Přejít na obsah


Fotka

Geoburčák


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2005 - 19:35

Jo, jsem pro:-) Zatim mam volne oba terminy. To zas bude bolehlav :-)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2005 - 11:28

Ale při pohledu na web ATC Apolo mi připadá, že 8.10 je už v říjnu a oni tam píšou doba provozu červenec - září.


V obou autokempech je možné po dohodě ubytování i mimo sezonu. Ale stejně bych se přimlouval za termín zářijový, pak by s ubytováním takový problém neměl být. I z autokempu Břeclav se to dá do oblasti Ritopeky, kde je avizovaný sklípek, dojít v pohodě pěšky (odhadoval bych to tak přes les a CH.N.Ves. do 5 km). Zpátky by to asi bylo horší... Jinak dobré ubytování by mohlo být i v Lednici např. Hippoclub Lednice nebo i MZU koleje, ale tady nevím jestli koncem září už nebudou zaplněny studenty.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2005 - 18:43

ahoooj, mel bych jednu praktickou. mohli byste pripojit krome souradnic i doporucene ubytovani? myslim neco mezi my hotelem v lednici a unimo bunkou v pasohlavkach. jasne ze chapu, ze se cela jedna noc da stravit ve sklipku. jen vsechny cache v okoli za jedno dopoledne mi prijde trochu na knap.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2005 - 1:00

Nechápu. Je deklarováno "libovolné" či "neomezené" množství burčáku či vína. To je i nula. I abstinentům není vstup znemožněn. Kdyby byl problém, pomůžu jim vypít co budu moct. Pořadatelům přeju stálé slunečné dny, aby hroznů do eventu uzrálo dost!!!
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2005 - 21:14

ahoooj, mel bych jednu praktickou. mohli byste pripojit krome souradnic i doporucene ubytovani? myslim neco mezi my hotelem v lednici a unimo bunkou v pasohlavkach. jasne ze chapu, ze se cela jedna noc da stravit ve sklipku. jen vsechny cache v okoli za jedno dopoledne mi prijde trochu na knap.

Nejblíž je Autocamp Apollo.
Vzdušnou čarou cca 1.5 km, to se dá ujít i pěšky a tak se dá snadno vyhnout dopravním problémům.

  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2005 - 8:07

Nechápu. Je deklarováno "libovolné" či "neomezené" množství burčáku či vína. To je i nula. I abstinentům není vstup znemožněn. Kdyby byl problém, pomůžu jim vypít co budu moct. Pořadatelům přeju stálé slunečné dny, aby hroznů do eventu uzrálo dost!!!

To sice je, ale 280 korun za guláš mi přijde přeci jen trochu draho.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 1:52


Tak já doufám, že se ke mně místní motorizovaná dvoukolá jednotka připojí v jedné stopě - co, Mione, Coloneli, Hajtro, Groulo a další? ? ? ? ? ? ? ? Who
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 11:20

Nejblíž je Autocamp Apollo.
Vzdušnou čarou cca 1.5 km, to se dá ujít i pěšky a tak se dá snadno vyhnout dopravním problémům.

Vzhledem k tomu, že trošku znám místní poloměry, opravdu doporučuji Autocamp Apollo.Je to jediná možnost dosažitelná pěšky.Ti co by jeli do sklepa (???????????) motorizovaně nebo na kolech připadá v úvahu cokoliv Břeclavi nebo Lednici.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2005 - 13:37

To je pochopitelné!!! Doufám je jasné, že z mé strany to byl jen frk a nadsázka.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 8:39

Tak já doufám, že se ke mně místní motorizovaná dvoukolá jednotka připojí v jedné stopě - co, Mione, Coloneli, Hajtro, Groulo a další? ? ? ? ? ? ? ? Who

Tím je myšlené jízdní kolo nebo motocykl?
Já bych kolo nejspíše bral ...

  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 10:33

Tak já doufám, že se ke mně místní motorizovaná dvoukolá jednotka připojí v jedné stopě - co, Mione, Coloneli, Hajtro, Groulo a další? ? ? ? ? ? ? ? Who


Pokud pojedu, tak urcite na masine, to by musely padat zmrzle trakare, aby mne to donutilo jet autem :-)
Doufam, ze se Colonel prida :-)
Jen jak se znam, do posledni chvile nebudu mit jistotu, zda budu mit volno :-(
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 11:29

Pokud to bude jen trošku možné, tak jistojistě!
Plánuješ vyrazit už v pátek, nebo až v sobotu ráno?
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 11:10

Tak já doufám, že se ke mně místní motorizovaná dvoukolá jednotka připojí v jedné stopě - co, Mione, Coloneli, Hajtro, Groulo a další? ? ? ? ? ? ? ? Who

Sorry. Měl sem 14 dní volno, nebyl sem na netu a prošvih spoustu mailů. Za což se omlouvám. Rád bych na burčák jel, leč Ivet neholduje skvašenému moku a tvrdí, že je to pro ní zbytečná ztrápa peněz a času.
Tak zatim nevim.
Ale spiš pojedu ;-))
Jestli vozem nebo motorkou to asi dost záleží na počasí a na tom, jestli se o auto se mnou někdo podělí, bych to nemusel celý cálovat sám.
Toť zatim vše. Nyní sem již ON-LINE pročeš doufám, že mi nic neunikne :-)

Groula
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 15:38

Rexo, to ještě netuším, kdy vyrazím, přeci jen je to za strašně dlouho. Ale jak jsem Ti psal mailem, rád bych na Moravu jel minimálně na víkend, možná spíš i na celý týden... to víš, my, co jsme volní jako ptáci.. :-) Nehodlám nechat na celé Moravě jedinou nevypleněnou cache !!!! :-)

Pokud bude počasí jakž takž, pojedu určitě na mašině. Takže se Tě chci ještě zeptat, jak to v tom Apollu vypadá ohledně ubytování motorky... dá se někam schovat? Nebo alespoň nějak zamknout u chatky? Bral bych určitě tu chatku. Najde se někdo, kdo by se se mnou o ní šérnul?:-) A pro kolik jsou vůbec lidí? Do sklepa samozřejmě jedině pěšky... hodlám se pod Rexovým vedením učit pít ten podivný nápoj, který se zove burčák a který mi nikdy nechutnal... :-) Who
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 20:58

Who: Do chatky se s tebou urcite rad pudu... ;)))
All: Najde se tu nekdo kdo by me vzal s sebou autem, nebo klidne i na masine, ci cemkoliv jinym? :)
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 14:01


A hele! Groulík přežil autostop!! :-) Tak povídej, jaké to bylo?? K tomu burčáku - to je úplně ideální (promiň, Ivet.. :-) ) - když jseš sám, tak se můžeš připojit k naší motopartě brusiče Kavana, která bude cestou z Prahy na Moravu lovit keš za keší, počasí nepočasí... od toho máš enduro, aby ses nemusel stresovat počasím, ne? :-))

Ale když jsme u toho, nějakou geomotovyjížďku po keškách bychom mohli udělat dříve - co vy na to??
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 17:19

A hele! Groulík přežil autostop!! :-) Tak povídej, jaké to bylo?? K tomu burčáku - to je úplně ideální (promiň, Ivet.. :-) ) - když jseš sám, tak se můžeš připojit k naší motopartě brusiče Kavana, která bude cestou z Prahy na Moravu lovit keš za keší, počasí nepočasí... od toho máš enduro, aby ses nemusel stresovat počasím, ne? :-))

Ale když jsme u toho, nějakou geomotovyjížďku po keškách bychom mohli udělat dříve - co vy na to??

Who: ty nectes Grouluv denik? ;)))Groula: Pokud se nenechas zviklat Whoeverem, ja bych se s tebou svezl rad... ;) At uz v aute ci treba i na masine ;)
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 17:52

A hele! Groulík přežil autostop!! :-) Tak povídej, jaké to bylo?? K tomu burčáku - to je úplně ideální (promiň, Ivet.. :-) ) - když jseš sám, tak se můžeš připojit k naší motopartě brusiče Kavana, která bude cestou z Prahy na Moravu lovit keš za keší, počasí nepočasí... od toho máš enduro, aby ses nemusel stresovat počasím, ne? :-))

Ale když jsme u toho, nějakou geomotovyjížďku po keškách bychom mohli udělat dříve - co vy na to??

Na geovyjížďku na motorkách bych vyjel rád, leč nevim kdy první volnej termín je někdy v září :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama