Přejít na obsah


Fotka

Asus P750 a BeelineGPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2008 - 22:18

Zdravím, mám problém s tímto softem&Asusem P750. Dnes jsem poprvé lovil cache a po přiblížení se na určitou vzdálenost se mi BeelineGPS jakoby zasekávala, musel jsem stále dokola vypínat satelity. Druhá věc, po vypnutí BeelineGPS, se mi někdy zpomalí pda tak, že musím udělat reset. Pomůžete?
  • 0

#2 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2008 - 22:52

Asi máš zapnutou statickou navigaci. Někde tu je návod jak ji vypnout, nebo na navigovat.cz .
  • 0

#3 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2008 - 22:57

Jo to vypnutí statické navigace jsem skoušel, když SN vypnu v BL, pak vše proběhne, až v posledním kroku Cycling connection... to nahlásí chybu Could not set all of the parameters to the SiFR GPS receiver. Software version: Fail. DGPS Controll: Fail. DGPS Source: Fail. Static Nav: Fail. :@
  • 0

#4 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2008 - 23:16

Tak nevím jak vám, ale mně se po zavření BeelineGPS chová PDA nějak podivně, opětovné spuštění aplikace prvá 5 minut a i ostatní aplikace běží pekelně pomalu. :-(
  • 0

#5 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2008 - 9:33

Zjistil jsem, že podivné chování má asi nasvědomí pokud o vypnutí a zapnutí statické navigace. Vúbec se mi nedaří vypnout statickou navigaci, skoušel jsem to pomocí aplsirf a nic. Po přepnutí na srif to nevypisuje ve spodním okně ty šipky. Ani SirfTech nepomohl. Poradíte jak vypnout statickou navigaci u tohoto přístrojku?
  • 0

#6 Ferda-2200

Ferda-2200

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2008 - 19:13

Já použil AlpSirf COM5 a 57600 Baud a proběhlo to bez problémů na dvou P750kách....
  • 0

#7 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2008 - 22:43

Ferda napsal/a:
Já použil AlpSirf COM5 a 57600 Baud a proběhlo to bez problémů na dvou P750kách....


Přesně na to jsem dnes odpoledne přišel po tom, co jsem našel návod jak vypnout statickou navigaci na P750tce a tam se psalo, že se to má nastavovat na COM5.

Takže to vypadá dobře..!!
  • 0

#8 ipetr

ipetr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 May 2008 - 7:58

Tak, pokud je vypnutá statická navigace, tak se BeelineGPS chová jak má. Tedy alespoň nezamrzá.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama