Přejít na obsah


Fotka

Chodíte po keškách s vlastním GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 Bestyas

Bestyas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 6:41

Chtěl by jsem se zeptat, když máte koupený vlastní GC, který se vám opravdu líbí a nechcete ho pustit do kešky, jestli s ním třeba cestujete a když už najdete nějakou kešku, že ho tam zalogujete, ale necháte si ho u sebe. Může tedy váš GC sbírat společně s vámi km? Jestli ano, jakým způsobem postupujete při logování? ;) Předem díky za rady.....
  • 0

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 6:51

Ja mam svuj TB. Vkladam ho a vyndavam jako klasicke trackcables. Nejvetsi fuska byla zpetne ho protahnout jiz nalezenyma
  • 0

#3 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 7:00

Jojo, nosím s sebou jeden oblíbený GC kousek vyrobený na zakázku. Je z pravého stříbra a existuje pouze ve třech kusech, takže ten určitě nikdy v žádné cachi nenechám. :D
Občas ho protrackovávám, když už ho mám s sebou. Takže jej jako geodistance counter nevyužívám - celkovou vzdálenost mezi kešemi počítají statistiky ve FindStatGen i má vlastní statistika na HP.
  • 0

#4 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 7:25

maaaca napsal/a:
Nejvetsi fuska byla zpetne ho protahnout jiz nalezenyma


Jo, přesně to teď dělám. Označuji cache, které viděl můj pes ;-)
  • 0

#5 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 8:03

Nenosim, mam tri GC a radsi je poustim do sveta, at delaji radost i nekomu jinemu
  • 0

#6 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 8:08

Bestyas napsal/a:
Chtěl by jsem se zeptat, když máte koupený vlastní GC, který se vám opravdu líbí a nechcete ho pustit do kešky, jestli s ním třeba cestujete a když už najdete nějakou kešku, že ho tam zalogujete, ale necháte si ho u sebe. Může tedy váš GC sbírat společně s vámi km? Jestli ano, jakým způsobem postupujete při logování? ;)
Předem díky za rady.....

Zřejmě jsem dodnes nepochopil smysl trackovatelných předmětů....
Mají dělat radost nálezcům i vlastníkům, nebo virtuálně sbírat kilometry?
Vždycky se rád podívám kudy GC nebo TB cestoval, vyfotím si ho a třeba ještě sleduju kudy dál putuje...
  • 0

#7 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 9:02

A nestaci proste "Maj delat radost"? Me nas GC udelal radost uz jen tim ze jsme si ho zakoupili.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 9:12

Osobně nejsem moc pro tuhle novinku trekovat si virtuálně svůj GC keškama. Já beru GC tak, že bud si ho koupím pro parádu domů (ale to mi připadá taky divný) nebo ho pošlu do světa ať dělá radost jiným, šíří nějakou myšlenku a já mám radost z toho, kde se všude podíval... TB je kousek našeho já a prostě běhá po světě... Statistika o tom, kolik jsem našlapal km mezi keškama je stejně zavádějící, neboť jsou to vzdálenosti vzdušnou čarou a ne moje "kroky", takže taky k ničemu..
  • 0

#9 robici

robici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 10:32

sobikovi napsal/a:
Osobně nejsem moc pro tuhle novinku trekovat si virtuálně svůj GC keškama. Já beru GC tak, že bud si ho koupím pro parádu domů (ale to mi připadá taky divný) nebo ho pošlu do světa ať dělá radost jiným, šíří nějakou myšlenku a já mám radost z toho, kde se všude podíval... TB je kousek našeho já a prostě běhá po světě... Statistika o tom, kolik jsem našlapal km mezi keškama je stejně zavádějící, neboť jsou to vzdálenosti vzdušnou čarou a ne moje "kroky", takže taky k ničemu..

Plně souhlasím a jen přidám, že mě připadá divné i to si na eventu sáhodlouze opisovat track ID z těch mnoha TB a GC a pak je otrocky datlovat do compu. K čemu je to dobré?
  • 0

#10 Ježo

Ježo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 10:42

Já to chápu v případě nějakých opravdu mimořádných geocoinů. Prostě mít Quadrant GC, taky bych ho bral jen na srazy :) Nicméně, i když jsem měl trošku obavy vypustit můj Suncatcher GC, tak s potěšením konstatuju, že zatím plní svůj úkol.
  • 0

#11 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:08

Hele, a co takhle to neřešit, ať si každý hraje v rámci pravidel dle toho, co baví jeho? Obzvlášť, když tím nikoho neomezuje ani ničemu neškodí?
Někdo sbírá ikonky GC do profilu, někdo zase ne. Někdo protrackovává TB, a jiný zase ne. Někdo sbírá body, jiný ne... Je nutné to na fórech pořád dokola probírat? ;)

robici napsal/a:
...Plně souhlasím a jen přidám, že mě připadá divné i to si na eventu sáhodlouze opisovat track ID z těch mnoha TB a GC a pak je otrocky datlovat do compu. K čemu je to dobré?


  • 0

#12 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:31

maaaca napsal/a:
Ja mam svuj TB. Vkladam ho a vyndavam jako klasicke trackcables....


No já jsem po menších peripetiích zakoupil speciální originál TB samolepku (za 20USD) a mám tak asi největší a nejdražší TB co jsem zatím viděl (viz. [tb]TB214P8[/tb]). Do žádné cache se asi nevejde a log jiný než discovered it pro vás ostatní nepřipadá v úvahu.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:43

robici napsal/a:
.... mě připadá divné i to si na eventu sáhodlouze opisovat track ID z těch mnoha TB a GC a pak je otrocky datlovat do compu. K čemu je to dobré?

Tomuhle se ani tak nebráním, Event je brán jako normální "keška" a pokud jsem tam byl, GC/TB fyzicky viděl, vzal si do ruky atd. tak proč si ho nezalogovat. Řada GC/TB není nikde jinde vidět, než na Eventu. Ano, nesedím tam a neopisují seznam všeho, jen to co mne nějak zaujme, takže někdy třeba nic :-) Beru to tak, že GC/TB jsou spíš bodíky za to "viděl jsem a osahal si", takže ničemu to nebrání.
  • 0

#14 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:48

Mion napsal/a:
Hele, a co takhle to neřešit, ať si každý hraje v rámci pravidel dle toho, co baví jeho? Obzvlášť, když tím nikoho neomezuje ani ničemu neškodí?
Někdo sbírá ikonky GC do profilu, někdo zase ne. Někdo protrackovává TB, a jiný zase ne. Někdo sbírá body, jiný ne... Je nutné to na fórech pořád dokola probírat? ;)


Zlatá slova, do kamene tesat!!
  • 0

#15 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 11:50

Medcin napsal/a:

Mion napsal/a:
Hele, a co takhle to neřešit, ať si každý hraje v rámci pravidel dle toho, co baví jeho? Obzvlášť, když tím nikoho neomezuje ani ničemu neškodí?
Někdo sbírá ikonky GC do profilu, někdo zase ne. Někdo protrackovává TB, a jiný zase ne. Někdo sbírá body, jiný ne... Je nutné to na fórech pořád dokola probírat? ;)


Zlatá slova, do kamene tesat!!

Tak tak.
  • 0

#16 robici

robici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 13:10

Mion napsal/a:
Hele, a co takhle to neřešit, ať si každý hraje v rámci pravidel dle toho, co baví jeho? Obzvlášť, když tím nikoho neomezuje ani ničemu neškodí?
Někdo sbírá ikonky GC do profilu, někdo zase ne. Někdo protrackovává TB, a jiný zase ne. Někdo sbírá body, jiný ne... Je nutné to na fórech pořád dokola probírat? ;)

robici napsal/a:
...Plně souhlasím a jen přidám, že mě připadá divné i to si na eventu sáhodlouze opisovat track ID z těch mnoha TB a GC a pak je otrocky datlovat do compu. K čemu je to dobré?


Ale to víš, že to není nutné a máš pravdu i v tom, ať si to dělá každý po svém. Ale ve fóru si lidi prostě sdělují své názory :P.
  • 0

#17 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2008 - 17:55

Na trackování svých nálezů pomocí GC nebo TB nevidím nic špatného. Majitel si takový předmět sám koupil, je tedy jeho věc jak s ním naloží. Můj TB Argo ([tb]TB1RC85[/tb]) se mnou putuje po všech keškách. Mám tak alespoň pěkný přehled, kde všude jsem už byl. A vzhledem k tomu, že k němu mám i určitý citový vztah, ani by mě nenapadlo dát ho z ruky, natož do keše. každý ať si se svými trackables dělá co chce. Nevidím na tom nic špatného a rozhodně to ani není proti pravidlům.. ;)
  • 0

#18 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 12:01

Medcin napsal/a:

maaaca napsal/a:
Nejvetsi fuska byla zpetne ho protahnout jiz nalezenyma


Jo, přesně to teď dělám. Označuji cache, které viděl můj pes ;-)


Presnetak toudelam i ja :) objednala jsem si czech geo dog coin a jeji cislo nejak vyznacim Spoty na obojku :) Discover it bude miti ten kdo si se Spoty pohraje ci pomazli :)
  • 0

#19 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 17:12

Kniga napsal/a:

Medcin napsal/a:

maaaca napsal/a:
Nejvetsi fuska byla zpetne ho protahnout jiz nalezenyma


Jo, přesně to teď dělám. Označuji cache, které viděl můj pes ;-)


Presnetak toudelam i ja :) objednala jsem si czech geo dog coin a jeji cislo nejak vyznacim Spoty na obojku :) Discover it bude miti ten kdo si se Spoty pohraje ci pomazli :)


czech dog GC mam doma asi tyden a tak trochu my v hlavě vrtalo jestli ho nepřidělám psovi k obojku ale spíš ho pošlu do světa
  • 0

#20 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2008 - 17:17

jikak jak se tu také bavíte o opisování gc track nr s gc a pak logování discovered it tak to sem udělal poprvé dneska když jsem do cache kterou už mám nalezenou vkládal TB a vní byl velmi neobviklí GC a nechtělo se mi ho z cache vyžrat tak sem si jen opsat track. nr. ani né tak kvůli ikone na profilu ale psíš abych na něj nezapoměl a mohl sledovat kudy putuje jo taky sorry za trochu offtopic příspěvek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama