Přejít na obsah


Fotka

Chodíte po keškách s vlastním GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#41 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2008 - 11:50

sobikovi napsal/a:

karelbela napsal/a:
Otázka nebyla položena jestli máš nebo ne, ani jestli je to hloupé nebo ne, ale co píšeš do logbuku..........

Jelikož mi to připadá hloupé, tak tam nepíšu nic :D


Bo nemáš tak nepíšeš bo by to bylo hloupé.......:D
  • 0

#42 Bill22

Bill22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2008 - 20:18

Já osobně už žádný GC do světa nepustím poté, co mi můj GC shrábnul nějaký holandský trotl. Ale abych ty další proháněl po jednotlivých nalezených keších, se mi zdá trochu zbytečné. Líbilo se mi na posledním eventu, když kolegyně měla své moc hezké GC (jednalo se fakt o mince :-) pěkně v jedné krabičce. Kdo chtěl, mohl si je zalogovat, kdo nechtěl, prohlédl a pochválil je. To je můj osobní názor, komu se nelíbí, může nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se dá proti tomu dělat;) Howgh.
  • 0

#43 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 10:08

Jak vidim jsou tu ruzne nazory na to či logovat svuj vlastni TB či GC ale to mi je jedno. Ja mam svuj GC a chci si ho logovat do keši ktere jsem procestoval. Jsem asi blbý ale nevim jak ho dostat z keše. Když loguji keš kterou jsem nalezl tak jsem GC zaškrtl v seznamu a GC se do keše přidalo. Pak kliknu na profil GC ale jelikož je muj tak se tak tam nemam možnost "Found IT". Jak ho mam teda vyndat z keše. dík za radu
  • 0

#44 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 11:19

Brunoos napsal/a:
Jak vidim jsou tu ruzne nazory na to či logovat svuj vlastni TB či GC ale to mi je jedno.
Ja mam svuj GC a chci si ho logovat do keši ktere jsem procestoval.

Jsem asi blbý ale nevim jak ho dostat z keše.

Když loguji keš kterou jsem nalezl tak jsem GC zaškrtl v seznamu a GC se do keše přidalo.
Pak kliknu na profil GC ale jelikož je muj tak se tak tam nemam možnost "Found IT".

Jak ho mam teda vyndat z keše.

dík za radu



Úpně stejně jako každý jiný z jakékoli keše. Vpravo nahoře na stránce daného GC "Add a log entry", "Retrieve from (název keše do které jsi jej vložil)", zadáš trakovací číslo, odklikneš a je tvůj.
  • 0

#45 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 11:25

jj - už to jde asi jsem byl slepy ale to "Add a log entry" jsem tam prostě neviděl :D:D
  • 0

#46 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:01

Cetovaci/pocitaci GC muze taky fungovat jako virtualni denik, do logu GC si muzu napsat co me na te kesce zaujalo nebo co se mi nelibilo, popripade neco co se do do beznych logu nepise, a potom mam vsechno pohromade a nic nemusim hledat....
  • 0

#47 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:20

hydrous napsal/a:
Cestovaci/pocitaci GC muze taky fungovat jako virtualni denik, do logu GC si muzu napsat co me na te kesce zaujalo nebo co se mi nelibilo, popripade neco co se do do beznych logu nepise, a potom mam vsechno pohromade a nic nemusim hledat....


To uz vidim na hroznej úřad (zvlášť po kombajnu).... Píšu vše do logů, příp. bookmark. Ale proti gustu žádný dišputát.
Já mám takových tracků víc, které mám s sebou. Na klíčích, TB na autě (samozřejmě krom ještěrky), v autě, Lord of the cache GC na krk a samozřejmě v geotaštičce je většinou nějaký na discovernutí. Ale mám jich doma i víc neaktivovaných.
Krom toho nám jich dost putuje světě. Jak tu bylo řečeno: potěším se s ním a po nějakém čase jde do světa, aby potěšil i druhé.
Dneska ovšem je to dost riziko, že někde/u někoho uvízne...

To Mion: Ten stříbrnej GC je fakt krásnej. V jednoduchosti je síla.
  • 0

#48 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:21

Na kešky kam beru hafici, jde s námi samozřejmě její TB. [tb]TB27J11[/tb]. Je pak hezké sledovat co už nacestovala a kde všude byla.
  • 0

#49 Biegl

Biegl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 14:38

Já si v pátek na eventu pořídil TS s tím, že ho budu používat jako měřící. Když jsem ho ovšem začal logovat do mnou nalezených keší, zjistil jsem, že vzdálenost neměří a ani negeneruje mapu. Zjistil jsem navíc, že nejsem sám, kdo s tím má problém, tak by mě zajímalo, jestli je to chyba Groundspeaku nebo moje:D
  • 0

#50 orezavatko

orezavatko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 14:42

mám úplně stejný problém. v sobotu jsem si zaktivovala GC, že bude chodit všude se mnou, abych měla i mapu, ale taky se mi nezobrazuje ani mapa ani vzdálenosti. Pokud někdo víte kde je chyba, budu ráda za odpověď.
  • 0

#51 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 16:17

Nevěšte hlavu, musí proběhnout asi 2ma kešemi, než ukazuje vzdálenost. Pak se zobrazí i s mapou a můžete se kochat zkříženými čarami. :o:p
  • 0

#52 Biegl

Biegl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 18:04

Já už ho protáhl několika kešemi a pořád nic:|
  • 0

#53 orezavatko

orezavatko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:02

Už byl protažen asi 13 krabičkamia stále nulová vzdálenost, takže nevím nevím.
  • 0

#54 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:45

Psovi jsem věnoval Czech dog GC ten je tetka nekde v nemecku TB24ET0 .. ale uvažuji že mu pořídím TB na obojek.. kvůli velikosti možná raději travel lizard.,
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#55 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 13:16

:) taky mám GC, který protahuji..ale jen od doby jeho pořízení..na zpětné logování jsem nějak neměla nervy B) ..a jelikož nejsem, ani nehodlám být PM, slouží mi tohle GC obdobně jako bookmark - loguji tedy jen v keších, které zaujmou :) ..na kilometry mám asi jako spousta dalších statistiku..

..co se týče http://www.coinsandp...products_id=455 , bylo to trochu zklamání..na obrázku vypadá líp :( ..řetízek po pár dnech vypadal hůř než z pouti a po dalších pár dnech se přethl :| ..takže na krku nosím http://geocacheshop....emart&Itemid=26 na odolnější šňůrce ;)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#56 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 18:29

orezavatko napsal/a:
Už byl protažen asi 13 krabičkamia stále nulová vzdálenost, takže nevím nevím.

Pokud v posledních několika dnech, tak to se týká asi všech GC a TB. Sám nenačtení pozoruji u svého TB, ale pokud dám mapu cesty, tak tam ta vzdálenost je. Asi soudruzi udělali zase někde chybu ;).
  • 0

#57 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 8:47

Taky mám problém s neukazováním mapy a vzdálenostmi.Od 26.2 je aktivovaný a byl už se mnou na 18 keškách a stále nic. Doufám, že se to časem objeví.
  • 0

#58 Kitty2008

Kitty2008

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 9:44

To je děsně fajn nápad s tím TB na psu!! Jak se mi zdálo nesmyslné nošení vlastního GC/TB po keškách sebou, tohle je úúplně něco jiného :) Asi to udělám taky. Šlo by to nalogovat dodatečně, tedy zaznamenat kešky, kde pes byl v minulosti, až bych TB zaktivovala až nyní? Mohla bych i jeden TB pořídit koníkovi a měla bych super přehled, kde jsem byla se psem a kde s koněm.
  • 0

#59 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 10:29

Kitty2008 napsal/a:
To je děsně fajn nápad s tím TB na psu!! Jak se mi zdálo nesmyslné nošení vlastního GC/TB po keškách sebou, tohle je úúplně něco jiného :)
Asi to udělám taky. Šlo by to nalogovat dodatečně, tedy zaznamenat kešky, kde pes byl v minulosti, až bych TB zaktivovala až nyní? Mohla bych i jeden TB pořídit koníkovi a měla bych super přehled, kde jsem byla se psem a kde s koněm.


Jo jo... jde to i zpětně... rozklikneš si cache a místo found dáš note... a dole máš stejné okénko s Items. Vložíš a hned vyndáš. Já jsem takhle dologovával zpětně asi 70 keší... fakt vopruz... ale už vím, že hafice se mnou nacestovala přes dva tisíce kilometrů a občas se prolétnout s Google Earth a zavzpomínat.
[tb]TB27J11[/tb]
  • 0

#60 Kitty2008

Kitty2008

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 19:21

Jo jo... jde to i zpětně... rozklikneš si cache a místo found dáš note... a dole máš stejné okénko s Items. Vložíš a hned vyndáš. Já jsem takhle dologovával zpětně asi 70 keší... fakt vopruz... ale už vím, že hafice se mnou nacestovala přes dva tisíce kilometrů a občas se prolétnout s Google Earth a zavzpomínat.
[tb]TB27J11[/tb]

dík.
většinu jsme ulovili se psem (cca 200ks :o ), no ještě si to rozmyslím :)

my hodně fotíme, takže vzpomínáme nad fotkami ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama