Přejít na obsah


Fotka

60CSx - pocet importovanych kesi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 alfa.cz

alfa.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 8:40

Ahoj vsichni, az do ted jsem poradl lovil s PDA+ BeeLine, ale protoze to neni zrovna outdoorove zarizeni, tak jsem zacal uvazovat o koupi nejakeho z Garminu. Jenomze: ted mam v PDA importnute kese z cele CR plus nejake ty prihranicni z DE, PL, SK a AT, tj. kolem 8500 kesi a BeeLine to v pohode zchroupne a nema s tim zadny problem a ja muzu prijet kamkoli v CR a vydat se na lov :-) A navic: kdyz projizdim skrz CR tak presne vidim, ktere kese uz mam odlovene a ktere jsou nove. Nekde jsem narazil na info, ze u 60CSx je limit 1000 importovanych kesi... je to pravda ? A jak je na tom Colorado ? Tzn. je to tak, ze nemuzu mit kompletni historii odlovenych kesi ? A co kdyz budu mit v Garminovi pametovou kartu, je poto ten pocet vetsi (napr. neomezeny) ? Diky za info !
  • 0

#2 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 18:28

Omezeneho poctu importovanych kesi se, myslim, nemusis bat, jsou tu totiz dva druhy bodu. Jeden typ s ikonou, nazvem a popisem je ulozen v GPS jednotlive a je omezen poctem 500 (60CSx). Druhy typ bodu jsou uzivatelske poi, ktere se nahravaji pres POI loader a ty jsou prakticky omezeny jen velikosti karty. Temto bodum je vzdy prirazena jedna ikona pro kazdy naimportovany csv soubor. Osobne mam ted v GPSce asi 6k bodu rozdelenych asi to deseti kategorii s ruznymi ikonami.
  • 0

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 18:39

CSx má paměť na 1000. Přes vrstvy se to dá dohrát, ale má to svoje nevýhody (neoznačíš, co je nalezené a nezapíše se ti to do kalendáře, taky nejdou vyhledávat atd.). Colorado je na tom líp, přečti si příslišnou diskuzi o Coloradu. btw: jak často aktualizuješ tuto svoji obří databázi? Jestli to není náhodou trochu kontraproduktivní a nebylo by lepší pravidelně si aktualizovat třeba 500 nejbližších ;)
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 18:48

60csx 1000, ne 500 ;) edit: fakt musim ty prispevky psat rychlejc :)
  • 0

#5 alfa.cz

alfa.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 21:23

abakus napsal/a:
btw: jak často aktualizuješ tuto svoji obří databázi? Jestli to není náhodou trochu kontraproduktivní a nebylo by lepší pravidelně si aktualizovat třeba 500 nejbližších ;)

Neaktualizuju, pouze importuju nove (a nove a nove a nove ...) kese. Samozrejme, ze se me uz stalo, ze jsem mal v PDA stare souradnice, ale bylo to asi 2x, takze v podstate zadnej problem.
  • 0

#6 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 9:05

kvapa napsal/a:
Temto bodum je vzdy prirazena jedna ikona pro kazdy naimportovany csv soubor.


Když se použije gpx soubor místo csv, je možné i v rámci jednoho souboru mít libovolný počet ikon
  • 0

#7 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 15:11

Omlouvam se za mylnou informaci o poctu bodu, je jich skutecne 1000. Cerpal jsem z nejakeho pofiderniho webu prodejce a teprve ted jsem si to overil. To Abakus: Obri databazi aktualizuju priblizne jednou za 3-4 mesice pro nahodny lov mimo moje HC. 500 nejblizsich kousku z okoli aktualizuju casteji. Jinak z te mega databaze neni nikdy problem odlozit jakykov bod do prvni skupiny a tim ziskat funkce o kterych pises. Poznamku o vrstvach jsem nepochopil, i kdyz nepochybuji o tom, ze si nekdo vytvari vlasni vrstvy mapy s vlastnimi body. To je, ale vzhledem k tomu, ze to neumim pro me zatim pracne a slozite. To, ze je na tom Colorado jinak chapu. To FHonza: Nevim jestli jsem te spravne pochopil a nebo jestli mluvime o tom samem. Jak jsem napsal - prvni skupina bodu (reprezentovana soubory gpx nahrana pres MapSource) je pro 500 (oprava 1000) bodu a druha skupina csv pomoci POI loaderu, kde jde priradit ikona skupine, je omezena velikosti karty. Jestli mas jine zkusenosti, jako treba, ze poi loaderem nacpes pomoci gpx souboru na kartu dalsi body s celou plejadou ikon, tak by me zajimalo jak.
  • 0

#8 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 15:26

Kolik ikon může být nejvíc v jednom gpx jsem nezkoušel, ale vyzkoušeno mám 38. Stačí do tagu <link> napsat název a cestu k souboru:

<wpt lat="50.000" lon="014.000">
    <time>2007-01-02T00:00:00.000</time>
    <name>GC10599-TM</name>
    <desc>1.5/2-.eruor evopako v akcitengaM</desc>
    <link href="file://D:/Dokumenty/My%20Garmin/Custom%20Waypoint%20Symbols/000.bmp"/>
    <sym>Custom 0</sym>
  </wpt>

A když do tagu <sym> zároveň napíšeš vhodný "Custom", tak máš jeden gpx pro POI i pro MapSource
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama