si pamatovat.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2005 - 9:28


Já teda normálně stahuju všechny kešky. Nalezené si před tím hodím do clipboardu, do prázdné GPS pošlu kompletní body, a pak přes ně pošlu ty z clipboardu a je to. Mám tam všechny, aktuální, i nalezené i kostřicky. Přijde mi to jako ideálni.

Presne tak to delam, nalezene mam ve zvlastnim souboru a ten pak pres clipboard pastnu do nove nacteneho seznamu. Pokud chci, mohu pak nalezene kese pred uploadem do GPS smazat, nebo jim nechat ikonku otevreneho pokladu. Jelikoz zatim celkovy pocet neprekrocil tisicovku, do map60c se to zatim vleze :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama